Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to jeszcze jedno pytanie w temacie podlogowki - czy jest prawda ze plytki na podglogowce nie moga byc kladzione bezfugowo?

też wyczytałem mnóstwo takich informacji. ba, fuga nie pwinna byc cieńsza niż 3mm czy nawet 5mm :) ja mam 2mm. zrezygnowałem z bezfugowego, bo troche mnie to jednak ruszyło, ale zrobiłem 2mm. na razie pęka tylko na dylatacji, ale to i bez podłogówki będzie pękać.

 

Dzieki za odpowiedzi.

Jeden z fachowcow z ktorym prowadzilam negocjacje powiedzial ze albo kladzie na fuge 5mm albo nie da mi pisemnej gwarancji na wykonana usluge. Plytki rektyfikowane, 90x90 wiec wygladalyby co najmniej dziwnie z tak szeroka fuga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Opoczna jest współczynnik liniowej rozszerzalności termicznej terakoty i faktycznie jest bardzo mały.

 

A teraz pytanie z innej beczki:

potrzebuję namiaru na firmę, która robi ścianki ze szkła zbrojonego - potrzebuję przesłony do prysznica, a te gotowe dostępne na rynku nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znacie moze jakiegos sensownego stolarza od mebli

potrzebuje zrobic szafy wnekowe ale nie moge nic znalezc oprocz drzwi przesuwnych na ktore nie moge juz patrzec

 

Cześć :D

Jadąc Warszawską do stolycy, jakieś 150-200m przed Lazurową jest po lewej stronie stacja z gazem (tak z pamięci to chyba naprzeciwko PSB). Skręć na stację i na wprost zobaczysz taki metalowy barak. Tam jest stolarz. Robi bardzo fajnie, tylko terminy ma dość długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Opoczna jest współczynnik liniowej rozszerzalności termicznej terakoty i faktycznie jest bardzo mały.

 

A teraz pytanie z innej beczki:

potrzebuję namiaru na firmę, która robi ścianki ze szkła zbrojonego - potrzebuję przesłony do prysznica, a te gotowe dostępne na rynku nie pasują.

 

AbGlass, swiatszkla.com.pl lub Uniglass.

Wyslalam im rysunki do wyceny, wyszlo podobnie, ale w Uniglassie z Krakowa rozmawialam z facetem, ktory mial najwieksze pojecie o kabinach np w kwestii uszczelek czy zawiasow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz sprzatamy teren po stanie surowym w Marianowie (gmina Leszno) to mamy do sprzedania:

 

1) stemple budowlane 2,70m (200sztuk), cena 4 pln za sztuke

2) stemple budowlane 3m (150sztuk), cena 5,50 pln za sztuke

3) drewno na szalunki ( deski iglaste obrzynane) ok 10m - cena do uzgodnienia

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na priva

Pozdrawiam

Justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znacie moze jakiegos sensownego stolarza od mebli

potrzebuje zrobic szafy wnekowe ale nie moge nic znalezc oprocz drzwi przesuwnych na ktore nie moge juz patrzec

 

Cześć :D

Jadąc Warszawską do stolycy, jakieś 150-200m przed Lazurową jest po lewej stronie stacja z gazem (tak z pamięci to chyba naprzeciwko PSB). Skręć na stację i na wprost zobaczysz taki metalowy barak. Tam jest stolarz. Robi bardzo fajnie, tylko terminy ma dość długie.

 

Krzysiek dzieki :D

bylam tam w pierwszej kolejnosci, niestety oni niechetnie robia meble ktore trzeba montowac bo nie maja na to czasu, wiec u nich w gre wchodzi tylko gotowa szafa wolnostojaca a to mi nie pasuje

 

z innej beczki - wiesz cos wiecej na temat chodnika w Koczargach - beda robic dalej? bo dzis widzialam jak sasiad Twoich rodzicow usuwal zwir ktory mial wysypany przed ogrodzeniem i robil taki pas szerokosci chodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki:

potrzebuję namiaru na firmę, która robi ścianki ze szkła zbrojonego - potrzebuję przesłony do prysznica, a te gotowe dostępne na rynku nie pasują.

 

na forum reklamuje sie

http://forum.muratordom.pl/lustra-drzwi-szklane-kabiny-prysznicowe-na-wymiar,t127132.htm

 

w innym watku pokazuje zdjecia z realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Opoczna jest współczynnik liniowej rozszerzalności termicznej terakoty i faktycznie jest bardzo mały.

 

 

Znalazłam coś takiego

http://www.ardex.pl/ - fuga do wąskich i dokładnych spoin do 4 mm. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Wprawdzie reklamują ją jako prysznicową ale to chyba nie szkodzi.

Mają też specjalną fugę do balkonów i tarasów.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................

z innej beczki - wiesz cos wiecej na temat chodnika w Koczargach - beda robic dalej? bo dzis widzialam jak sasiad Twoich rodzicow usuwal zwir ktory mial wysypany przed ogrodzeniem i robil taki pas szerokosci chodnika

 

:o nic nie wiem, ale się dowiem. Jestem u rodziców praktycznie codziennie.

Ale przynajmniej na początku, to co się rozpędzili jeszcze za moich rodziców od figurki, to wyrównali - tak, że wygląda na to, że dojadą tylko do Klonowej.

 

:) Ja też z innej beczki - pobraliście worki do darmowej segregacji śmieci?

Można pobierać od sołtysów.

Więcej informacji na stronie Urzędu Gminy a także na babickim lipkowskim, czy bliznowskim portalu (w TV Blizne m.in wywiad z Wójtem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znacie moze jakiegos sensownego stolarza od mebli

potrzebuje zrobic szafy wnekowe ale nie moge nic znalezc oprocz drzwi przesuwnych na ktore nie moge juz patrzec

 

Karorka,

My mamy zamówioną taką szafę, ale jeszcze niewykonaną. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z namiarów: http://malex-meble.pl/

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ja też z innej beczki - pobraliście worki do darmowej segregacji śmieci?

Można pobierać od sołtysów.

Więcej informacji na stronie Urzędu Gminy a także na babickim lipkowskim, czy bliznowskim portalu (w TV Blizne m.in wywiad z Wójtem)

 

mam juz te worki :D

bylam w piatek w sklepie i akurat sie dowiedzialam wiec od razu do soltysa, powiedzialam mu zeby wywiesil wiecej ogloszen bo jedno w sklepie to stanowowczo za malo (ja do tego sklepu chodze raz na pol roku :wink: )

dobrze ze beda zabierac te smieci bo my juz od dawna segregowalismy ale juz mialam dosc ich wywozenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...