Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Poszukuję kierownika budowy.

Czy możecie kogoś solidnego polecić?

Krzysztof

Mój tata jest kierownikiem budowy. Przyjedzie aby prowadzić naszą (Lipków). Mogę dać kontakt.

 

My też przywędrowali z Wrocławia.

 

 

Bardzo chetnie kontakt wezmę. Czekam na wiadomość.

 

Rozumiem, żę Twój tata też z Wrocławia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budujemy sie jakies 70 m od drogi chociaz droga nie idzie rownolegle do boku dzialki wiec w jednym miejscu jes blizej w drugim dalej

 

w zakladzie energetycznym sa wywieszeni wykonawcy, ale my akurat mielismy jakiegos poleconego przez agencje przez ktora kupowalismy dzialke bo przy kupnie musielismy byc pewni ze bedzie przylacze, a nie siec bo wtedy trzebaby zalatwiac sluzebnosc w drodze ktorej jestesmy wspolwlascicielami

 

moge wyslac Ci namiary na paru wykonawcow na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

 

tak mi do glowy przyszlo ostatnio ....

 

moze ....jako grupa powinnismy przyjac jakas strategie rozmow z wykonawcami, hurtowniami i w ogole wszystkimi z drugiej strony barykady - i ustalac miedzy soba pewne posuniecia ...

 

Karorka's workgang case

 

zeby sztucznie nie napedzac popytu ....

czy ktos rozmawial juz z nimi i chce w najblizszej przyszlosci (lipiec sierpien 2004) budowac ich lapkami ?

 

szambo case

 

nie zostawiajcie na ostatnia chwile ogloszen typu ...

jutro mi wioza szambo z jastrzebiej gory - kto sie przylacza - bedzie taniej - trzeba miec dolek wygrzebany.

prawdopodobienstwo pozytywnego odzewu jest w takim przypadku znikome .

 

Wiem, ze oszczednosci rzedu paru tysiecy to niewiele przy kilkuset tysiach wydanych na chalupe ...ale moze warto ...pomyslec chociaz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka - wiecha na dachu jest poprostu debeściacka.

Jeśli tak podeszli do wiechy, to myślę, że na ścianach to można sprawdzać, czy poziomica dobrze mierzy :D

 

Yoric - z negocjacjami masz całkowitą rację. Już teraz zgłaszam chęć do negocjacji w okresie jesienno-zimowym ceny okien plastikowych (interesuje mnie montaż wiosną przyszłego roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka. Czy za załatwianie spraw płaciłaś coś elektrykowi?

 

wykonawca zalatwial nam wszystkie sprawy prawne, techniczne itp. za co oczywiscie wział kase, oprocz tego kasa za wykonanie czyli pociagniecie kabelka, zalozenie skrzynek

a oddzielnie oczywiscie placilismy zakl. energetycznemu za przylacze i cos tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka - wiecha na dachu jest poprostu debeściacka.

Jeśli tak podeszli do wiechy, to myślę, że na ścianach to można sprawdzać, czy poziomica dobrze mierzy :D

 

 

prawda ze fajna, jak bede miala zdjecie to moze uda mi sie je wkleic, zeby inni tez mogli podziwiac :wink:

 

dobrze, ze juz nie musza murowac scian, bo jeszcze wczoraj nie mogli dojsc do siebie, my zreszta tez - caly czas zastanawiamy sie jak nam sie udalo dotrzec do domu :oops:

 

dzieki ze wpadles, mam nadzieje ze dobrze sie bawiles :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz zgłaszam chęć do negocjacji w okresie jesienno-zimowym ceny okien plastikowych (interesuje mnie montaż wiosną przyszłego roku).

Ja robię plastiki, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo mam pogmatwaną sytuację. Najprawdopodobniej będzie to szybko, a nie w przyszłym roku. Ale mam na oku pewnego wykonawcę, co do którego mam zaufanie a i ceny chyba są niezłe - choć ostatnio nie porównywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka gratuluje wiechy faktycznie robi wrazenie. Jak bym nie wiedzial ze to wiecha to bym pomyslał ze to buduje sie loza masońska bo oni mieli rózne kielnie piły itp w znakach :wink: , Naprawde robi wrazenie:).

Dodatkowo chyba widzialem Age75 i Ozzi ale tu pewnosci nie mam no i moze Kasie Z ( taki na skraju lasu przy drodze w klinkierze?)? Jesli to ten to naprawde robi wraznie. To tyle wzgledem impresji z objazdu okolicy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam pytanie , Czy ktoś moze zna temat odrolnienia gruntów w Koczargach? jest tam dzialka rolna na która mam ochote w ramach inwestycji długoterminowych, ale zastanawiam sie jak długi teermin musi to być tej inwestycji zeby dało sie odrolnić i ewentualnie kiedyś coś tam postawić. Dzieci sa co prawda jeszcze małe ale ze zmiana kwalifikacji gruntu na budowlany wolał bym nie czekać do ich pelnoletności :wink: .

Jeśli ktoś przerabiał taki temat lub cos wie to pls jakieś info.

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Rbit i witajcie sasiedzi,

u nas prace posuwaja sie w szybkim tempie do przodu. Dzisiaj firma od ogrzewania nadmuchowego montowala kanaly nawiewowe przed zasypaniem fundamentow. Jutro zasypujemy fundamenty domu i garazu, a pod koniec tygodnia przyjezdza cegla i buduuuujemy dalej! :lol:

Pzdr,

ozzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

my tez mielismy pierwsza wycene z Polskiego Komfortu, ale wyszla wieksza niz z firmy, ktora nam teraz robi. Ten temat ogrzewania nadmuchowanego "walkowalismy" przez jakies pol roku, duzo czytalismy na ten temat, rozmawialismy z ludzmi, ktorzy maja ten typ ogrzewania w Polsce i za granica. W koncu zdecydowalismy sie na firme Termeko, ta firma zrobila ogrzewanie dla mojej cioci w Lodzi i ona nadal jest bardzo zadowolona. Jezeli jestes zainteresowana jak wyglada montaz takiego ogrzewania, lub chcesz namiary na Termeko, to daj znac. Montaz mozna zobaczyc u nas na dzialce, daj znac kiedy chcialabys przyjechac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...