Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

niemożliwe, spadliśmy na drugą stronę :-?

 

proszę o polecenie solidnego stolarza najlepiej w naszej okolicy, ale niekoniecznie, który wykonuje nietypowe prace - szeroko rozumiane

 

Stolarz nie jest z okolicz ale przyjezdza chetnie z probkami i na pomiarz oczywiscie, nam robil szafke do lazienki, stol i konczyl garderobe po stolarzu ktorz uciekl jak kazalam mu poprawic to i owo. namiarz na http://www.e-meble.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów :)

 

szukam sprawdzonej ekipy do tynków cementowo-wapiennych. możecie kogoś solidnego i znającego się na swoim fachu polecić?

 

pozdrawiam,

 

Ula

 

Antonii Jawor - 781 936 602 - niestety ma bardzo długie terminy - ale jestem niezwykle zadowolony z jego pracy. Od jutra będą u mnie na budowie - robią mi sufity i będą łatali dziury w tynku (pozostałości po innych ekipach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hu-hu-ha... ale zimnoooooooooo :D

Chyba wszyscy zamiast przy komputerach siedzą przy kominkach, bo forum się jakoś zahibernowało :lol:

 

Słuchajcie - czy macie jakiegoś sprawdzonego fachowca od gładzi? Takiego co nie trzeba mu palcem pokazywać i przekonywać, że się da lepiej...

Niestety muszę tu i ówdzie dokonać poprawek po poprzednich gipsiarzach...

Byłbym wdzięczny za jakiś sprawdzony namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Kiedyś juz próbowałem ale moze teraz sie uda. Wygrzebuje sie ze stanu surowego. Macie jakiegos sprawdzonego speca od rekuperacji? POtrzebuje przynajmnije sprawdzic i porównac z gosciem który mi zaproponował juz pewna instalacje.

 

Ile płaciliście za tynki wewnetrzne gipsowe za m2??? Macie kogoś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe, spadliśmy na drugą stronę :-?

 

proszę o polecenie solidnego stolarza najlepiej w naszej okolicy, ale niekoniecznie, który wykonuje nietypowe prace - szeroko rozumiane

 

Stolarz nie jest z okolicz ale przyjezdza chetnie z probkami i na pomiarz oczywiscie, nam robil szafke do lazienki, stol i konczyl garderobe po stolarzu ktorz uciekl jak kazalam mu poprawic to i owo. namiarz na http://www.e-meble.pl

 

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Kiedyś juz próbowałem ale moze teraz sie uda. Wygrzebuje sie ze stanu surowego. Macie jakiegos sprawdzonego speca od rekuperacji? POtrzebuje przynajmnije sprawdzic i porównac z gosciem który mi zaproponował juz pewna instalacje.

 

Ile płaciliście za tynki wewnetrzne gipsowe za m2??? Macie kogoś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam

k

 

nam robili rekuperatory.pl i mimo różnych opini o nich jesteśmy, jak narazie :lol: zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Kiedyś juz próbowałem ale moze teraz sie uda. Wygrzebuje sie ze stanu surowego. Macie jakiegos sprawdzonego speca od rekuperacji? POtrzebuje przynajmnije sprawdzic i porównac z gosciem który mi zaproponował juz pewna instalacje.

 

Ile płaciliście za tynki wewnetrzne gipsowe za m2??? Macie kogoś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam

k

 

nam robili rekuperatory.pl i mimo różnych opini o nich jesteśmy, jak narazie :lol: zadowoleni :D

 

 

Spróbuj też w Arma-San - Sławek Bartczuk 505 171 404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

poratujcie drodzy sasiedzi !!! gdzie mozna kupic troszke koksu, wegla aby wrzucic do kozy bo nie da sie nic robic w tej chwili w stanie surowym a chcialbym aby sprawy hydrauliczne sie posunely.

 

dzieki za porady !

1-2 woreczki koksu

 

Jasne,

 

Podjedź do Babic, na terenie dawnego GS (na rondzie w stronę Bronisz i po 100m po prawej) sprzedają "polskie złoto" na pewno mają też koks.

Maja tez worki więc pełen serwis. Czasem jest tez tam Pan do załadunku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

poratujcie drodzy sasiedzi !!! gdzie mozna kupic troszke koksu, wegla aby wrzucic do kozy bo nie da sie nic robic w tej chwili w stanie surowym a chcialbym aby sprawy hydrauliczne sie posunely.

 

dzieki za porady !

1-2 woreczki koksu

Ja z kolei polecam skład węgla w Borzęcinie, a raczej tuż za Borzęcinem (jadąc w stonę Leszna) przy Warszawskiej, po prawej stronie (skład sąsiaduje ze stacją paliw).

Nie wiem jak to wygląda w tym roku, ale w zeszłym mieli tam lepszy węgiel niż w Babicach. I nigdy nie było problemów z workami (zawsze mieli przynajmniej kilkanaście już napełnionych, gotowych do odbioru worków) w przeciwieństwie do składu w Babicach, gdzie dodatkowo była wyjątkowo gburowata obsługa... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drodzy Sąsiedzi.

Poszukuję fachowców od instalacji wod-kan, gaz, CO (w tym podłogówka) + solary. Jeśli macie sprawdzone ekipy z ww. dziedzin to proszę o info. Z góry wielkie dzięki !

 

Wod-kan, CO - Arma-San - Sławek Bartczuk 505 171 404, z tego co wiem firma robi też solary, ale ja nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

krotka prosba: macie moze dobrego (i taniego) speca od gazu?

Mam gdzies jakis maly wyciek z instaklacji w kuchni i zalezy mi na sprawnym i szybkim zalatwieniu problemu - zeby po kazdym gotowaniu nie trzeba bylo zakrecac doplywu.

 

Bede wdzieczny za namiar na jakiegos fachowca, ktory nie zaspiewa sobie zbyt wiele za taka fuche. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...