Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A reszta przyszłych sąsiadów nie podzieli się żadnymi telefonami? 8) Oj nieładnie.

 

moje mocno nieaktualne wiec sie nie dziele. Moze sam skorzystam z tych co teraz sa podawane za rok moze dwa?

 

Karorka wczoraj podziwialem przejezdzajac siatke. Piknie sie w słońcu błyszczala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KrzysiekSW,

chetnie podzielilabym sie telefonami, ale my dopieru na poczatkowym etapie budowania (choc mamy juz zalany strop parteru), wiec jak narazie poza murarzami, to z nikim sie nie kontaktowalismy.

Mielismy umowionego na dzis dekarza, mial nam wycenic dach, ale sie nie zjawil :evil:

Ponawiam wiec wczesniejsze pytanie: kto poleci solidnego dekarza?

Dzieki!!!!!

ozzie

 

 

Chyba nawet widzialem wczoraj inwestorke odbierajaca strop jak przejezdzałem obok :) tak kolo 19 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit,

a nie widzialeś czterech osób na stropie? Byliśmy akurat u Ozzie "w gościach" :D . Przyznam że domek imponujący, no a ogród - marzenie ....

 

A tak z ciekawostek z mojej budowy - wczoraj podczas burzy piorun mi walnął w drut elektyczny rozciągnięty na poddaszu, uszkodził kalenicę (podobno niegroźnie) i przedarł folię dachową.... Podobno straty nie są istotne ale ma przyjść dzisiaj inspektor i ocenić.

 

Ozzie, jeśli masz ochotę to zobacz dach na mojej budowie. Dekarze są na miejscu (szefa może nie być ale jak Ci się spodoba to dam Ci namiar).

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit,

a nie widzialeś czterech osób na stropie? Byliśmy akurat u Ozzie "w gościach" :D .

A wiesz ze chyba widzialem ?:) nie wiem czy cztery ale na pewno było kilka osób chodzacych gadajacyh tudziez palcem pokazujacych :)

 

Aga to juz wiesz ze instalacja odgromowa Cie nie minie , lepiej tak sie dowiedzieć niz potem z wiekszymi konsekwencjami. u mnie na szczescie wyszlo ze nie jest konieczna ale wczoraj podczas tej burzy mialem chwile zwatpienia jak biło w kolo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit: chodziło mi o te dobudowane pół bliźniaka!

No to jestem pod wrażeniem!

Dzieki , szczegolnie ucieszyłes mine stwierdzeniem ze wyglada jak odrestaurowany. :D

Takie były załozenia przy projektowaniu, zeby wygladał tak jakby stał tam od wieków i jak widac sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo!

Uprzejmie proszę o pisanie Gołąbki Duża Literą - bo się obrażę. :wink:

Tam się buduję.

Upsss przepraszam postaram sie na przyszłość ale nie gwarantuje bo moje dys..... czasem wyłazi.

Golabki objezdzam rowerem zwykle , tam niedaleko Accordu jest piekna szeregówka która widac ze stoi ze 2 lata , zrobila na mnie wrazenie , tylko ciekawe dlaczego stoi?

 

a twój domek pewnie tez musiałem widziec bo zjeżdzilem wszystko w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRENY.... DRENY..... DRENY !!!!!!!!!!!!!!!!

 

czy ja mam jakiegoś cholernego farta, czy większość koleżanek/kolegów forumowiczów przemilcza temat drenów?

jak już kiedyś pisałam, przez moją działkę przebiegają dreny. w Melioracji w Grodzisku dostałam mapkę z paroma kreskami i opinią że dreny te muszę przebudować. Sympatyczny Pan za "jedyne" 1000 zł zrobił profesjonalnie wyglądający projekt przebudowy, który następnie zaniosłam do starostwa, gdzie trzeba odczekać miesiąc, żeby się zgodzili na przebudowę. Myślałam naiwnie że to koniec kłopotów - wezmę paru chłopa z łopatami, przebudują, zasypią żwirem i wiadomo - efektu nie będzie bo dreny i tak nie działają... A tu się okazuje, że to nie koniec, bo po starostwie trzeba się zgłosić do jakiejś jedwabistej Spółki Wodnej która prace będzie nadzorować (czytaj: weźmie kasę) a co lepsze gość reprezentujący tę spółkę na terenie naszej gminy jest na urlopie i nikt nie wie kiedy wróci...

czy jestem jedyną osobą trenującą temat drenów tak dogłębnie? czy znacie jakiegoś magika który zajmuje się przebudową drenaży?

 

a propos farta, pominę już milczeniem fakt że współwłaściciel drogi przez którą będę ciągnąć media, na co jego zgodę notarialnie potwierdzoną muszę posiadać, kupił swój udział w rzeczonej drodze DZIESIĘĆ lat temu, i do tej pory nie jest uwidoczniony w księdze wieczystej ani w rejestrze gruntów, skutkiem czego nie ma do niego adresu, skutkiem czego będę chyba musiała wybudować na działce elektrownię wiatrową lub słoneczną, wykopać studnię, nie mówiąc już o kanalizacji i gazie, który łaskawie po współfinansowaniu budowy gazociągu Jałta-Berlin wydatnym udziałem własnym będę mogła pociągnąć jedynie po uzyskaniu zgody wzmiankowanego sąsiada-widmo?

 

proszę mnie pocieszyć i wesprzeć merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i kolezanki z Ursusa, moze ktos slyszal zeby w Ursusie byla jakas dzialka na sprzedaz?

A masz moze jakies szczególne upodobania bo to bardzo rozne okolice sa w Ursusie. Z tego co teraz pamietam to na Gołabkach ( ha udalo sie z duzej napisac ;)) jak sie jedzie do przejazdu kolejowego to po prawej stronie jest dzialka na sprzedaz i w okolicach ul Regulskiej kolo nowego osiedla tez widzialem cos. Jak bede w okolicach to zobacze ale to po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbitku, ja mieszkam na tym nowym osiedlu, ale dzialke ktora mialam na oku juz ktos kupil. Ale, ale mowisz Golabki :lol: jadac do przejazdu kolejowego? Jesli myslimy o tym samym miejscu to ekstra myslalam ze to jest do wynajecia. Czy to jest taki duzy, troche zarosniety kawalek gruntu na rogu ulic? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o nieogrodzonym kawałku po drodze do stacji po lewej stronie na rogu Kadłubka i Leszczyńskiego? Zapomnijcie - gość sprzedaje to od 40 lat - nie żartuję moi rodzice próbowali wtedy kupić od niego. I ciągle uważa, że za mało dostaje.

Tańsze są działki w rejonie ulicy Henryka Brodatego, ale:

- to są obrzeża w pobliżu linii kolejowej

- gdzieś tam ma przechodzić trasa dojazdowa do węzła autostrady w/na Konotopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...