Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znacie jakaś rozsądna ekipa w okolicach Lipkowa, która robi stany surowe zamknięte, a która kończy robote w okolicach czerwca?

 

Jak to powiedział mój niedoszły kierownik budowy i jego ekipa - niestety dostaliśmy atrakcyjnieszą ofertę :))) Dobre nie? :evil: :evil: :evil:

 

Potrzebuje - fundamenty - ściany - stropy - dach.

 

Help Wanted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakaś rozsądna ekipa w okolicach Lipkowa, która robi stany surowe zamknięte, a która kończy robote w okolicach czerwca?

 

Jak to powiedział mój niedoszły kierownik budowy i jego ekipa - niestety dostaliśmy atrakcyjnieszą ofertę :))) Dobre nie? :evil: :evil: :evil:

 

Potrzebuje - fundamenty - ściany - stropy - dach.

 

Help Wanted

 

W okolicach czerwca skończy u mnie pan Dariusz Zając - 502 211-604. Jeszcze nie zaczął więc nie mogę się podzielić doświadczeniami, ale wygląda rozsądnie (też mi go polecono).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W najbliższym czasie chcemy zakupic zbiornik na szambo w Radomiu. Koszt transportu wynosi 4,5 zł/km. Gdyby ktos chcial dolaczyc do nas koszt jest proporcjonalnie dzielony. Ponizej znajduje sie orientacyjny cennik zbiorników.

Ja jestem też zainteresowany. Dowiadywałeś się może jaki jest koszt kompletu (nie wiem co tam jeszcze trzeba)? Masz kogoś kto to podłączy i wkopie? Może razem to wszystko też byłoby taniej.

Pozdr

Łukasz

 

Zastanów się czy warto. Na wiosnę maja ciągnąć wodociag i kanalizację - maja już ostateczną zgodę na budowę - ja poczekam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanów się czy warto. Na wiosnę maja ciągnąć wodociag i kanalizację - maja już ostateczną zgodę na budowę - ja poczekam.

 

Byłem w Eko-Babicach i powiedzieli mi, że w lutym ogłaszają przetarg, w marcu otwarcie ofert i podpisanie umowy, wykonawca ma 7 m-cy na wykonanie. Czyli wychodzi koniec roku przy dobrych układach. Pewne będzie w marcu (bo może się nie zgłosić wykonawca, może potem nie podpisac umowy itp), więc na razie chcę przygotować plan "B", bo też wolałbym od razu podłączyć się do kanalizacji w ulicy.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie Ekipy ciąg dalszy.

Czesc

Ponieważ mam ekipę dostępną dopiero od połowy wrzesnia potrzebuję sprawnych kilku facetów, którzy wcześniej kwiecien-lipiec - zrobią mi same fundamenty. Do zbudowania jest:

 

200 m2 kwadratowych + 300 m2 (blizniak)

czyli pewnie jakies 2-3 tygodnie roboty

 

Czy przychodzi wam ktoś dobry od fundamentów - kto w tym czasie może mieć wolne "okienko"???

 

Każdy kontakt jest cenny.

 

kIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam elektryka z odpowiednimi uprawnieniami ktory wypelni i podpisze papiery do ZEWT - podlaczenie do skrzynki w ogrodzeniu.

Mozecie sie podzielic namiarami?

501 149 352 - Pająk albo 501 512 940 - Furmanik

to ta sama firma spod Sochaczewa. Robią wszystko.

 

Dzieki, ale juz po robocie dzieki forum Izabelin. Moze namiary przydadza sie innym forumowiczom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...