Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zdziebdzio - w St. Babicach na Sienkiewicza, naprzeciwko skrętu do oczyszczalni jest ogłoszenie.

Dach deskowałem - koszt niewiele większy, a zawsze sztywniej. Poza tym, jakbym kiedyś zmieniał pokrycie dachowe, to folia już praktycznie do wyrzucenia.

Chudziaka po co zbroić. No i co z tego, że pęka, przecież jeszcze idzie ocieplenie i zbrojona wylewka.

 

Szukam "na gwałt" tynkarzy, wszlkie namiary mile widziane. Karorka, a może Twoi murarze?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ozzie, dach deskujemy - ale nie wiemy kiedy bęedziemy kłaść dachówkę (jak kasa pozwoli), więc nie mamy innego wyjścia

 

KrzysiekSw, tynkarze wspaniali co do jakości i baaardzo uczciwi (u moich Rodziców ocieplali styropianem i tynkowali dom, kładli płyty g-k, robili tynk mozaikowy na cokole; u mnie w bloku malowali i tynkowali - i to w długi weekend, gdy my z dziećmi wyjechaliśmy; można ich spokojnie zostawić w mieszkaniu; sami wszystko pofoliowali, poprzesuwali meble; po powrocie mieliśmy odnowione mieszkanie i ślicznie posprzątane)

namiar: pan Marek Gadomski 504-073-632

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzialka w Lipkowie - 2500 m2 - tel 607 063 680 - nie wiadomo czy to agencja czy bezposrednio, nie pamietam nazwy ulicy chyba paschalisa, ale to kawalek za Kasią Zając wiec jak odszukasz link do naszej mapki w poprzednich postach (posty Manieqa) to bedzie wiadomo gdzie

Tak z rok temu dzwoniłem , zgłosił sie wlasciciel i wtedy chciał 35 USD. a dzialka ładna ksztaltna, tez bylem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno 29 lipca ma zapasc decyzja o odrolnieniu gruntów na terenie gminy babice ( oczywiscie wg planu) i na pewno beda dzialki na terenie koczarg starych w rejonie ulicy akacjowej ( w okolicach Karorki tylko w głab bardziej od ulicy). Teraz były w cenie ok 80tys za 1000m ale pewnie zdrozeja. trzeba popytac w okolicy bo nie ma zadnych ogłoszeń i nie sa zgłoszone do agencji.

 

PS Zdziebcio jesteśmy sasiadami bo tez mieszkam w Ursusie, ale docelowo mam zamiar wynieśc sie pod puszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajnie Rbitku, ja mieszkam w Ursusie od 3 lat, Osiedle Jerozolmskie, naszym marzeniem jest jednak miec dom i to jest naszym celem teraz, wiec szukamy dzialki. Teroretycznie moglibysmy sie dogadac z wujkiem i 'odkupic' od niego dzialke, ktora ma na Wolce Weglowej, ale dzialka jest tragicznie waska, chyba w najszerszym miejscu - gdzies w polowie dzialki - ma z 15,5-16,0 metrow a jest dluga na 120 metrow. Ma poza tym slug 'jakiegos' napiecia, chyba nie wysokiego i tuz za nia a przed cmentarzem ma biec trasa szybkiego ruchu. No i klops, jedynym plusem byloby to ze mielibysmy ja za 'podatek od wzbogacenia' :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam troche dłuzej, ponad 10 lat, ale dopiero od 6 w swoim wlasnym domu, aa Spisaka blizej torów, ale tez juz mi sie znudziło zwlaszcza ze czas dojazdu do centrum z Truskawia gdzie mam dzialke jest porównywalny do tego jak jade z Ursusa a otoczenie o niebo ładniejsze przy puszczy :). Ostatnio nad moja dzialka latał orzeł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełko który masz na mysli bo sa dwa prawie na przeciwko siebie. Jeden taki z dachem mansardowym i drugi dobudowany jako połówka bliżniaka tylko w troche innym stylu ( w nawiazaniu do sasiada z tyłu który ma wille 1936 roku i to piekna choć teraz tego nie widac bo jeszcze nie jest do końca odremontowana). Ten to akurat mój :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno 29 lipca ma zapasc decyzja o odrolnieniu gruntów na terenie gminy babice ( oczywiscie wg planu) i na pewno beda dzialki na terenie koczarg starych w rejonie ulicy akacjowej ( w okolicach Karorki tylko w głab bardziej od ulicy). Teraz były w cenie ok 80tys za 1000m ale pewnie zdrozeja. trzeba popytac w okolicy bo nie ma zadnych ogłoszeń i nie sa zgłoszone do agencji.

 

to dobra wiadomosc, bo w takim razie odrolnia nam te 200 m, ktore mamy rolne - mam nadzieje

 

ludzie od ktorych kupilismy w zeszlym roku, maja jeszcze dzialki w glab za nasza i wiem, ze chcieli je sprzedawac wiec jesli to prawda z tym odrolnieniem to pewnie zaraz beda na sprzedaz, a cena to na pewno pojdzie w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

 

Zaczelismy porzadkowac teran i chcialabym sie pozbyc stepli (mamy ich ze 350 sztuk, po 2,8m.

 

Czy sa jakies skupy? Co z nimi zrobic? Podpowiedzcie prosze, bo zajmuja sporo miejsca w moim ogrodku

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich,

Ania

hej,

jutro dam Ci odpowiedz - dzisiaj z majstrem sie spotykam, jezeli ON (hyhyhy) powie ze potrzebne - odkupie

ewentualnie ostrokol zrobie

po ile za sztuke ? czy za calosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc, bo w takim razie odrolnia nam te 200 m, ktore mamy rolne - mam nadzieje

 

ludzie od ktorych kupilismy w zeszlym roku, maja jeszcze dzialki w glab za nasza i wiem, ze chcieli je sprzedawac wiec jesli to prawda z tym odrolnieniem to pewnie zaraz beda na sprzedaz, a cena to na pewno pojdzie w gore

 

no pewnie ze dobra - byle lachudra nie kupi w sasiedztwie ziemii !

chociaz w koczargach to juz takie ceny, jak w Clondike ..tyle ze zyl zlotonosnych nie ma ...a moze sa ;-)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSW,

chetnie podzielilabym sie telefonami, ale my dopieru na poczatkowym etapie budowania (choc mamy juz zalany strop parteru), wiec jak narazie poza murarzami, to z nikim sie nie kontaktowalismy.

Mielismy umowionego na dzis dekarza, mial nam wycenic dach, ale sie nie zjawil :evil:

Ponawiam wiec wczesniejsze pytanie: kto poleci solidnego dekarza?

Dzieki!!!!!

ozzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KrzysiekSw, tynkarze wspaniali co do jakości i baaardzo uczciwi (u moich Rodziców ocieplali styropianem i tynkowali dom, kładli płyty g-k, robili tynk mozaikowy na cokole; u mnie w bloku malowali i tynkowali - i to w długi weekend, gdy my z dziećmi wyjechaliśmy; można ich spokojnie zostawić w mieszkaniu; sami wszystko pofoliowali, poprzesuwali meble; po powrocie mieliśmy odnowione mieszkanie i ślicznie posprzątane)

namiar: pan Marek Gadomski 504-073-632

 

Joasiu, a ci tynkarze to tradycyjni, czy agregatowi (gips)? Dołączam się do Krzsyśka o kolejne namiary na tynkarzy (najchętniej tylko tych z własym agregatem) - oczywiście tylko tych wartych polecenia.

 

Ozzie - namiar na dekarzy podałem przed chwilą na kampinoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...