Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Firma Developer

Mnie nic nie obchodzi

Sami załatwiają materiały, które maja być dokładnie takie jak w projekcie domu

Podziału na robocizne / Materiały nie ma

Deweloper warszawski Arkada

 

 

 

???

 

polecam:

http://forum.muratordom.pl/firma-arkada-drogi-koszmar,t109826.htm

 

Już na samym początku jest nieźle:

Wiele tragedii w zyciu przeżywałem ale przygoda z Arkadą to najgorsze co mnie na razie spotkało a latek mam nie malo.

 

szukajcie a znajdziecie..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: ekipy

W okolicy Babic, Izabelina i Ożarowa działają ekipy ukraińców, którzy wynajmują się do różnych robót budowlanych. Pomieszkują w Lipkowie.

Zdecydowanie nie polecam. Partaczą robotę, psują materiał. Nie zatrudniać nawet do prostych prac typu malowanie czy rozbiórka. Nie opłaca się.

Dodatkowo na budowie zaczynają znikać różne drobne przedmioty, na których polakowi raczej by nie zależało. Bardzo niska kultura wykonania i czegokolwiek.

jj

 

Potwierdzam.

W ubiegłym roku z "moimi" Ukraińcami (ekipa p. Michała) rozstałem się drugiego dnia. Drugiego bo pierwszego nie byli w stanie się wysławiać a jeden nie był w stanie w ogóle się podnieść z podłogi.

 

Na koniec i tak sie obrazili że się czepiam.

 

Gonić dziadów Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi 4room

 

Będę potrzebował wodę na potrzeby budowy. Dacie namiar na jakiegoś magika, który może mi to załatwić w rejonie Babic.

 

Studnia czy może wystarczy rura z której później będzie woda do podlewania ogrodu???

 

k III

 

Studnie - Pan Paluchowski 502 286 560 lub 45/856 05 66. Facet z okolic Ozarowa działa w okolicznych gminach.

 

Działa bez zarzutów od maja. Studnia ma 16mb, z rury PCV, dwa filtry. Wziął 1000 + 100 za przyciągnięcie agregatu (nia miałem wtedy prądu). Za dodatkową opłatą podłącza zawory do podpięcia pompy/hydroforu. A hydrofor (z baniaczkkiem chyba 8l) za 180 pln kupiłem w Castoramie. Ze studni będe później podlewał ogródek.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: ekipy

W okolicy Babic, Izabelina i Ożarowa działają ekipy ukraińców, którzy wynajmują się do różnych robót budowlanych. Pomieszkują w Lipkowie.

Zdecydowanie nie polecam. Partaczą robotę, psują materiał. Nie zatrudniać nawet do prostych prac typu malowanie czy rozbiórka. Nie opłaca się.

Dodatkowo na budowie zaczynają znikać różne drobne przedmioty, na których polakowi raczej by nie zależało. Bardzo niska kultura wykonania i czegokolwiek.

jj

 

Potwierdzam.

W ubiegłym roku z "moimi" Ukraińcami (ekipa p. Michała) rozstałem się drugiego dnia. Drugiego bo pierwszego nie byli w stanie się wysławiać a jeden nie był w stanie w ogóle się podnieść z podłogi.

Na koniec i tak sie obrazili że się czepiam.

 

Gonić dziadów Hej.

 

To Twój też Michał? Był i Wasyl ale się zmył. Jeden wart drugiego. I to cholercia z polecenia. Gonić Panie bez pardonu!

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie polecić mi jakies namiary na drzwi zewnętrzne (np Gerda).

 

Byłem na wycenie na Kutrzeby i w Pruszkowie i rozbiezności były dość znaczne (tak samo z resztą było z bramami). Chciałbym więc jeszcze ze dwie wyceny zrobić.

Zerknij sobie na Allegro - jest tam dwie firmy z Warszawy, ktore regularnie wystawiaja na aukcjach produkty Gerdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Firma Developer

Mnie nic nie obchodzi

Sami załatwiają materiały, które maja być dokładnie takie jak w projekcie domu

Podziału na robocizne / Materiały nie ma

Deweloper warszawski Arkada

 

 

 

Ja tego developera też raczej nie polecam. Piszę "raczej" bo nie zdecydowałam się na budowę z nimi. Arogancja zaatakowała mnie już przed podpisaniem umowy. Nie chcieli budować z materiałów użytych w projekcie bo były niestandardowe. Za przygotowany bardzo drogi kosztorys do dzisiaj nie otrzymałam faktury, a vat zapłaciłam. To takie drobiazgi, ale pewnie od tego się zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze kontynuując wątek deweloperski zadam pytanie:

 

Czy ktoś z okolic Lipkowa może polecić dobrego dewelopera, który jest w stanie wybudować od zera osdo stanu deweloperskiego blizniaka w technologii Ytong?

 

Czy ktoś z 4room ma pozytywne doświadczenia z takim deweloperem, i który nie zdarł finansowo skóry?

 

K III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

szukam działki budowlanej w gminie stare babice lub leszno w rozsądnej cenie (ok. 150tyś zł). Byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli ktokolwiek z Was posiada taką działkę na sprzedaż, bądź kontakt do sprzedających.

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

szukam działki budowlanej w gminie stare babice lub leszno w rozsądnej cenie (ok. 150tyś zł). Byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli ktokolwiek z Was posiada taką działkę na sprzedaż, bądź kontakt do sprzedających.

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Paweł

 

działkę budowlanę w gminie St.Babice, za 150 tys.można było kupić 3 lata temu, i to też już nie z tych najlepszych...... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Firma Developer

Mnie nic nie obchodzi

Sami załatwiają materiały, które maja być dokładnie takie jak w projekcie domu

Podziału na robocizne / Materiały nie ma

Deweloper warszawski Arkada

 

 

 

???

 

polecam:

http://forum.muratordom.pl/firma-arkada-drogi-koszmar,t109826.htm

 

Już na samym początku jest nieźle:

Wiele tragedii w zyciu przeżywałem ale przygoda z Arkadą to najgorsze co mnie na razie spotkało a latek mam nie malo.

 

szukajcie a znajdziecie..... :wink:

 

Ale tylko poczatek jest taki. Dalej juz inaczej bo do glosu dochodza inni - w tym ja, czyli osoba zadowolona z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...