Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do dachu polecam pana Witka Gronia, 607242688. Ma duzo roboty ale warto zadzwonić. U nas 300m2 dachu (dachówka standardowa) pokrył w 5 dni (licząc w to ołatowanie i położenie folii).

 

Witek jest zarobiony, a mój dekarz to poprostu podłe bydle ( przepraszam za słownictwo) . Znalazł inną robotę za lepsze pieniądze i mnie olał, najgorsze jest to że zwodził prawie miesiąc a na koniec bał ze mną spotkać żeby przekazać tą radosną wiadomość - mięczak jeden. Na szczeście znalazłem już ekipę niestety na dużo większe pieniądze.

 

Gdyby ktoś wiedział gdzie pracuje w tej chwili Czesław Majdan to byłbym bardzo wdzięczny za informację. Nie zamierzam mu odpuścić.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Przyłączam się do Maximusa w sprawie cieśli i dekarza Czesława Majdana.

Radze uważać i szczerze odradzam kontakty z tą ekipą.

Ponoć robia teraz w Babicach gdzies dach bo widziano ich w sklepie na Sienkiewicza.

 

Bądźcie czujni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam Urzedowskiego od wiosny - jak na razie rowniez jestem zadowolony. Jakosc powloki lakierniczej, obrobki silikonowe - bardzo mi odpowiadaja :)

 

 

Piotrek, a montowałeś okna przed czy po tynkach? bo mnie martwi utrata gwarancji, a musze wstawić przed tylkami,

 

czy wstawiał ktoś urzędowskiego przed tynkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Urzedowskiego od wiosny - jak na razie rowniez jestem zadowolony. Jakosc powloki lakierniczej, obrobki silikonowe - bardzo mi odpowiadaja :)

 

 

Piotrek, a montowałeś okna przed czy po tynkach? bo mnie martwi utrata gwarancji, a musze wstawić przed tylkami,

 

czy wstawiał ktoś urzędowskiego przed tynkami?

 

Mnie montowali przed tynkami,nie wiedziałem o utracie gwarancji,ale przymkneli na to oko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Urzedowskiego od wiosny - jak na razie rowniez jestem zadowolony. Jakosc powloki lakierniczej, obrobki silikonowe - bardzo mi odpowiadaja :)

 

 

Piotrek, a montowałeś okna przed czy po tynkach? bo mnie martwi utrata gwarancji, a musze wstawić przed tylkami,

 

czy wstawiał ktoś urzędowskiego przed tynkami?

 

Mnie montowali przed tynkami,nie wiedziałem o utracie gwarancji,ale przymkneli na to oko :wink:

 

 

ja również wybrałam Urzędowskiego ale ze względu na utratę gwarancji montuję po tynkach i wylewkach, pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a montowałeś okna przed czy po tynkach? bo mnie martwi utrata gwarancji, a musze wstawić przed tylkami,

 

czy wstawiał ktoś urzędowskiego przed tynkami?

U mnie byly najpierw tynki, pozniej okna.

Po wstawieniu okien robione byly tylko glify...

 

Nie mowilas, ze tez chcesz Urzedowskiego :)

Z racji, ze wybralismy ten sam projekt zastanawiam sie czy nasze domy beda sie czyms roznic :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku, ja polecam firmę Oculux z Modlińskiej, sprzedają okna drewniane firmy Gebauer

 

A ja nie polecam.

Można wiedzieć dlaczego??

Nie polecasz okien czy firmy sprzedającej??

 

I okien i firmy.

Okna - po wstawieniu tynkowane byly glify, okna zabezpieczono tasma - pytalam sie panow montazystow, czy taka moze byc i powiedzieli, ze moze. I co? Po jej odklejeniu na drzwiach tarasowych odkleil sie tez lakier. Taka plamka jakies 2x3 cm. Co prawda panowie z Oculuxa zamalowali przy okazji regulacji okien, ale slad zostal. Po Gebauerze tak chwalonym tutaj na forum spodziewalam sie naprawde super jakosci.

Chociaz moze teraz to juz nie jest takie istotne, bo Gebauer juz zmienil rodzaj lakieru.

