Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po sąsiedzku podpytam. :wink:

 

Żwir/piasek - gdzie w okolicy zamówić?

Ile się czeka od telefonu do przywiezienia? :roll:

 

Druga sprawa - stal. Ponoć gdzies przy górze śmieciowej jest niedrogo?

 

W Starych Babicach na ul Generała Tadeusza Kutrzeby są dwie przesypownie

do jednej mam telefon 22-7229712. Mają przeważnie na stanie różny żwir piasek nawet ziemie, wożą od ręki. Polecam jednak się tam wybrać porównać ceny pomiędzy nimi i być przy załadunku wywrotki wtedy wiadomo co i ile się kupiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

 

Przede wszystkim chciałem się pochwalić, że od wczoraj mieszkam już w Starych Babicach :)

 

I od razu pytanie - gdzie w okolicy można dostać tanio płyty chodnikowe, płyty betonowe na podmurówkę ogrodzenia i obrzeża (krawężniki) do kostki?

 

Chcę się teraz zająć najbliższą okolicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku.

 

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)

Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.

GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

 

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

 

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)

Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum

504 009 293

 

DACHÓWKA plus super wykonawca

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 500 116 292

0 608 475 793

Oferta p. Michała była najlepsza

 

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH

Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż

Kontakt 774 81 81

 

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

GEODEZJA

- Pan Marcin 607 156 380

- Pan Jakub 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO

- polecam od początku do końca inwestycji

- terminowi i słowni i bardzo dobra cena

- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę

- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza na ul.Reymonta (Latchorzew),

Jeżyki -na osiedlu domków w Latchorzewie-tylko nie pamiętam ulicy( chyba Janowskiego)

Tęcza polecam, Jeżyk - nie, 2 m-ce temu przenieśliśmy dzieciaka z J. do T.

Pozdr

Łukasz

 

A macie jakieś info o Zielonej Ciuchci na Bemowie?

Przez rok młodego będziemy wozić do W-wy, bo córka w tej chwili chodzi do przedszkola w Centrum, ale jak pójdzie do szkoły na Jelonkach to już nie będzie sensu go tak daleko wozić.

Zależny mi na przedszkolu gdzie można rozmawiać o diecie.

 

Pozdr

TAmtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kogo mozecie polecic jako dostawce i wykonawce pokrycia dachowego ?

 

Czy Extra Dachy to firma godna polecenia ?

 

pozdr

 

Tomi

 

Mój dach robił Pan Witek Groń z ekipą często polecany na forum + mat budowlane z Dachlux z Warszawskiej.

Warto polecam - zdjecia w Dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, mam pytanie dotyczące ogrodzenia, po jednej stronie mam ogrodzenie sąsiada, czy mam go pytać o zgodę , oddać mu częśc kosztów jego ogrodzenia??

 

Poszukuję ekipy która by mi wykonała ogrodzenie, może macie kogos godnego polecenia, ogrodzenie byłoby z gotowej podmurówki + siatka.

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jednej stronie mam ogrodzenie sąsiada, czy mam go pytać o zgodę , oddać mu częśc kosztów jego ogrodzenia??

 

Paweł

 

To zależy chyba od Waszych stosunków. Jak żyjecie w zgodzie i chcecie tak dalej (i masz kilka pln w portfelu) to pewnie miło byłoby się zapytać. Z drugiej strony jak ogrodzeniem jest np siatka naciągnieta na słupki 15 lat temu i więcej tam rdzy niż siatki to raczej cięzko byłoby się rozliczać :-?

 

Tak czy inaczej ja osobiście bym zapytał...chyba, że na dzień dobry sąsiad okazał się złamasem i nie macie zamiaru utrzymywac dobro - sąsiedzkich stosunków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz z ogrodzeniem. Poszukuje jeszcze eikipy do zrobienia prostego ogrodzenia. Zasadniczo chodzi mi glównie o podmurówkę + słupki + obsadzenie furtek i bramy. Mam jakies oferty oscylujące w granicach 55 pln/mb (robocizna z naciągiem siatki). Szukam jeszcze czegoś tańszego bo wiem, ze można. Znalazłem firmy za 35-40 (nie mają niestety terminów).

 

Możecie kogoś polecić ?

 

Witaj

Czy udało Ci sie znalezc jakąs ekipe do tych ogrodzen na cene nizszą niz 55pln, ja szukajac jedynie podmorowki (słupki juz mam, siatki nie bedzie) usłyszalem 30 moze 40 :o , mysle ze jakbym dorzucil jeszcze 20zł /mb tez by sie nie pogniewali, a robote u sasiada konczyli o 16:00 narzekając jak daleko im z Pruszkowa do Borzecina dojechac.

bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Czy udało Ci sie znalezc jakąs ekipe do tych ogrodzen na cene nizszą niz 55pln, ja szukajac jedynie podmorowki (słupki juz mam, siatki nie bedzie) usłyszalem 30 moze 40 :o , mysle ze jakbym dorzucil jeszcze 20zł /mb tez by sie nie pogniewali, a robote u sasiada konczyli o 16:00 narzekając jak daleko im z Pruszkowa do Borzecina dojechac.

bede wdzieczny za pomoc.

 

Udało....samych droższych. Chcieli 50-55 + 10 pln za naciągnięcie siatki z metra :o

Jakiś kosmos z tymi ogrodzeniami.

 

Mam jeden namiar na gościa z Garwolina. Od sąsiada wiem, że chciał 40-45 za całość (fundament, podmurówka, słupki i siatka). Ja nie doszedłem do negocjacji cenowych bo pierwszy wolny termin miał w lipcu. Jak Cię interesuje to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...