Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

poszukuję informacji/opinii na temat drewianych okien Look Okna z firmy KMK z Olecka.

Co sądzicie o wyrobach tej firmy i jakości tych okien ? Czy według Was to produkt godny zainteresowania.

Czy może ktoś z z okolic Lipkowa/Starych Babic ma je u siebie zamontowane, tak żeby można się im przyjrzeć z bliska.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podać mi namiary na kogoś z "małą" koparką.

Mam do wkopania rurę wodną w mało dostępnym dla ciężkiego sprzętu terenie.

 

MAM !! pan Tomek Koprek tel. 500-283-277 e-mail: [email protected]

 

SUPER do polecenia gość, mnie zrobił wiele wykopów w bardzo trudnym terenie lesie w Izabelinie między drzewami bez demolki, elegancko szybko i niedrogo, i jeszcze możne pomóc ułożyć kable, na prawdę extra. powołaj się na mnie.

http://images33.fotosik.pl/389/5f3dc1e8508ba6bbmed.jpg

http://images38.fotosik.pl/21/9dbd1bac415b018a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po budowie pozostało mi do sprzedania

- pustaki stropowe Wienerberger

- Cegła klinkierowa Wienerberger Terca (Matrix)

 

po około 30/35 sztuk.

 

Odbiór w okolicach Leszna.

 

Szczegóły i zdjęcia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=463855935

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drćczy izolacja i ocieplenie fudamentu. A tak w szczegółach to:

1. z czego robiliście izloację pionowa przeciwwilgotnościową?

2. ocieplenie - kiedy robić? razem z ociepleniem elewacji czy wczesniej do wysokości posadzki?

 

Juz sam nie wiem jak jest lepiej ;-(

 

1. U nas byl Dysperbit

2. Ocieplenie robilismy od razu do poziomu posadzki, ocieplenie scian dopiero przed robieniem elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzieki wszystkim za namiary na dekarzy, niestety terminy mieli na przyszły rok, ale znalazłem sprawdzoną ekipe na połowę listopada :D . Teraz muszę zamówić dach i mam kolejne pytanie. Brał ktoś dach z firmy EKSTRA DACHY z Koczarg. Mam konkurencyjną ofertę w stosunku do dachluxu i zastanawiam się ? Proszę o podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moze to nie miejsce ale sprobuje :)))

Ze wzgledu na zmiane planow zyciowych chetnie odstapie prawo pierwokupu (wplacony zadatek) dzialki budowlanej w Babicach Nowych - ok. 800m2 (30 m front 26 glebokosc)- wszystkie media - cena dzialki 400 tys.

Zainteresowanych zapraszam na Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bliższych i dalszych Sąsiadów, a tym samym Budujących mniej lub bardziej już wykończonych... budową ;-)

Grama czasu nie pozostawiała mi moja budowa, by wcześniej zaistnieć na tym forum. A powinnam /dla dobra Sąsiadów/, totez zaistniałam. Mój majster twierdzi, że będąc u mnie na budowie podłapał sporo roboty w Babcicach - ino zauważam potencjalnych klientów u siebie, bo mnie nie podpytują o nic. A powinni, by wiedzieć co ich czeka i czy to im odpowiada.

Serdecznie pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Jak zwykle potrzebuję Waszej pomocy

Właśnie kończę ocieplenie na zewnątrz i wykonawca chce do metrażu ścian doliczyć mi powierzchnie okien?

Niby, że za obróbkę.

Wy też tak się rozliczaliście?

Czy za ocieplenie wnęk okiennych to się jakoś inaczej rozlicza?

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Jak zwykle potrzebuję Waszej pomocy

Właśnie kończę ocieplenie na zewnątrz i wykonawca chce do metrażu ścian doliczyć mi powierzchnie okien?

Niby, że za obróbkę.

Wy też tak się rozliczaliście?

Czy za ocieplenie wnęk okiennych to się jakoś inaczej rozlicza?

 

z góry dzięki za pomoc

 

Dwie możliwości są. Liczysz za ściany i oddzielnie za glify. Lub ekipa liczy za wszystko razem z otworami odejmując np. tylko największe (garaż, okno tarasowe). Ja tak miałem. Czyli wszystko minus garaż i taras.

Nie wiem jak się umawialiście na początlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje ktoś stopnic klinkierowych (chyba 30x30, takie typowe co są w marketach) czerwone, te najjaśniejsze?

mam sporo, taras zrobiłem drewniany, fakturę gdzieś posiałem i nie mam co z tym zrobić teraz. oddam za flaszkę :)

 

odkopałem też sporo dachówki. trochę sobie chce zostawić, ale nie tyle :) ...dzieści szt. to mam bankowo.

http://gildor.riders.pl/albums/dom/pic125.jpg

taka, to jest Sirius bodajże, RuppCeramika. tylko dachówki pełne, bo obrzeża i gąsiory sobie zostawiam.

jak ktoś planuje zakup, to może mnie odciążyć od kłopotu za flaszkę oczywiście ;P

trochę zakurzone są, niektóre zachlapane cementem, ale nie trzeba zabierać wszystkich :) a i te zachlapane mogą pójść na cięte elementy. jak ktoś chce podrzucić gruz pod taras, to sporo mam też ciętych, też się chetnie pozbęde :)

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje ktoś stopnic klinkierowych (chyba 30x30, takie typowe co są w marketach) czerwone, te najjaśniejsze?

mam sporo, taras zrobiłem drewniany, fakturę gdzieś posiałem i nie mam co z tym zrobić teraz. oddam za flaszkę :)

 

odkopałem też sporo dachówki. trochę sobie chce zostawić, ale nie tyle :) ...dzieści szt. to mam bankowo.

http://gildor.riders.pl/albums/dom/pic125.jpg

taka, to jest Sirius bodajże, RuppCeramika. tylko dachówki pełne, bo obrzeża i gąsiory sobie zostawiam.

jak ktoś planuje zakup, to może mnie odciążyć od kłopotu za flaszkę oczywiście ;P

trochę zakurzone są, niektóre zachlapane cementem, ale nie trzeba zabierać wszystkich :) a i te zachlapane mogą pójść na cięte elementy. jak ktoś chce podrzucić gruz pod taras, to sporo mam też ciętych, też się chetnie pozbęde :)

 

to tyle

 

Biorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...