 

Jesli chodzi o Oculux, to pracownicy sa przemili, szczegolnie pani Danusia, ale ... juz od dwoch miesiecy prosze o poprawienie jednego okna, bo cos jest nie tak z gornym zawiasem i po prostu nie maja na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oczekujecie że każda Waszą zachciankę / reklamację załatwią od reki ?

 

Przykre ale guzik prawda... nie ma szans na szybkie załatwienie reklamacji.

Wraz ze zwiększeniem popytu (ale nie tylko) jakość usług spada drastycznie.

 

Jeśli mogę coś doradzić, to po prostu nie zapłacić znacznej kwoty w momencie instalacji, jeśli widać usterki od razu. Tylko w takim wypadku będą się starać.

Przykładów mógłbym mnożyć bez liku ale zasada ciągle ta sama. Nie zapłacisz to sie postarają. Zapłacisz mają cię w dup...

 

Na pewno sa wyjątki ale w 80% sie sprawdza. Nie ma tu większego znaczenia czy kupujesz towar drogi i markowy czy tani i nie markowy.

 

Mam bardzo dobre okna (drogie) i od roku są super ale reklamacje na ustawienie jednego "balkonu" (który źle zamontowano) załatwiałem ROK !!!

 

Drzwi wejściowe które maja skazę (niewielką ale zawsze) reklamuję ROK...

 

NIE PŁACIĆ jak nie jest zgodnę z oczekiwaniami, inaczej będziecie się wozić długie miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to wiało nie z okien a ze szczelin między oknami a ścianą. Pomyśleć, że ja specjalnie zakupuje nawiewniki w oknach a Ty już masz świetną wentylację.

 

No nie... tak źle nie jest. :lol: Wieje między ościeżnicą a skrzydłem okna. Problem wystąpił na elewacji południowej, szczególnie narażonej na zmiany temperatur Niestety regulacje ani wymiana uszczelek nic nie dały. Mikro wentylacja oczywiście jest wskazana, ale nie szpary, w które niemalże palce można włożyć :cry:

Dzięki za wskazanie portalu , właśnie już czytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximus napisał

mój dekarz to poprostu podłe bydle ( przepraszam za słownictwo) . Znalazł inną robotę za lepsze pieniądze i mnie olał, najgorsze jest to że zwodził prawie miesiąc a na koniec bał ze mną spotkać żeby przekazać tą radosną wiadomość - mięczak jeden. Na szczeście znalazłem już ekipę niestety na dużo większe pieniądze.

 

Gdyby ktoś wiedział gdzie pracuje w tej chwili Czesław Majdan to byłbym bardzo wdzięczny za informację. Nie zamierzam mu odpuścić.

Współczuję, wiem, co to znaczy. Mnie w taki sposób ,,załatwił" Antek Wójcik - zwodził mnie 3 miesiące, znalazł robotę za większe pieniądze i nie miał dla mnie czasu. Znalazłam go, chciałam, żeby spojrzał mi w oczy i powiedział, dlaczego. Zmieszał się, jak mnie zobaczył, ale nie zdobył się na to, żeby powiedzieć ,,przepraszam".

Powtarzam to, co już kiedyś mówiłam - menda pozosanie mendą.

Może ktoś może polecić kogoś solidnego do wstawienia drzwi wewnętrznych?

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mowilas, ze tez chcesz Urzedowskiego :)

Z racji, ze wybralismy ten sam projekt zastanawiam sie czy nasze domy beda sie czyms roznic :wink: :lol:

 

będą, będą :D

 

Ty masz wersję F, a ja I, więc cała góra się różni :)

tylko parter mamy podobny, ale też nie całkiem, bo Ty masz obnizony garaż,

a tak wogóle to na jakim jesteś etapie? mozna wpaść z wizytą?

u mnie skoczyli budować i czekam na dekarzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to na jakim jesteś etapie? mozna wpaść z wizytą?

u mnie skoczyli budować i czekam na dekarzy ...

Jasne ze mozna, ale po 5 listopada, bo dopiero wtedy wracam do ojczyzny... nota bene nowej w sensie politycznym - mam nadzieje, ze lepszej :D

 

Jesli zas chodzi o budowe to obecnie jestem gdzies w polowie etapu wykanczania - domu i finansowo siebie :wink: Ale deadline-time na przeprowadzke to wiosna :lol:

 

Ktorego Urzedowskiego wybralas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...