Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tynkarzy szukam dalej, Joasia - ci Twoi tynków cementowo-wapiennych nie robią - mimo wszystko dzięki za dobre chęci

Zapytaj może mojego majstra. On wprawdzie robi u mnie intensywnie i go nie puszczę (za dwa tygodnie będę "bezdomny", bo sprzedaję mieszkanie), ale on ma już tylu ludzi do roboty, że się gubię. Codziennie nowe twarze. :wink: Ale trzeba przyznać, że na placu zostają tylko butelki po napojach bezprocentowych, a rozglądam się dokładnie. Może kogoś ma od tynków. Zapytać można. 0-600 169 384 Boćkowki

Ale ty już go znasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Janek Przedworski, Aga75, serdeczne dzięki, podzwonię,popytam.

U mnie także roboty bardzo posunęły się do przodu, niestety urlop tylko do końca tygodnia.

 

Styropian, ostatnio zdecydowanie najlepsze ceny (przynajmniej dla stałych klientów) mają w Normie (Babice Pohulanka) - brałem w zeszłym tygodniu FS15 z frezem Knaufa za 160 zł brutto.

 

Karorka może będę dziś miał dla was przepięciówkę, to zapłacę, przy okazji mi oddacie.

 

Pozrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pana Gałązki to ma na imię Andrzej ale w branży są też jego synowie i nie wiem jak mają na imię.

 

Co do styropianu to polecam : http://www.docieplenia.com.pl/.

 

Trzy tygodnie temu mieli FS15 frezowany 15 cm za 154 brutto z dowozem. Teraz nie wiem ale można się targować albo porozmawiać o Vacie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...