Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo dobre sa Beckers. Co wazne, sprzedaja farbe w malych puszkach i mozesz wyprobowac kolor na scianie przed zakupem odpowiedniej ilosci.

dulux też ma próbki

 

A jaka jest ich pojemnosc? Kilka m-cy temu pytalam i nie mieli, moze nie we wszystkich kolorach sprzedaja :-?

Dulux tez niezla farba, choc przy bardzo ciemnych kolorach lepiej moim zdaniem wypada Beckers. Malowalam kiedys Duluxem ciemny fiolet, pokrylo dopiero za 5 razem :x (malowane na biala farbe, nie na czarną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest ich pojemnosc? Kilka m-cy temu pytalam i nie mieli, moze nie we wszystkich kolorach sprzedaja :-?

a nei wiem dokładnie :) mam ze dwie w domu. na oko coś koło 150-200ml

 

Dulux tez niezla farba, choc przy bardzo ciemnych kolorach lepiej moim zdaniem wypada Beckers. Malowalam kiedys Duluxem ciemny fiolet, pokrylo dopiero za 5 razem :x (malowane na biala farbe, nie na czarną).

hmm... nie ja malowałem, więc nie wiem jak wyglądało to od strony technicznej, ale kolor ciemny orzech nie zakrył mi zbyt dokładnie, miejscami, białego. ale neiznacznie i np przy kontakcie i gdzies na dole, wnosze wiec że źle zostało malowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre sa Beckers. Co wazne, sprzedaja farbe w malych puszkach i mozesz wyprobowac kolor na scianie przed zakupem odpowiedniej ilosci.

dulux też ma próbki

 

A jaka jest ich pojemnosc? Kilka m-cy temu pytalam i nie mieli, moze nie we wszystkich kolorach sprzedaja :-?

Dulux tez niezla farba, choc przy bardzo ciemnych kolorach lepiej moim zdaniem wypada Beckers. Malowalam kiedys Duluxem ciemny fiolet, pokrylo dopiero za 5 razem :x (malowane na biala farbe, nie na czarną).

 

Ja w większości mam Duluxa, 2 pokoje robiliśmy Nobilesem. Dulux zdecydowanie lepiej pokrywał (w ogóle jest dużo gęstszy - praktycznie nie chlapaliśmy podłóg), co więcej ja kupowałem tego tańszego Duluxa (Kolory świata bodajże) - jak mi dzieci ściany pobrudzą, to wilgotna szmatka i po problemie - fajnie się zmywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos mycia scian - w kuchni mam pomalowane "farba do szorowania" (tak sie nazywa) na biało. Myje srednio raz w tygodniu wokól okna - jestem szczesliwa posiadaczka dwoch kotow ktore po powrocie z tarasu zeslizguja sie po scianie. Myje tak juz ponad rok i na razie caly czas nie widac roznicy z miejscem niemytym. Czyli ze to dziala. W domu bede malowac ta farba tam gdzie bedzie na bialo. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos mycia scian - w kuchni mam pomalowane "farba do szorowania" (tak sie nazywa) na biało. Myje srednio raz w tygodniu wokól okna - jestem szczesliwa posiadaczka dwoch kotow ktore po powrocie z tarasu zeslizguja sie po scianie. Myje tak juz ponad rok i na razie caly czas nie widac roznicy z miejscem niemytym. Czyli ze to dziala. W domu bede malowac ta farba tam gdzie bedzie na bialo. Polecam!

a to zdaje się dekoral. też to mam. ostatecznie w kuchni bo reszte przykryłem kolorem :) rozmyśliłem się z białego :) ale w garderobie, pralni i kuchni mam to + wszystkie sufity. a, i kawałek sypialni. no, to trochę tego faktycznie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaaaaaaa...... okazja :wink:

 

Sprzedam swój słup + 3 skrzynki jakie na nim wiszą - do podłączenia prądu budowlanego. Po zamontowaniu przez ZE licznika - całośc funkcjonuje bez jakichkolwiek dodatkowych wkładów finansowych. Zielonki Parcele/Stare Babice

 

400 pln...

 

http://www.allegro.pl/item348878597_slup_skrzynka_prad_budowlany_tymczasowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Potrzebuję dobrego piasku do tynkowania. Może ktoś ma sprawdzony namiar tzn. brał właśnie piasek do tynkowania i majster powiedział, że jest bardzo dobry. Mam telefony do wielu osób, od kilku brałem piasek do murowania i każdy chwali, że ma najlepszy piasek. Ostatnio zamówiony na ściany jest OK, ale tynkarz mówi, ze na sufity mógłby być lepszy.

 

 

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Potrzebuję dobrego piasku do tynkowania. Może ktoś ma sprawdzony namiar tzn. brał właśnie piasek do tynkowania i majster powiedział, że jest bardzo dobry. Mam telefony do wielu osób, od kilku brałem piasek do murowania i każdy chwali, że ma najlepszy piasek. Ostatnio zamówiony na ściany jest OK, ale tynkarz mówi, ze na sufity mógłby być lepszy.

 

 

Pozdrawiam

filipek

 

jedź nad Wisłę

mąż tam załatwiał z transpoetem i wyszło taniej niż u tych którzy mają w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Potrzebuję dobrego piasku do tynkowania. Może ktoś ma sprawdzony namiar tzn. brał właśnie piasek do tynkowania i majster powiedział, że jest bardzo dobry. Mam telefony do wielu osób, od kilku brałem piasek do murowania i każdy chwali, że ma najlepszy piasek. Ostatnio zamówiony na ściany jest OK, ale tynkarz mówi, ze na sufity mógłby być lepszy.

 

 

Pozdrawiam

filipek

 

jedź nad Wisłę

mąż tam załatwiał z transpoetem i wyszło taniej niż u tych którzy mają w okolicy

 

też jestem zainteresowany , jakieś bliższe dane w którym miejscu nad tą Wisłą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wyboru tynku na elewację. Prosze o poradę - gdzie jest duzy wybór tynków, tak aby popatrzyć na faktury i kolory?

Najbardziej interesuja mnie tynki Greinplast, KABE i Dryvit.

 

Ja w temacie - położyłem przed zimą klej + siatkę + klej (musiałem zabezpieczyć ytong). Teraz szukam firmy która położy na to tynk. Czy orientujecie się ile obecnie kosztuje taka usługa ?

 

Może ktoś zna aktualne ceny (robocizna) wykonania ogrodzenia siatkowego na podmurówce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w temacie - położyłem przed zimą klej + siatkę + klej (musiałem zabezpieczyć ytong). Teraz szukam firmy która położy na to tynk. Czy orientujecie się ile obecnie kosztuje taka usługa ?

 

 

Kolega kład ostatnio silikatowy chyba. Za gruntowanie + tynk baranek robocizna 10 pln/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...