Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja nie mam nic do plyty wiorowej, ale musze miec parapety drewniane, bo nie ma laminatow jakie mi sie podobaja - zwyklyszary bez zadnych marmurkowych zylek czy granitopodobnych kropeczek. A tak, drewno pomaluje farba i po sprawie.

jak chcesz to wpadnij, pokaże Ci mojego jedynaka w sypialni i sama ocenisz czy Ci pasuje. dostałem go chyba w ok 2tyg. ale pobejcowany jest na palisander.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

klememi

Miałem parapety od innych partaczy, ale je wyrwałem i bedę nimi palił w kominku Teraz mam super parapety drewniane (dębina, grubość 6cm, kolor złoty dąb). firma spod Białegostoku tel. p. Karol 697 087448. Robili mi też drzwi wewnetrzne i zewnetrzne i bedą robić schody. Polecam, bo robią naprawdę ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopelek,

 

bardzo dziekuje za namiary, ale ja mam tylko 3 parapety w calym domu, reszta okna balkonowe. Schody nie z drewna, drzwi wew tez nie. Chyba ze robia tez meble to inna sprawa...

Nie sadze zeby firmie spod bialegostoku oplacalo sie przyjezdzac :-? Ale na pewno namiary przydadza sie innym.

 

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że gdzieś latem, albo jesienią wałkowany był temat parapetów wewnętrznych, ale nie moge na szybko znaleść na której to było stronie, pamiętam, ze polecaliście jakąś firmę z okolic babic,możecie przypomnieć?

Pewnie masz na mysli firme Jachon z Bliznego: http://www.jachon.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że gdzieś latem, albo jesienią wałkowany był temat parapetów wewnętrznych, ale nie moge na szybko znaleść na której to było stronie, pamiętam, ze polecaliście jakąś firmę z okolic babic,możecie przypomnieć?

Pewnie masz na mysli firme Jachon z Bliznego: http://www.jachon.com.pl/

 

oni nie mają drewna, poza tym znalazłem nieco tańszą firmę na Bartyckiej, która nota bene nazywa siebie siostrzaną firmą Jachonu :) są tańsi i mają zdecydowanie większy wybór konglomeratu i kamienia + maję też drewno, ale z tym to tak sobie.

tylko nazwy sobie przypomnieć nie mogę... chyba największa wystawka parapetów na Bartyckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że gdzieś latem, albo jesienią wałkowany był temat parapetów wewnętrznych, ale nie moge na szybko znaleść na której to było stronie, pamiętam, ze polecaliście jakąś firmę z okolic babic,możecie przypomnieć?

Pewnie masz na mysli firme Jachon z Bliznego: http://www.jachon.com.pl/

 

oni nie mają drewna, poza tym znalazłem nieco tańszą firmę na Bartyckiej, która nota bene nazywa siebie siostrzaną firmą Jachonu :) są tańsi i mają zdecydowanie większy wybór konglomeratu i kamienia + maję też drewno, ale z tym to tak sobie.

tylko nazwy sobie przypomnieć nie mogę... chyba największa wystawka parapetów na Bartyckiej.

 

dzięki, właśnie o tą firmę mi chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie sztachety i dobrej jakości sprowadzaliśmy z Majdana Starego - P.Rymarz,

 

Dzięki serdeczne. Wprawdzie jak zadzwoniłem to wycenił się na 5,9 ale to i tak znacznie lepiej niż miejscowi, poza tym jesteśmy na wczesnym etapie negocjacji :)

 

Ponawiam ofertę sprzedaży 20 prętów fi 6 i paru sztuk fi 12. Cena bardzo atrakcyjna bo cokolwiek mi przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil-d, no Witek Groń, polecany przez wszystkich, również Dach-lux jest super. Ma z nimi umowę i płacisz 7% VATu. Poza tym sam bierze sobie wtedy wszystkie folie, gwoździki, etc, a nadwyżki materiałowe (w tym dachówka) biorą z powrotem. My mieliśmy 2700 zwrotu :lol:

Margaret, wygląda na to, że Twój wylewkarz u nas będzie robił. Z czym go trzeba zwłaszcza pilnować? Mieliście jakieś spięcie?

Bodal, polecam Leszka Iwanka tel. 0509202093 (hydraulik). Nie wiem ile bierze za punkt, umawiałam się na całość. Najlepiej zaproś do siebie i omów co potrzebujesz, jaka technologia, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil-d, no Witek Groń, polecany przez wszystkich, również Dach-lux jest super. Ma z nimi umowę i płacisz 7% VATu. Poza tym sam bierze sobie wtedy wszystkie folie, gwoździki, etc, a nadwyżki materiałowe (w tym dachówka) biorą z powrotem. My mieliśmy 2700 zwrotu :lol:

 

Dzięki za info - już się dzisiaj z panem Witkiem skontaktowałem. Ma mi jutro dać znać ile będzie kosztowała robocizna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie sztachety i dobrej jakości sprowadzaliśmy z Majdana Starego - P.Rymarz,

 

Dzięki serdeczne. Wprawdzie jak zadzwoniłem to wycenił się na 5,9 ale to i tak znacznie lepiej niż miejscowi, poza tym jesteśmy na wczesnym etapie negocjacji :)

 

Bardzo ładne sztachety. Na pewno będziesz zadowolony. Równe, dobrze wysuszone, popakowane po 10 sztuk.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...