Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie kupowaliście drewno na ławice i szalunki? Zaczynam w poniedziałek i musze szybko podjąć decyzję.

 

Zostały mi nie używane deski z deskowania dachu. Długie, impregnowane, w sporej ilości. Kupowane w tartaku. Oddam za pół ceny szalunkowych jeśli załatwisz transport. Można obejrzeć jutro wieczorem w Izabelinie. Jeśli jesteś zainteresowany wiadomość na priv.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziemy w przyszlosci dojezdzac do Warszawy...

http://www.bemowo.waw.pl/bemowo/portal.php?aid=news&news=1201087690479724ca262d6

 

A o innych przebudowach dróg w naszym powiecie (w tym o remoncie ul. Szkolnej w Koczargach) można poczytać tu:

http://www.pwz.pl/pl/site/ogloszenie_07_03_08_droga

 

Najbardziej mi szkoda tych ludzi co mieszkali przy skrzyżowaniu Lazurowej i Warszawskiej... Całe życie mieszkać u siebie i ciach- do widzenia Ciekawe czy za jakąś sensowną kwotę odkupili od nich ziemie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to mój pierwszy post więc witam wszystkich serdecznie :)

 

Obecnie zamykam stan surowy domu w Klaudynie.

 

Mam (a właściwie firma, która mi stawia dom) do sprzedania dowolne ilości porotherm'u 25 w cenie 6,90 za sztukę z transportem. Porotherm jest produkcji firmy WIENERBERGER. Bardzo dobra jakość - sam mam z tego dom - można obejrzeć.

 

Post umieszczam na prośbę firmy stawiającej mój dom. Ja nie mam z tym nic wspólnego, więc w razie zainteresowania przekaże kontakt bezpośrednio do firmy.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

To mój pierwszy post na forum więc witam serdecznie wszystkich forumowiczów- sąsiadów

 

Obecnie zamykam stan surowy domu w Bliznym Łaszczyńskiego.

do tej pory byłem byłem biernym uczestnikiem ,dzięki wiadomością z formu udało mi się znależć solidną ekipę do prac przy stanie surowym- za wszystko dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej mi szkoda tych ludzi co mieszkali przy skrzyżowaniu Lazurowej i Warszawskiej... Całe życie mieszkać u siebie i ciach- do widzenia Ciekawe czy za jakąś sensowną kwotę odkupili od nich ziemie... :roll:

 

Nie wiem jak jest tutaj ale znam kogoś kto miał swój dom na trasie obowdnicy w Gdyni. Dom taka kostka PRL. Tej osobie wycenili każde drzewo, krzaczek, płot etc. Twierdzi, że takiej kasy nie dostałaby nigdy gdyby chciała sprzedac dom na wolnym rynku. Za tą kase kupiła ziemie w lepszym miejscu i wybudowała nowy dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak my bedziemy jezdzic do Warszawy jak zacznie sie budowa S7.

Na razie da sie jeszcze objechac Warszawska przez ul. Narwik - ale to juz chyba kwestia dni jak odetna ten przejazd... Szeligowska zapchana, zwlaszcza teraz jak remontuja Gorczewska...

 

Zdradzcie, ktoredy dojezdzacie do pracy w Wawie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak my bedziemy jezdzic do Warszawy jak zacznie sie budowa S7.

Na razie da sie jeszcze objechac Warszawska przez ul. Narwik - ale to juz chyba kwestia dni jak odetna ten przejazd... Szeligowska zapchana, zwlaszcza teraz jak remontuja Gorczewska...

 

Zdradzcie, ktoredy dojezdzacie do pracy w Wawie? :wink:

 

A macie jakies mapy albo informacje, któredy ten węzeł będzie przecinał naszą gminę ? Czytałem jakieś forum ale to było jakies sto lat temu, że kiedyś planowali pociągnąć to ulicą Topolin (od Arkuszowej) na wysokości numeru 149 lub 147. Ale tamtędy codziennie jeżdze na budowę i tam budują jakies osiedle (notabene osiedle graniczace prawie z górą smieci, z której moim zdaniem cały czas capi nazwali "nad strumieniem" lub "przy strumieniu" :o - gdzie tam jest strumień ?) i domki więc chyba drogi tam już nie pociągną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak my bedziemy jezdzic do Warszawy jak zacznie sie budowa S7.

Na razie da sie jeszcze objechac Warszawska przez ul. Narwik - ale to juz chyba kwestia dni jak odetna ten przejazd... Szeligowska zapchana, zwlaszcza teraz jak remontuja Gorczewska...

 

Zdradzcie, ktoredy dojezdzacie do pracy w Wawie? :wink:

no właśnie przez to ze wszyscy objeżdżają Górczewską, najlepiej jedzie się na 8:00 do roboty warszawska/górczewska :) 2-3 zmiany świateł stania na światłach, lub Narwik w razie czego.

tylko czasami lepiej objechać remont Górczewskiej przez to osiedle tuż przed mijanką (żólty pas do skrętu w prawo i przez osiedle). może nie tyle lepiej co jeszcze szybciej :)

a najlepiej kupić sobie skuterek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies mapy albo informacje, któredy ten węzeł będzie przecinał naszą gminę ? Czytałem jakieś forum ale to było jakies sto lat temu, że kiedyś planowali pociągnąć to ulicą Topolin (od Arkuszowej) na wysokości numeru 149 lub 147. Ale tamtędy codziennie jeżdze na budowę i tam budują jakies osiedle (notabene osiedle graniczace prawie z górą smieci, z której moim zdaniem cały czas capi nazwali "nad strumieniem" lub "przy strumieniu" :o - gdzie tam jest strumień ?) i domki więc chyba drogi tam już nie pociągną ?

Dokladny opis przebiegu trasy S7 (w tym opis wszystkich jej wariantow) znajdziesz na stronach SISKOM:

http://www.siskom.waw.pl/s7-bemowo-czosnow.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej kupić sobie skuterek :)

 

jestem za!!! Tez bardzo chętnie zakupiłabym skuterek i pomykała do pracy. Mój "monsz" coś jęczy, że mi nie pozwala, ale jeszcze go przekonam :wink:

 

_ANIA

czy mozesz mi zdradzić tajemnicę jakiej firmy masz i gdzie kupiłaś wkład kominkowy? :roll: Ja nie mam zielonego pojęcia jak się zabrać do jego kupna... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za!!! Tez bardzo chętnie zakupiłabym skuterek i pomykała do pracy. Mój "monsz" coś jęczy, że mi nie pozwala, ale jeszcze go przekonam :wink:

przekonuj przekonuj :)

ja motocyklem jeżdżę do roboty na kasprzaka 20-25min. myślę, że skuterkiem zajmie mi to tyle samo czasu :) no, może max 10min dłużej :) a mniej spale niż motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja przypomnę stały temat tych, co się właśnie wprowadzili :) bo być może coś się zmieniło, może jakieś poprawiła sią jakość usług jakiegoś providera. chodzi o to, jakiego providera internetu używacie i z którego jesteście zadowoleni :) trochę wymagający jestem pod tym wzgledem.

 

okolice Borzęcina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...