Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam namiary super sezonowane (olcha), kolega bierze i twierdzi ze dobre. Problem polega na tym ze facet jest z pultuska i wozi tylko po 10-12m3.

Ja wezme powiedzmy 3, Gildor 1 (moze 2), lenio - Ty ile? Moze jeszcze ktos jest chetny?

to powiedz jeszcze po ile, łatwiej będzie o chętnych :)

 

Po 150zl, transport gratis.

 

Jeżeli rzeczywiście sezonowane biorę 2m.

 

Lenio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry,

Temat zupełnie nie budowlany. Czy ktoś może polecić dobrego pediatrę gdzieś w okolicy.

Bardzo będę wdzięczna za pomoc.

jj

 

Podciągam temat- sprawa jest pilna! Poproszę o pomoc.

jj

 

My mamy rewelacyjnego pediatre z polecenia. Przyjeżdza do nas do na Bielany, a także do koleżanki z pracy w okolice Babic. Nie wiem czy zapuszcza się dalej. Pracuje w szpitalu w Dziekanowie. Pan w okolicach sześćdziesiatki. Pomimo, że mamy pracowniczą prywadtną opiekę medyczną to do małego dzwonimy tylko do tego Pana.

 

Wizyta domowa 150 pln.

Jak jesteś zainteresowana namiarem to daj znac na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiedzi... niestety w moim niebawem nowym domu nie odbiera skynet, tzn miałam sprawdzaną siłę sygnału a raczej jej brak, czy możecie kogoś innego polecić w rejonie ul. Maczka w Janowie/Kwirynowie? niestety bez internetu chyba się nie przeprowadzę:-) a nie chcę bawić się w orange itp

ja mam netfalę. ujdzie.

http://www.netfala.pl

 

a, netfalę, bo u mnie też skynet nie "widział" nadajników swoich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to:

http://www.radionet.com.pl/index.html

Baza jest w Kwirynowie przy Kalinowej (na odcinku między Jaśminową a Wierzbową). Czyli blisko. Ogólnie działa nieźle, choć było kilka awarii, które mnie mocno zdenerwowały, bo wychodzi na to, że jest jeden serwisant i ostatnio trwało to ponad 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Temat zupełnie nie budowlany. Czy ktoś może polecić dobrego pediatrę gdzieś w okolicy.

Bardzo będę wdzięczna za pomoc.

jj

 

Podciągam temat- sprawa jest pilna! Poproszę o pomoc.

jj

 

My mamy rewelacyjnego pediatre z polecenia. Przyjeżdza do nas do na Bielany, a także do koleżanki z pracy w okolice Babic. Nie wiem czy zapuszcza się dalej. Pracuje w szpitalu w Dziekanowie. Pan w okolicach sześćdziesiatki. Pomimo, że mamy pracowniczą prywadtną opiekę medyczną to do małego dzwonimy tylko do tego Pana.

 

Wizyta domowa 150 pln.

Jak jesteś zainteresowana namiarem to daj znac na priv.

Czy ja też mogę prosić o namiary na pediatrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował to

Polecam do tynków tradycyjnych Pan Janek robił u mie Solidna ekipa 0-667-329-349

 

potwierdzam robił także u mnie wszystko ok

 

 

mam pytanie jeszcze o ocieplenie zewnętrzne, macie sprawdzonych wykonawców ?? i jakie są obecnie ceny ??

na razie tylko ocieplenie bez tynkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzatajac ostatnio garaz znalazlem... koze :lol:

 

Koza ma niespelna rok, wyposazona jest we wklady szamotowe (dzieki nim trzyma cieplo), w komplecie porzadne rury kominowe (na oko jakies 6-8 m rur, w tym kolanka). Grzalem nia w zeszla zime jak byly robione gladzie gipsowe.

Oddam niedrogo w dobre rece :p

 

P.S.

Szufelka do wegla gratis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeszcze o ocieplenie zewnętrzne, macie sprawdzonych wykonawców ?? i jakie są obecnie ceny ??

na razie tylko ocieplenie bez tynkowania

 

 

ponawiam prośbę

 

Nie polecam pana Jacka Siemaszko - czasami robi ocieplenia w okolicy. Niestety ocieplenie jest takie jaka trafi mu się ekipa (jest tzw. naganiaczem - zleca pracę różnym ekipom). Można się zdrowo naciąć.

 

Podobno bardzo dobrze tego typu prace robi JackBud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................

Podobno bardzo dobrze tego typu prace robi JackBud.

 

JackBud robi bardzo dobrze, widziałem ich robotę, ale ceny mają jak z kosmosu...

Też jestem zainteresowany położeniem koloru na wiosnę, może wezmę towar z JackBudu (towar w dość dobrych cenach wychodził - jak sprawdzałem), bo na ich robotę mnie po prostu nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka firme mozecie polecic do wywozu smieci, na naszym terenie. Ja dokladnie zamieszkalem w Lipkowie:)

 

Mówisz o stałej umowie na wywóz zbiornika 120/240, czy chodzi Ci o jednorazowy kontener?

Stała umowa mi w momencie podpisywania (2 lata temu) najlepiej wychodziła w f-mach SITA i BYŚ - zdecydowałem się na SITĘ, ze względu na ich sprawdzoną wcześniej solidność. Teraz od nowego roku wszystko strasznie pódzie w górę, więc nie wiem, czy dalej oni będą najtańsi, czy nie.

Jednorazowo śmieci (gruz) zabierał u mnie PERFEKT (albo PERFECT - nie pamiętam pisowni) - to też już było dawno - byli wtedy zdecydowanie najtańsi. Numeru do nich już nie mam, poszukaj na forum, względnie... :roll: zatrzymaj się przy cmentarzu w Babicach, tam stoją ich kontenery, z nich można spisać numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...