Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jaką kosiarkę do trawy zakupić, co polecacie ??

 

zacytuję odpowiedz na takie pytanie zadane ogrodnikowi na wiosnę:-):

"wazne są dwie rzeczy: dobry silnik (np B&S, ewent honda) i łozyskowane koła, plus centralna regulacja wysokości koszenia (dla wygody)" reszta to ponoc gadzety, najwazniejsze ostrzenie noży:) polecił sklep w łominakach z dużym wyborem stihl'a, co uczyniliśmy i bylo OK

a, i radził nie zawracać sobie głowy pseudo kosiarkami z marketów:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

PS I może macie namiar na gosci od podmurówki plus słupki z okolic Lipkowa? Moze z ceną za mb na prv?

 

już polecaliśmy kiedyś p Wiktora z okolicy, co do jakości itp bez zastrzeżeń, i zdaje się nie popsuł się nadal:-) ostatnio jednak znajomym powiedział, że z ludzmi krucho i terminy niepewne: 604805521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką kosiarkę do trawy zakupić, co polecacie ??

 

a, i radził nie zawracać sobie głowy pseudo kosiarkami z marketów:-(

 

No właśnie, mam ten sam problem. Ale skłaniam się do elektrycznej, cichsza, lżejsza, nie śmierdzi paliwo, tańsza. A co do supermarketu - w Casto widziałem fajną z 3 letnią gwarancją - to co właściwie za różnica, jakby co, to i tak naprawią. Nie mam racji :-))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skłaniam się do elektrycznej, cichsza, lżejsza, nie śmierdzi paliwo, tańsza.

 

tylko nie działa jak się ma sporo drzew i krzaczorów, się plącze..

 

ps. gdyby komuś zostało trochę desek podłogowych lakierowancyh, do położenia we wnęce już bez żadnego cyklinowania itp, chętnie odkupię..:-) potrzebuję ok 4m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skłaniam się do elektrycznej, cichsza, lżejsza, nie śmierdzi paliwo, tańsza.

tylko nie działa jak się ma sporo drzew i krzaczorów, się plącze..

łatwiej wokół drzew i krzaczorów kosić lekką kosiarką, którą można łatwo, szybko i dokładnie przestawić, niż ciężką i mało zwrotną.

kabel to argument tych, co nie korzystają :) kwestia techniki. kosi się od kabla, a nie w kierunku kabla.

 

moja żona w życiu by nie wyciągnęła ciężkiej kosiarki spalinowej z garażu :)

IMO, przy długości kabla powyżej 40m, lepiej kupić kosiarkę spalinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić dobrego wykonawcę do wykonania zabudowy kominka i wstawek kamiennych?

Mam wrażenie że firmy od których na razie mam wycenę doliczają sobie 200% do rzeczywistej wartości usługi. Kominek to chyba miejsce gdzie wogóle się dolicza jakieś koszmarne kwoty wychodząc chyba z założenia że jak ktoś jeszcze myśli o kominku budując dom to można go wydoić bo go stać.

(...)

My zamówiliśmy kominek tutaj:

http://www.kominkiikominy.pl/index.php?show=strony_produkty&typ=1&grupa=9&s=2

Przyjeżdżają na miejsce, bez fochów i mają bardzo dobre ceny. Już kilka osób z nich korzystało. My akurat kontaktujemy się z p. Danielem.

 

 

Tamtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić dobrego wykonawcę do wykonania zabudowy kominka i wstawek kamiennych?

Mam wrażenie że firmy od których na razie mam wycenę doliczają sobie 200% do rzeczywistej wartości usługi. Kominek to chyba miejsce gdzie wogóle się dolicza jakieś koszmarne kwoty wychodząc chyba z założenia że jak ktoś jeszcze myśli o kominku budując dom to można go wydoić bo go stać.

 

Poratujcie.

 

Sławek

 

 

To mój wykonawca (cytat z wczesniejszych stron):

 

Mogę Wam polecić śmiało dobrą niedrogą ekipę z Radomia od kominków, do zapisania sobie w kajeciku budowlanym.

Robią rozprowadzenia, recyrkulację, kominki klasyczne i dla wymagających, we wszystkich technologiach.

Robią solidnie i bezpiecznie pożarowo.

Robi ojciec i syn. Polecił mi szwagier i nie żałuję. Inni byli drodzy.

Marian Biskupik - 0-505-085-333. Jak powiecie, że polecił ich Wam, ktoś z Kwirynowa, to może jeszcze coś urwiecie z ceny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...