Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rzeczywiście cisza ....

Mam trochę betonu komórkowego na zbyciu. Kupowany promocyjnie, w dodatku ze starym VATem - cena do uzgodnienia, przy ukruszonych bloczkach dodatkowy rabat. Jest to Faelbet 600 24x24x59 gładki.

Ilość 1-200 szt. Transport z Kwirynowa niestety własny - trzeba jeszcze wynieść na zewnątrz, bo palety znalazły się już pod stropem.

W dodatku kilka pustaków Teriva (beton).

Może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplacilismy kupe kasy, ale przynajmnej polozyli nam kabel w ziemi

Karorko, a ile to jest kupa kasy? My też nie będziemy budować się tuż koło drogi (tak na oko, to 30 metrów), więc bardzo mnie to interesuje. Poza tym, czy możesz powiedzieć, z czego masz dach nad wyższą częścią: czy to dźwigary? Zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem nad połową domku, bo podobno są tańsze niż zwykła więźba i nie ma tylu skosów wewnątrz. Jaką masz rozpiętość tej części ze słodkim okienkiem na ulicę? (Jeśli można spytać of course).

 

Pozdrawiam, Didi

 

PS czy możesz nie wyrzucać kontaktu do swojej super-szybkiej ekipy? Twoja błyskawiczna budowa jest wystarczającą rekomendacją dla ich pracy. Jeśli można, to poproszę o jakiś kontakt do panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam "na gwałt" gruzu betonowego, jeśli ktoś się pozbywa, wie że toś inny ma - proszę o info, brakło mi troszkę na podmurówkę. Jestem na urlopie, więc szkoda mi czasu, a zaraz stanę z robotą - przez ten gruz.

Ja też będę miał na zbyciu troszkę połówek BK Faelbet, cena też będzie dobra - ilośc ok. 50 szt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dlugim czasie,

 

u mnie robota wre i pojawily sie kolejne pytania:)

 

1. Czy jestescie w stanie polecic jakis tartak z tanim solidnym drewnem na konstrukcje dachowa, z tego co sie przejechalem po tartakach to tutaj nawet z papierowki konstrukcje wycinaja....

 

2. Gdzie w okolicach S.Babic znajde szalunki kartonowe (na kolumny przed domem)

 

3. Moze macie na zbyciu ze 100 stempli 2,70 mb i kliny

 

4. Gdzie sie mozna zaopatrzyc w blache ciesielska?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Z pewnym opóźnieniem (za które przepraszam) chciałbym wrócić do tematu, który ponad tydzień temu zacząłem, mianowicie spotkania. Taki mały opis stanu prac:

 

*miejsce:

- polana za kościołem w Lipkowie (KZ); trzeba sprawdzić, czy można tam rozpalić ognisko

- fajna polanka ze stolikami i laweczkamipo drodze z Truskawia w strone Palmir (Ka)

- w Truskawiu przy lesie (na końcu drogi jeszcze za pętlą autobusowa) - sa atrakcje dla dzieci. duzo miejsca

Czy ktoś z Was (mieszkających) w pobliżu) mógłby się zorientować jak to w rzeczywistości wygląda? Np. czy są przygotowane miejsca na ognisko, czy trzeba przywieźć własny grill?

 

* termin:

niedopilnowałem :oops: i chyba kolejny weekend przepadnie... W takim razie może zaplanować odrazu dwa terminy, tj. z 'poprawinami' po dwóch tygodniach? Wtedy wzrośnie szansa, że każdy choć raz się pojawi (a wiekszość mam nadzieję dwukrotnie). Np. 17/18 lipca i 31/1 sierpnia? Ze względu na charakter imprezy chyba jednak lepiej pasowałaby sobota.

 

* zakres tematyczny:

Wiadomo - oględziny, ale na początek. A co do części artystycznej to myślę, że każdy lubi kiełbaskę lub karkówkę z ogniska lub grilla (lub np. kabaczki dla 'białkowych inaczej'). Piwo też chyba nie budzi w was odrazy...

 

Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Truskawiu sa dwie ławki z daszkami , ślady po ogniskach ( miejsca jako takiego nie ma przygotowanego) a dla dzieci huśtawki , zjezdzalnie, linki do wspinania itp budowle. Grila trzeba swojego. Do najblizszego sklepu jakieś 200m gdyby trzeba bylo zapasy uzupelniać. Niedaleko mala knajpka( na drodze dojazdowej) gdzie sa parasole(2) i piwo w razie czego i powinna byc czynna w weekend. Moze mi sie uda zamiescić zdjecia ze stanu aktualnego ale jeszcze nie próbowałem tu jak to sie robi wiec nie gwarantuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My domu jeszcze nie mamy. Rozbija się jeszcze o urzędy. Na naszej wąskiej działce stoi pomarańszowy barak- izoterma.

Nawet nie wiedzialem ale zawsze obok jade po drodze na działke :). wczoraj nawet ktos sie krzatał tak wieczorkiem.

duzo wytrwałosci w walce z urzedami i sukcesów zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Sam już nie wiem, to może jednak spotkanie w ten weekend? W końcu do grilla wiele nie potrzeba. To przecież jest luźne spotkanie wirtualnych znajomych, a nie walne zgromadzenie akcjonariuszy, które musi być bardzo formalne.

 

Po za tym, może warto zmienić organizatora :x? Nie widzę przeciwskazań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...