Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Czy ktoś ma numer telefonu do firmy Kambis robiącej ogrodzenia i balustrady?

Na stronie internetowej podają dwa telefony stacjonarne. Jeden nieczynny, pod drugim nikt się nie zgłasza.

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Spróbuję odnaleźć wizytówkę, tam powinien być numer na komórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś ma numer telefonu do firmy Kambis robiącej ogrodzenia i balustrady?

Na stronie internetowej podają dwa telefony stacjonarne. Jeden nieczynny, pod drugim nikt się nie zgłasza.

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Spróbuję odnaleźć wizytówkę, tam powinien być numer na komórkę

 

No niestety, na wizytówce też tylko numer stacjonarny, nie pomogę Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek prośba:

 

CZY MA KTOŚ NA ZBYCIU "MIESZKANKO" DLA BUDOWLAŃCÓW?

 

Potrzebuję budę/ przyczepę na tymczasowy kwaterunek :lol: To przytulne schronienie powinno zaistnieć na moich włościach w ciągu miesiąca.

 

ex67, masz jeszcze ten kibelek? A jak z przewiezieniem?

RenataS, to, co opisałaś z tym HDSem powoduje, że włos jeży się na głowie :o :o :o :evil: :evil: :evil:

Mario1976, Ty też miałeś ciekawie... Dzięki za opisanie tej "wizyty przebierańców". Coraz lepiej się robi...

stach_past, działeczka bardzo ładna! Fajnie mieć już trochę "zieleniny"... U mnie takie beznadziejne pole... Drzewka dopiero za działką.

 

Malowanie, hmmm... no cena niezła... Chyba też polubimy :lol: Tak jak i kładzenie kabli, wkręcanie gniazdek i układanie parkietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie w naszej okolicy można kupiś "strażaka" na komin ? Mam dekarzy i chciałbym ich przy okazji wykorzystać :wink: . Czy w składach budowlanych to sprzedają ?

w sanbudzie chyba, a na pewno w bricomanie. ale czemu strazaka chcesz? bedziesz lazip po dachu do konserwacji tego? jak nie to niedlugo zacznie piszczeć, a potem się zatrzyma.

kominek z daszkiem na komin od kominka, a do gazowego najlepiej nic :) taka rada kominiarza, ze względu na to, że na daszku gazowym zacznie się skraplac syf i splywac na tymze na komin. niszczac go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sanbudzie chyba, a na pewno w bricomanie. ale czemu strazaka chcesz? bedziesz lazip po dachu do konserwacji tego? jak nie to niedlugo zacznie piszczeć, a potem się zatrzyma.

kominek z daszkiem na komin od kominka, a do gazowego najlepiej nic :) taka rada kominiarza, ze względu na to, że na daszku gazowym zacznie się skraplac syf i splywac na tymze na komin. niszczac go.

 

Hmmm...po dachu nie mam zamiaru łazić. W niedziele wlazłem na komin i mysłałem, że sie posikam :wink: Strażaka polecał mi mój budowlaniec.

 

Chodzi mi tylko od komin do kominka bo aby w czasie deszczy mi sie nie lało. Ten "kominek z daszkiem" montuje się na kominie ? Jak to wygląda ? Strażaków sie naoglądałem w okolicy a "kominka z daszkiem" jakoś nie kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...po dachu nie mam zamiaru łazić. W niedziele wlazłem na komin i mysłałem, że sie posikam :wink: Strażaka polecał mi mój budowlaniec.

mi zas odradzał kominiarz.

 

Chodzi mi tylko od komin do kominka bo aby w czasie deszczy mi sie nie lało. Ten "kominek z daszkiem" montuje się na kominie ? Jak to wygląda ? Strażaków sie naoglądałem w okolicy a "kominka z daszkiem" jakoś nie kojarze.

no a jak ma wyglądać? jak komin z daszkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie w naszej okolicy można kupiś "strażaka" na komin ? Mam dekarzy i chciałbym ich przy okazji wykorzystać :wink: . Czy w składach budowlanych to sprzedają ?

 

Jak jedziesz równoległą do Warszawskiej (Chyba ul. Trakt Królewski), to jeszcze za Zalesiem po prawej stronie jest szyld - tam facet zrobi Ci z czego chcesz i na jaką chcesz długość (no chyba, że firma się zwinęła, ale wątpię). Sam kiedyś tam zamawiałem, ale adresu ani telefonu nie podam Ci, bo nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi 4room

 

Pytanie o wycene

Blizniak parterowy 150m2 + 220 m2 z polaczony garażami z poddaszem użytkowym. Stan surowy otwarty z dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Technlogia Ytong + Silka. Niepodpiwniczony.

 

Budowa od zera. Od wyznaczenia dzialki, budynku, - 440 tys. Jak wam się podoba taka wycena.

 

Fundamenty 126 tys (320 m2 plus 220 m2)

Ściany 186 tys

Dach 115 tys

 

Firma Developer

Mnie nic nie obchodzi

Sami załatwiają materiały, które maja być dokładnie takie jak w projekcie domu

Podziału na robocizne / Materiały nie ma

Deweloper warszawski Arkada

 

 

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa od zera. Od wyznaczenia dzialki, budynku, - 440 tys. Jak wam się podoba taka wycena.

???

Z materiałami/bez. Firma typu deweloper - czyli nic Cię nie obchodzi, czy Pan Kazio - czyli wszystko sam załatwiasz? Firma z renomą, znana, itp? A jest podział na materiały/robocizna czy ryczałt za wszystko? Wiesz jakie materiały (renomowane/kiepskie)? Sporo zmiennych (nowy samochód za 100 tyś to drogo czy tanio?).

Wychodzi <1200 za m2, trochę dużo :-), ale może teraz to nie jest jakiś kosmos, nie znam się na dzisiejszych cenach.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: ekipy

W okolicy Babic, Izabelina i Ożarowa działają ekipy ukraińców, którzy wynajmują się do różnych robót budowlanych. Pomieszkują w Lipkowie.

Zdecydowanie nie polecam. Partaczą robotę, psują materiał. Nie zatrudniać nawet do prostych prac typu malowanie czy rozbiórka. Nie opłaca się.

Dodatkowo na budowie zaczynają znikać różne drobne przedmioty, na których polakowi raczej by nie zależało. Bardzo niska kultura wykonania i czegokolwiek.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...