Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy moglabym prosic o namiary (na priva) na dostawce drewna kominkowego, najchetniej suchego, sezonowanego i cietego, zeby od razu mozna bylo palic?

Zalezy mi na kupnie max 2-3m3.

jak znajdziesz, to daj znać :) bo kupiłem 3m3 ale niesezonowanego, z 1m3 suchego bym jeszcze wziął :)

 

Ja także bym prosił jeżeli to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary super sezonowane (olcha), kolega bierze i twierdzi ze dobre. Problem polega na tym ze facet jest z pultuska i wozi tylko po 10-12m3.

Ja wezme powiedzmy 3, Gildor 1 (moze 2), lenio - Ty ile? Moze jeszcze ktos jest chetny?

to powiedz jeszcze po ile, łatwiej będzie o chętnych :)

 

Po 150zl, transport gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary super sezonowane (olcha), kolega bierze i twierdzi ze dobre. Problem polega na tym ze facet jest z pultuska i wozi tylko po 10-12m3.

Ja wezme powiedzmy 3, Gildor 1 (moze 2), lenio - Ty ile? Moze jeszcze ktos jest chetny?

to powiedz jeszcze po ile, łatwiej będzie o chętnych :)

 

Po 150zl, transport gratis.

to ja już nigdy nie kupię w zaborówku ;) ja płaciłem 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo świeże mam od faceta z Zaborówka. nie mam telefonu, bo jadąc w kierunku leszna zobaczyłem po lewej reklamę i wstąpiłem i zamówiłem :) nie pomyślałem żeby zapytać czy sezonowane było. ot taki przypływ emocji :)
A jak ci powie, że sezonowane, to sprawdzisz w jakikolwiek sposób?

Teraz jest taki popyt, że sprzedający by musiał mieć hangar lotniczy, żeby sezonować. Wszystko idzie na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo świeże mam od faceta z Zaborówka. nie mam telefonu, bo jadąc w kierunku leszna zobaczyłem po lewej reklamę i wstąpiłem i zamówiłem :) nie pomyślałem żeby zapytać czy sezonowane było. ot taki przypływ emocji :)
A jak ci powie, że sezonowane, to sprawdzisz w jakikolwiek sposób?

e, widze, ze jest bardzo żywiczne. jest świeże. no ja Cie przepraszam, ale raczej jestem w stanie poznać drzewo sezonowane od świeżego. jak powie, że sezonowane i przywiezie świeże, to adios. ja nie zapytalem.

 

Teraz jest taki popyt, że sprzedający by musiał mieć hangar lotniczy, żeby sezonować. Wszystko idzie na bieżąco.

a to jest fakt. dlatego zaplacilem i mam.

jedna uwaga, sezonowane kupuje sie juz w lesie. metrowe okrąglaki leżą po ścięciu drzewa jeszcze w lesie i sprzedawane są po odleżeniu. nie widziałeś nigdy w lesie? sezonowane nie znaczy wysuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary super sezonowane (olcha), kolega bierze i twierdzi ze dobre. Problem polega na tym ze facet jest z pultuska i wozi tylko po 10-12m3.

Ja wezme powiedzmy 3, Gildor 1 (moze 2), lenio - Ty ile? Moze jeszcze ktos jest chetny?

 

e.

Ja bym na spółke z sąsiadem wziął 5-6 m3 więc chyba mamy cały transport :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klememi, nie wiem, czy jeszcze zbierasz chętnych, my wzięlibyśmy chętnie 3m. Pytanie tylko, w jakiej formie facet to wozi, żeby potem nikt nie czuł się pokrzywdzony. Skąd będzie wiadomo, gdzie się kończą np. 3m i trzeba teraz jechać do sąsiada?

mnie szczególnie interesuje czy na pewno sezonowane ;)

 

wracajac do pozostałości.

dachówek nie mam, ale klinkier (stopnie) wciąż do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Jak zwykle potrzebuję Waszej pomocy

Właśnie kończę ocieplenie na zewnątrz i wykonawca chce do metrażu ścian doliczyć mi powierzchnie okien?

Niby, że za obróbkę.

Wy też tak się rozliczaliście?

Czy za ocieplenie wnęk okiennych to się jakoś inaczej rozlicza?

 

z góry dzięki za pomoc

 

Wykonawcy liczą na dwa sposoby:

1. wliczają powierzchnie okien w meraz ocieplonych ścian

2. Liczą metry biezące glifów w cenie jak za docieplenie metra kwadratowego.

 

Wybierz korzystniejszy dla siebie wariant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie namiary na jakąś sprawną ekipę, która w okolicach Babic robi proste ogrodzenia - zabetonowane słupki metalowe + siatka ? będę wdzięczny za wszelkie kontakty....

 

U mnie za tydzień zaczyna ogrodzenie ekipa z zachodnio-pomorskiego. Ich robotę widziałem tylko na zdjęciach. Wygląda solidnie, cena też nie jest zła: 65 zł za m kw (siatka 180 cm). Jak się sprawdzą to będę polecał.

Jest też pan Grzegorz z Góry Kalwarii tel. 500194293. Cenił z typową siatką ocynkowaną 150 cm na 50 zł za mb ale wykończenie a także jakość oraz estetyka użytych materiałów adekwatna do ceny. Mam zdjęcia jeśli jesteś zaintereswany.

 

to jak z tą ekipą z zachodnio-pomorskiego? zaczęli już ? coś zrobili? bo byłbym ewentualnie zainteresowany.....

 

Również szukam kogoś kto wykona ogrodzenie mojej działki w Wieruchowie, zależy mi na tym aby było to w miarę schludne oraz w stosunkowo dobrej cenie. Proszę o namiary.

 

U mnie skończyli w ubieglym tygodniu. Generalnie jestem zadowolony mimo ,że przekładali termin rozpoczęcia dwa razy i pozostawili lekki bałagan na placu (porozrzucane resztki siatki i drutu) ale w tydzień 350mb całkiem solidnie.

Kontakt 602729719 p. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...