Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kwirynów, 21 listopada 2003 roku.

 

Z nieskrywaną radością pragnę oznajmić, że w dniu dzisiejszym zakończono prace nad pakietem "Nasz Domek ™" w wersji 0.5. Dzięki ogromnemu wysiłkowi i zaangażowaniu deweloperów w ciągu dokładnie 4 miesięcy od chwili przekazania projektu do realizacji, system osiągnął stan umożliwiający przeprowadzenie pierwszych testów, tak jakościowych, jak i wydajnościowych. Zaimplementowano wszystkie najważniejsze mechanizmy stosowane w podobmych aplikacjach, jak: integrację niskopoziomową (metodą "bloczków betonowych"), przetwarzanie równoległe (w oparciu o bibliotekę FALBET.DLL, a dla systemów unixowych: libfalbet.so.2.0.0.3), szyfrowanie połączeń (PCV), czy też wymuszanie integralności danych (kontakt: [email protected]). Nie mniej uwagi poświęcono sprawom bezpieństwa, że wymienię choćby zabezpieczenie interfejsu użytkownika folią o grubości 0,14 mm. Nie bez znaczenia jest tu również rola dostawców hardware-u z tak renomowanych firm, jak Norma, PSB czy MD. Należy podkreślić, iż cały system wykonano jedynie w oparciu o zasoby własne inwestora, bez dofinansowania ze strony Budżetu Państwa czy też z funduszy unijnych.

 

________________________________

 

LUDZIE!!!!

 

NARESZCIE MAM SPOKÓJ!!! A już prawie zaczynałem rzygać tą budową. A od poniedziałku do Świąt nie dotykam projektu, żadnego "Ładnego Domu Muratora", będę szerokim łukiem omijał składy budowlane. Taka moja mała terapia antystresowa. Ale mimo to w przyszłą sobotę wraz z żoną chętnie poświętujemy z Wami. Powiedzmy: Pod Świerkiem, 16:00 CET, 29.11.2003. Zapraszamy na gadkę, pifko i krakersiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O, jak miło! Byłem przygotowany na przybyszów z Unii Europejskiej, ale że Marsjanki też tu zawitają, do głowy by mi nie przyszło. :lol:

Co do budowy, Bóg jest na ogół życzliwszy od budżetu (ten to ma dopiero węża w w kieszeni!), ale z małą pomocą życzliwych sąsiadów jakoś to chyba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManieQ!

Taki duży masz salon, a ty chcesz imprezować Pod Świerkiem - napal w kominku i balujemy u Ciebie :D

A na poważnie - sobota brzmi rozsądnie. Mam nadzieję, że frekwencja będzie lepsza niż poprzednio - mile widziani także nowi przybysze z planety Mars.

Joasia - wprawdzie jestem zaawansowany tylko troszkę mocniej od Ciebie, ale proponuję, żebyś w torebce obok metrówki przewidziała jeszcze miejsce na kalkulator i coś na uspokojenie (Nervosol, czy jakaś inna piersiówka :wink: ).

A dla tych co są w tyle za mną - złośliwie się pochwalę :wink: - w tym tygodniu mają mi przywieźć beton komórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję z BK, ale się wtrącę. Interesowałem się maxem - niezła jakość i niezła cena (w wakacje) była na maxa z Plecewic - teraz mieli podwyżkę chyba o 10%.

Zniżki od ceny katalogowej - najwięcej dawali mi w Składzie w Izabelinie - 27% z przywozem na budowę. Myślę, że dałoby jeszcze zejść do tych 30% upustu.

Piszesz 2,70/szt, ale patrz na wymiary, bo max ma różne wymiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też powoli zaczynam interesować się maxem.W październiku (być może nadal)dobrą promocję miała hurtownia Kowalczyk w Koniku Nowym. trasa W-wa-Mińsk Maz.Cena ok 1,7 brutto, a także Porotherm 30 ok.2,5 zł.Wszystko od Wienneberga.Gdybyś Ty coś znalazła w dobrej cenie,pisz w tym watku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Świerkiem byliśmy - ale się spóźniliśmy (no absolutnie nie dało rady wcześniej :( ). I już Was nie zastaliśmy. Pytana przeze mnie Pani w barze stwierdziła: "Byli tutaj tacy państwo od czwartej, baaaardzo kulturalni; czterech panów i pani. Poszli ze 20 minut temu."

 

Żałuję, że nie poznałam osobiście baaardzo kulturalnych Forumowiczów :lol: .

Może następnym razem?

 

Pozdrawiamy serdecznie.

Joasia, Mąż i dwójka zakatarzonych maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. To myśmy pili piwo, a nie barmanka. Nas było trzech + jedna pani. Skąd ten czwarty? :lol:

A tak poważniej, Mariusz musiał wcześniej wracać, zostało nas dwóch, tośmy się wkrótce rozeszli. Też szkoda, że się nie spotkaliśmy, ale zasp jeszcze nie ma, więc może jeszcze kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...