Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

huh, to ja wole jednak netfalę :) nie lubię jak się mnie limituje, nawet jeśli nie dobijam do limitu. ale 16kb/s?! i bez gwarantowanego pasma?! o nie :)

 

Kwestia gustu, u mnie chodzi ok, sam szukałem niedawno jakiegoś rozwiązania, nawet na naszej grupie i dlatego pomyślałem że się podzielę informacją. Być może Twój internet jest lepszy, oby Ci chodził bez zarzutu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluchowski 502 286 560

w połowie maja tego roku robił u mnie - też koczargi stare - wtedy ceny były takie:

1) abisynka bral 60zł/m + 200zł filtr + 150zł jeżeli nie masz własnego prądu (ma generator).

2) głębinówka to 110 zł/m.

 

O kurcze, a co to jest Abisynka i czym się różni od głębinowej? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, u mnie chodzi ok, sam szukałem niedawno jakiegoś rozwiązania, nawet na naszej grupie i dlatego pomyślałem że się podzielę informacją. Być może Twój internet jest lepszy, oby Ci chodził bez zarzutu. Pozdrawiam.

nie wiem czy jest lepszy :) o ile tak da się powiedzieć o internecie :)

nie korzystałem ze sferii więc nie mam porównania, ale z natury odrzucam dostawców z limitami, mimo, że do nich i tak bym nie dobił. taka idea życiowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emil_d,

Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej namierzyć jakąś dużą lokalną budowe i zagadać z kierowcą. Zazwyczaj przywiozą piach za koszty transportu.

Pozdr.

 

te czasy chyba już minęły, bo jak ostatnio "po znajomości" próbowaliśmy załatwić humus z budowanej S8 to policzyli sobie za wywrotkę 420zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy macie jakieś tanie źródła gdzie można nabyć gruz (potrzebuję około 10 wywrotek), ziemię najlepiej humus do podniesienia działki (10 - 20 wywrotek) i piach do obsypania domu około 40 wywrotek.

 

Jak chcę to wziąć ze składu na Kutrzeby to koszt jest porażający :o

 

ja mogę polecić Pana z Ożarowa 604823568

sama brałam od niego dopiero raz, bo niedawno dostałam namiar, ale Pan jest konkurencyjny cenowo, jak pytałam o 50 wywrotek humusu to bez negocjacji zjechał po 30zł na wywrotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...