Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja nie polecam ekipy pana Ernesta Sieka.

Po rozmowie tel zjawił się u nas w domu (stan surowy) wysłannik pana Sieka w celu oględzin i przygotowania oferty na instalację wod-kan-co. Po 2 tygodniach braku odzewu zadzwoniłam i przypomniałam, że nadal nie mam wyceny. No i nadal nie mam...

 

Tez nie polecam, kiedys moze byli dobrzy ale teraz nabrali robot i olewaja klientow i slyszalem ze ceny materialow maja kosmiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś mógłby mi polecić miejsce skąd mogłabym pożyczyć/wynająć sprzęt do przekopania ziemi - tj zniwelowania terenu pod ogródek? A może w okolicach są jeszcze jacyś rolnicy z traktorem? :wink: Jak sobie radziliście z tym tematem?

 

No i szukam też czarnoziemu w rozsądnej cenie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko, planuje pod koniec października postawić fundamenty i poszukuje bloczków fundamentowych. Czy ktoś z Was kupował bloczki z firmy Pro-Bud bis z Klaudyna?

Gdzie można w naszej okolicy kupić mocne, tanie bloczki?

 

Nie wiem jak teraz z cenami (kilka mc temu byli najtańsi w okolicy)ale dobre (równe) jakościowo bloczki kupowałem w betoniarni w Janowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam stęple, może jest ktoś zainteresowany????

tel 601337917 :lol:

 

Ja chętnie odkupię stempel ... Urzędu Skarbowego :wink:

 

Uważaj żeby ktoś nie załatwił za darmo....z napisem .."Kontrola Skarbowa"...... :lol:

 

Ps. Z dobrym chumorem to w innym dziale........

 

Bardziej liczyłem na napis "Zwrot VAT" ... ale co tam i "kontrola" nich będzie.

Jak mawia pewien uroczy polityk "Uczciwy nie ma sie czego bać" :lol:

 

Co do humoru to nigdzie go za wiele. W naszej styranej grupie dyskusyjnej czasem potrzebne przerywniki. Nawet tak budujące debaty jak nasza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze, ktory z was zkorzystal z uslug ICMARKET? Byla bym bardzo wdziecna za opinie .Interesuje mnie konkretnie, jak dlugo panstwo czekaliscie na dostawy. Jestem zainteresowana kupna styropianu.

Korzystalem kilkukrotnie.

Czas dostawy zalezy od opcji wysylki, ktora wybierze sie podczas zamawiania towaru (kurier, poczta, itd.) oraz od tego czy ICMARKET ma towar na stanie.

 

Ja z reguly zamawialem malogabarytowe towary - jesli ICMARKET mial towar na stanie - to najczesciej po 3 dniach towar byl juz u mnie na budowie.

 

Generalnie bylem zadowolony ze wspolpracy z ta firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na wiosnę zaczynamy budowę w Babicach. Ekipę mamy, a teraz poszukujemy kierownika budowy/inspektora nadzoru. Generalnie nie potrzebujemy kogoś kto będzie robił tylko wpisy do książki, ale będzie przyjeżdzał na budowę i sprawdzał stan robót.

Ekipę mamy niby sprawdzoną i polecaną (budowali u kilku znajomych), ale w myśl zasady "kontrola najwyższą formą zaufania" :D chcielibyśmy mieć kogoś z kim można skonsultować się na bieżąco.

 

Przeszukałam trochę ten wątek, ale nie znalazłam żadnych konkretów - tzn. mam wrażenie, że kiedyś znalazłam, ale teraz gdzieś ten post zaginął :-)

 

Może moglibyście poratować namiarem na kogoś sprawdzonego?

 

Pozdrawiam

Tamtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto? Tak jak spojrzałem na szybko, to ceny podobne jak np. w Girsl-Bud, a tu i dostawa o dowolnej porze i pogadać miło można i zwrócić jak będzie za dużo :-)

Pozdr

Łukasz

Ja nie kupowalem tam dlatego, ze mieli taniej niz w okolicznych skladach - lecz dlatego, ze maja tam taki asortyment jakiego nie uswiadczysz w okolicznych hurtowniach.

Generalnie oferta ICM jest naprawde szeroka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciałby sprzedać stemple? Potrzebuję około 500 3-metrowych i 50 4-metrowych. Proszę o info na priv

Przy tej ilości może łatwiej i taniej wynająć stemple automatyczne. Cen teraz nie znam, ale jaka wygoda i szybkość układania stropu. Potrzeba ich poza tym zdecydowanie mniej niż drewnianych.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...