Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję wypożyczalni sprzętu ogrodniczego (a w szczególności glebogryzarki). No, chyba, że ktoś ma namiar na rolnika z pługiem, ale chyba marne szanse...

Namiar na chłopa nie trudno znaleść - idź do najblizszego gospodarstwa i spytaj.

Moją dziłkę zrekultywował za 100zł (godzina pracy ciągnika z glebogryzarką) rolnik z Pohulanki, miedzy Maczka a Andersa (Janów).

Za takie pieniądze nie opłaca się wypożyczać sprzętu i robić samemu.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie

Czy możecie się podzielić ze mną informacją gdzie kupowaliście siatkę i słupki ogrodzeniowe.

O kilka miesięcy przyśpieszyła mi się budowa ogrodzenia i nie jestem zorientowany w temacie.

 

Bede bardzo odkrywcza - na allegro :)

Cena duzo nizsza niz w miejscowych skladach budowlanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 4room

 

szukam poleconego speca od odkurzacza centralnego. Jezeli mieliscie kogos takiego albo slyszeliscie o kims takim prosze o kontakt.

?

 

Facet z Ożarowa przedstawiciel Beama. Robił u mnie, kumpla i sąsiada. Tańszy niż konkurencja. Sprzedaje i montuje także jednostki centralne. 600 820 287.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia fimry zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia fimry zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

 

U mnie rekuperację z GWC robiły rekuperatory.pl

Jeden minus - są dość drodzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia fimry zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

 

U nas wentylacje i gwc robila firma Antares z Rzeszowa, byli 8 tys tansi niz rekuperatory.pl

Caly sprzet typu koparka przywiezli ze soba.

e-mail - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

REKUPERACJA - Ja również jestem "obsługiwany" przez ANTARES i Pana Tomasz Prusa

http://antares.rze.pl/

Fajny gość

 

 

Pytanie:

Jaki beton stosowaliscuie do wylewek - jedynke czy Dwójke - mój gość od wylewek proponuje 2 - za cene 32 m2 bez styropianu

 

Ja słysząłem ze powinno sie stosować Jedynkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zamawiam u pana Trzopki, Trzepki....hmmm no nazwiska jakby nie pamietam. Sćiągał mi humos i później zamawiałem go jeszcze dwa razy. Gość bardzo szybki i dokładny. Ma taką żółtą piękną, nowa koparę :wink: . Za godzinę liczy sobie 100 pln. Jak wychodziło jakoś więcej czasu to zaokrąglał zawsze na moją korzyśc.

 

501 497 325

Mirek Trzepałka :)

 

u mnie jak robił tylko raz! to było dokładnie tak, jak brzmi jego nazwisko ;)

 

Ale czyli, że jak. Niezadowolona byłaś.....Dość młody łysawy facet ? (pytam bo nazwisko coś mi nie pasi).

 

tak, to ten sam, nawet mam jego zdjęcie jam mi zdejmował humus ;) zamówiłam firmę Sebatrans z Borzęcina, ale pan Sebastian miał dużo pracy i przysłał mi swojego kolegę w zastępstwie, właśnie pana Trzepałkę, jeżdził godzinę po dziłce, porył porył, porobił górki i dołki i powiedział że jest ok, zadzwoniłam do pana Sebastiana i przyjechał poprawiać i poprawiał przez 1,5 godziny :roll:

 

To jestem zdziwiony. Mi sciągał humus i nie było problemów. Szybko, prosto, bezproblemowo. Później wykonywał dość skomplikowane wykopki bo kopał pod kabel energetyczny. W okolicy szły inne media i musiał jeszcze uważać aby mi podbitki ramieniem nie zerwać.

 

No ja tak czy inaczej ja byłem zadowolony.

 

Ja również jestem zdziwiona. Zawsze wszystko było bezproblemowo. Nie tylko zdejmował humus, ale potem kilka razy przyjeżdzał do wyrównywania terenu. Ostatnim razem zapłaciliśmy i pojechaliśmy, bo nie chciało się nam już czekać. Wszystko było pięknie wyrównane i zrobione lepiej niż mogliśmy się spodziewać.

 

Tamtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja słysząłem ze powinno sie stosować Jedynkę...

 

Mam II. Jedynka szybciej osiąga swoje docelowe parametry wytrzymałościowe. Trzeba ją jednak bardziej pielęgnować (lać wodą). Nie ma w niej popiołów i innych dodatków. Nie bardzo widzę potrzebę stosowania I.

 

II ale ze znanej cementowni a nie z przesypowni.

 

Drugą niemniej ważną rzeczą a często bagatelizowaną jest piach. Dobra, mocna posadzka jest możliwa do uzyskania z piachu kopalnianego o grubości uziarnienia 0-3 do 0-4 ew. 0-2 ale także kopalniany. "Wiślak" jest piachem frakcji 0-0 do 0-2 i jest zby miałki do wylewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

II ale ze znanej cementowni a nie z przesypowni.

 

 

Zapomniałem dodać :wink: . Pierwsze wylewki, które leżą sobie właśnie na działce były wykonywane cementem II z przesypowni.

Jak walczyłem z przesypownią o zwrot kasy (oddali pieniądze za wylewki razem z robocizną i materiałami) to dzwoniłem do kilku instytutów badających cement (szykowałem się na batalię sądową).

 

Mówili, ze badali już cement II (oczywiście z przesypowni) gdzie popioły stanowiły 90% zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no cóż, jak ktoś chce taniej, to na skutki długo nie trzeba czekać

 

Sama zrobiłam wczoraj taki błąd, ale nie budowlany, kupiłam w supermarkecie make-up, niby ten co używam zawsze, a jednak nie taki sam.

Często jednak słyszy się o produktach z linii marketowych np farby, wełny itp.

A cement z przesypowni to może się nadaje jedynie pod kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...