Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc

No i tym razem trafiło na mnie - włamali się do blaszaka, potem do budynku w stanie surowym zamkniętym i dorwali sie do moich okien dachowych. :evil: :evil: :evil:

Zarabali 7 okien firmy ROTO - wyskoosiowe 74cm x 120cm , drewniane, kołnierze do tych okien piłe elektryczna wiertarke i pelno innych narzedzi.

Gnoje! A właśnie miałem zakłądac czujke.

 

Jak zobaczycie u sąsiada okna ROTO - nie zapakowane do konca - tylko kazdy okno w kartonie ma oderwaną czołową powierzchnie - dodatkowo maja niektóre napis flamastrem "NAWROCKI", to dajcie znac. Przyjde z Terminatorem, Rambo i Parszywą Dwunastką i nogi z dupy powyrywam gościom którzy weszli na mój teren.

 

Roto nie są popularne w Starych Babicach i okolicach. Piszcie na prv.

 

K3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

czy ktoś z Was ma zamontowany zbiornik na deszczówkę, wyczytałam ostatnio w muratorze, ze taki zwykły z filtrem którego zasoby będą wykorzystywane tylko do podlewania kosztuje ok 1000 PLN z montażem, czy ktoś może to potwierdzic lub zaprzeczyć ? jakie są wady i zalety ? będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

 

Jak kupowałem w VIP parkiet w Łomiankach, duży wybór jest duża zaletą ale jedyną kompetentną osobą jest p.Robert Kuchlewski który potrafi doradzić i magazynierzy, reszta obsługi mogłaby nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

 

Mam już tam zamówiony dąb na Arkuszowej (http://www.pokryciapodlogowe.pl). Parkiety egzotyki kupowały tam dwie osoby z mojej pracy. Są super zadowoleni. W sklepie sprzedażą zajmuje się p. Basia. Ekspertem od podłóg wszelakich jest jej mąż p. Piotr Galas. Mogą też polecić ekipy do kładzenia z jakimi współpracują (panele i barlinek p.Piotrek kładzie sam). Jedni i drudzy znajomi brali od nich parkiet i ekipę jaką polecili. Ekipa także się bardzo sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania barak/ budę dla budowlańców. Nam służyła od marca do 29 listopada (po wstawieniu do środka grzejnika jest naprawdę ciepło nawet przy minusowych temperaturach na zewnątrz). Wymiary to niecałe 3m x 4m. Wykoanany z płyt pilśniowych. W środku zmontowane przez naszych murarzy 5 prycz oraz stół. Teraz jest trochę zachlapana z zewnątrz wapnem, ale nie przeszkadza to bynajmniej w użytkowaniu. Barak ma też przewód do podłączenia światła. Chętnym dorzucę wannę do lasowania wapna :wink:

Do obejrzenia i odebrania w Starych Babicach.

 

Serdecznie zapraszam do zakupu :wink:

 

http://img528.imageshack.us/img528/351/domekqt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

 

Mam już tam zamówiony dąb na Arkuszowej (http://www.pokryciapodlogowe.pl). Parkiety egzotyki kupowały tam dwie osoby z mojej pracy. Są super zadowoleni. W sklepie sprzedażą zajmuje się p. Basia. Ekspertem od podłóg wszelakich jest jej mąż p. Piotr Galas. Mogą też polecić ekipy do kładzenia z jakimi współpracują (panele i barlinek p.Piotrek kładzie sam). Jedni i drudzy znajomi brali od nich parkiet i ekipę jaką polecili. Ekipa także się bardzo sprawdziła.

 

dzięki, ja też u nich zamówiław parkiet i deski dębowe, potrzebowałam własnie informacji czy ktoś brał poleconą przez nich ekipę, bo niby mam swoją, ale oni są od całej wykończeniówki i trochę boję się polecić om do położenia deski dębowe 2m, bo to podobno nie jest "proste", w wiesz, z której ekipy korzystali Twoi znajomi? bo p. Basia podał a mi namiar na dwie i czy brali może pana z Siemiatycz do schodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście parkiet?

pamiętam, że ktoś polecał sklep na Arkuszowej 177, tylko nie pamiętam czy na grupie babickiej, izabelińskiej czy kampinoskiej, proszę o ujawnienie się tej osoby ;)

 

Mam już tam zamówiony dąb na Arkuszowej (http://www.pokryciapodlogowe.pl). Parkiety egzotyki kupowały tam dwie osoby z mojej pracy. Są super zadowoleni. W sklepie sprzedażą zajmuje się p. Basia. Ekspertem od podłóg wszelakich jest jej mąż p. Piotr Galas. Mogą też polecić ekipy do kładzenia z jakimi współpracują (panele i barlinek p.Piotrek kładzie sam). Jedni i drudzy znajomi brali od nich parkiet i ekipę jaką polecili. Ekipa także się bardzo sprawdziła.

