Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś się koło mnie Wrocław ostatnio kręci. Dziś wysyłam sprzęt komputerowy do Wrocławia. Jest tam sympatyczne małżeństwo, które składa komputery dla dzieciaków z ubogich rodzin. Chętnie im pomogę.

Z kolei w niedzielę mam wizytę potencjalnego klienta chcącego kupić nasze mieszkanie. Też z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się koło mnie Wrocław ostatnio kręci. Dziś wysyłam sprzęt komputerowy do Wrocławia. Jest tam sympatyczne małżeństwo, które składa komputery dla dzieciaków z ubogich rodzin. Chętnie im pomogę.

Z kolei w niedzielę mam wizytę potencjalnego klienta chcącego kupić nasze mieszkanie. Też z Wrocławia.

 

 

Dzwoniłem, ale niestety Twój kierownik jest tak zajęty, że nie może się podjąć nowej budowy. Najlepsi maja zawsze obłożenie.

W takim razie szukam nowego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych sąsiadów.

Ja po prośbie : szukam w rejonie Lipkowa działki (-ek ) o łącznej pow. 2500 - 3000 m2 i rozsądnej szerokości, może być rolna z perspektywą przekształcenia w budowlaną. Może wasi sąsiedzi mają coś na zbyciu?

Pozdrawiam, życząc baaaaaaardzo miłego odpoczynku piątkowo-niedzielnego.

J

PS

Obyście swych wielce zapracowanych mularzy w poniedziałkowy poranek obaczyli trzeźwych i ochędożonych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzie, Aga75 - czy wiecie, co tam beda robic kolo stawow, gdzie tyle ziemi sciagneli? Moze basen?

 

 

ja wiem - to bedzie stadion, sadzac po wielkosci to chyba olimpijski :wink:

podjechalismy tam zeby zapytac czy ta ziemia nie bedzie moze do sprzedania, bo potrzebujemy duzo ziemi do wyrownania dzialki, ale cena kompletenie bzdurna 250 zl/wywrotke, gdybyscie moze interesowali sie ta ziemia a cena znacznie poszla w dol to dajcie znac

 

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie nasza ekipa konczy prace za jakies 2-3 tygodnie

wykonawca na razie nie ma dla nich kolejnej roboty bo ktos sie wycofal

moze macie kogos znajomego kto potrzebuje ekipy - sa naprawde ok o czym juz wczesniej pisalam

dajcie znac w razie czego to dam namiar, a do nas mozna przyjechac i zobaczyc jak buduja

 

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen raczej nie bo wybudowali chyba już albo budują przy gimnazjum. Pytałam w gminie ale nie wiedzą co tam się dzieje bo to teren klubu sportowego. Mój tym to że robią nowe boisko.

Basen??? Gdzie, obok jakiego gimnazjum w Koczargach??? Uwielbiam plywac, a obecnie najblizszy basen jest w Ozarowie. Calkiem niezly, ale jakby zbudowali cos blizej to byloby super.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówi Karorka w Zielonkach boisko.

Co do basenu, to ma dopiero powstać, ale nie w Koczargach, tylko w Babicach. Tam przy podstawówce zaczęli budować Wyższą Szkołę Czegoś-tam, i według mojej wiedzy to właśnie tam planowany jest basen kąpielowy.

Do Ożarowa na basen jeżdżę dość często - jest sympatycznie, blisko, tanio i luźno (przynajmniej przed 7.00 rano :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli budować Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną http://www.wsseuczelnia.edu.pl/ ale czy skończą?

 

http://www.sprawynauki.waw.pl/?section=article&art_id=107

 

http://www.menis.gov.pl/pka/prace/jednost.php

 

http://www.menis.gov.pl/pka/prace/ponowna_ocena.php

 

Na razie przepychają się z MENiSem i co z tego wyniknie nikt nie wie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie nasza ekipa konczy prace za jakies 2-3 tygodnie

wykonawca na razie nie ma dla nich kolejnej roboty bo ktos sie wycofal

moze macie kogos znajomego kto potrzebuje ekipy - sa naprawde ok o czym juz wczesniej pisalam

dajcie znac w razie czego to dam namiar, a do nas mozna przyjechac i zobaczyc jak buduja

 

karorka

Ja jestem na etapie negocjacji z ekipami. Mogę prosić o namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to chętnie się piszę ale dopiero po 18 lipca. Rozumiem jednak, że jest sezon urlopowy i nie może być tak co by każdemu pasowało, zatem gdyby miało się coś odbyć wcześniej to wesołej zabawy.

 

Manieq, Janek

Chętnie skorzystałabym z rady Manieq'a (taka angielska odmiana) ale moja fizyczna obecność w Babicach możliwa jest dopiero za miesiąc, więc jeśli to nie sprawi kłopotu to jednak poproszę o te namiary, co by nie umknęło w natłoku spraw. Janek! może tym razem zwrócę się do Ciebie o namiary na priva - jesteś z ekipą w stałym kontakcie (na kierownika budowy również).

 

Karorka,

Poproszę o twoją ekipę również - biorąc pod uwagę urzędniczą opieszałość nie grozi mi prędkie budowanie zatem i z Kasią jakoś się dogadamy.

 

No i wracam do pakowania,

Pozdrawiam

jj

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...