 

dzięki, ja też u nich zamówiław parkiet i deski dębowe, potrzebowałam własnie informacji czy ktoś brał poleconą przez nich ekipę, bo niby mam swoją, ale oni są od całej wykończeniówki i trochę boję się polecić om do położenia deski dębowe 2m, bo to podobno nie jest "proste", w wiesz, z której ekipy korzystali Twoi znajomi? bo p. Basia podał a mi namiar na dwie i czy brali może pana z Siemiatycz do schodów?

 

Dwójka znajomych ma mieszkania, a trzeci robił schody z kamienia więc z ich namiarów na schody nie korzystali. Ja także schodziarzy mam poleconych z innego źródła więc o tamtych nic nie powiem.

 

Parkiety kład im Pan Robert. Jedni mają lakier, drudzy olej. Wykonawca zawsze może coś spierdzielić ale oni byli super zadowoleni. Co do fachowców to p. Piotrek ma w swoim notesie jeszcze jednego wirtuoza podobno. Montował kolezance z pracy drzwi Porty (facet jest tylko od drzwi - nic innego nie robi). Co prawda 2 szt. drzwi montował jakieś 12 h ale gośc jest podobno rewelacyjny. Dewiza "da się kit (akryl, szpachelka, silikonik :wink: ) będzie git" jest mu obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwójka znajomych ma mieszkania, a trzeci robił schody z kamienia więc z ich namiarów na schody nie korzystali. Ja także schodziarzy mam poleconych z innego źródła więc o tamtych nic nie powiem.

 

Parkiety kład im Pan Robert. Jedni mają lakier, drudzy olej. Wykonawca zawsze może coś spierdzielić ale oni byli super zadowoleni. Co do fachowców to p. Piotrek ma w swoim notesie jeszcze jednego wirtuoza podobno. Montował kolezance z pracy drzwi Porty (facet jest tylko od drzwi - nic innego nie robi). Co prawda 2 szt. drzwi montował jakieś 12 h ale gośc jest podobno rewelacyjny. Dewiza "da się kit (akryl, szpachelka, silikonik :wink: ) będzie git" jest mu obca.

 

dzięki za przeprowadzenie wywiadu ;)

a swoja droga, możesz polecic pana od schodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwójka znajomych ma mieszkania, a trzeci robił schody z kamienia więc z ich namiarów na schody nie korzystali. Ja także schodziarzy mam poleconych z innego źródła więc o tamtych nic nie powiem.

 

Parkiety kład im Pan Robert. Jedni mają lakier, drudzy olej. Wykonawca zawsze może coś spierdzielić ale oni byli super zadowoleni. Co do fachowców to p. Piotrek ma w swoim notesie jeszcze jednego wirtuoza podobno. Montował kolezance z pracy drzwi Porty (facet jest tylko od drzwi - nic innego nie robi). Co prawda 2 szt. drzwi montował jakieś 12 h ale gośc jest podobno rewelacyjny. Dewiza "da się kit (akryl, szpachelka, silikonik :wink: ) będzie git" jest mu obca.

 

dzięki za przeprowadzenie wywiadu ;)

a swoja droga, możesz polecic pana od schodów?

 

Widziałem ich (zapraszali mnie jak robili w okolicach) kilka prac i moim zdaniem bardzo fajne schody robią. Robili też u mojego kumpla i wyszło rewelacyjnie. Do mnie wejdą za około 2mc. Ktoś ostatnio na naszej Grupie także ich polecał. Dwóch górali: Szefem jest P. Dochnal 602 341 420

 

A korzystając z okazji podpytam.....

 

Jakie schody do stryszku nad poddaszem użytkowym polecacie. Chodzi mi o takie z klapą, które zjeżdzają z sufitu. Musze coś kupić na dniach a w temacie jestem zupełnie nieobeznany. Nie chce jakiegoś bubla sobie zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie schody do stryszku nad poddaszem użytkowym polecacie. Chodzi mi o takie z klapą, które zjeżdzają z sufitu.

 

Firmy nie pamiętam niestety, a na schodach nie ma żadnego napisu. Kupowałem w Obi, polska firma, aluminiowe, z jakąś warstwą ocieplenia. Droższe od innych, ale polecam. B. stabilne, chodzą lekko. Nie polecam takiej "harmonijki" po jakimś czasie - dramat, niestabilne, palce można sobie obciąć.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...