Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czesc

 

czy wiecie cos na temat sprawy zalatwienia zbiornika z gazem? Czy potrzebuje miec projekt instalacji wewnetrznej? Czy są jeszcze jakies ograniczenia w mozliwosciach przywiezienia takiej banki i postawienia jej przy domu?

 

Skontaktuj się z wybranym przez Ciebie dostawcą gazu ( Shell, Gaspol).

Wszelkie formalności zwiazane z pozwoleniem na postawienie zbiornika oraz wykonaniem prac załatwiają sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuję stolarza, który porządnie zrobi drzwi wewnętrzne.

 

Margaret mysle ze jest wielu dobrych stolary byleby nie stolarz jaki miesci sie w Babicach na Warszawskiej naprzeciw Rovera.

Facet nam nie dotrzymał zadnego terminu, raz nawet z 5 tygodni zrobiło sie 16 TYGODNI.

 

milego dnia nie pisze wiecej co bym sie nie zapienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pozostalo mi sporo desek i palet z budowy. Raczej nie nadaja sie na szalunki itp. Ale moze ktos zuzyje na ogrzewanie - chetnie poprostu oddam za wzięcie mi tego z dzilaki. Inaczej bede to musial wyrzucic. Znacie kgos?

I jeszcze jedno - poszukuje pracownika z naszych okolic ktory pomoglby w róznych pracach porzadkowych na dzialce (posprzątanie, przekopanie, wyrónanie itp). Znacie kogoś?

 

Pozdr.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pozostalo mi sporo desek i palet z budowy. Raczej nie nadaja sie na szalunki itp. Ale moze ktos zuzyje na ogrzewanie - chetnie poprostu oddam za wzięcie mi tego z dzilaki. Inaczej bede to musial wyrzucic. Znacie kgos?

I jeszcze jedno - poszukuje pracownika z naszych okolic ktory pomoglby w róznych pracach porzadkowych na dzialce (posprzątanie, przekopanie, wyrónanie itp). Znacie kogoś?

 

Pozdr.

Sławek

Wystaw przed płot i napisz kartkę że do oddania - po kilku dniach zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pozostalo mi sporo desek i palet z budowy. Raczej nie nadaja sie na szalunki itp. Ale moze ktos zuzyje na ogrzewanie - chetnie poprostu oddam za wzięcie mi tego z dzilaki. Inaczej bede to musial wyrzucic. Znacie kgos?

I jeszcze jedno - poszukuje pracownika z naszych okolic ktory pomoglby w róznych pracach porzadkowych na dzialce (posprzątanie, przekopanie, wyrónanie itp). Znacie kogoś?

 

Pozdr.

Sławek

jak podasz namiary to chętnie sprzątnę Ci to z działki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze szczegolnie do mieszkanców Borzecina, szukam chetnych do zmiany nazwy ulicy jaka biegnie do Mariewa z obecnej nazwy "SPACEROWA" na "WYSCIGOWA" biorąc pod uwage z jaką predkoscią jezdzą tam samochody.

Tak serio czy znacie moze jakies spooby, namiary, sciezki zeby tym kogos zainteresowac?

pozdr

kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam Shell, Gaspol i Bałtyk Gaz - ta ostatnia firma przedstawiła nam najlepszą ofertę. Na stronie internetowej znajdziesz kontakt do przedstawiciela.

 

czesc

 

czy wiecie cos na temat sprawy zalatwienia zbiornika z gazem? Czy potrzebuje miec projekt instalacji wewnetrznej? Czy są jeszcze jakies ograniczenia w mozliwosciach przywiezienia takiej banki i postawienia jej przy domu?

 

Pozdraiwam

 

ps. Macie fajnego speca od elewacji zewnetrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link1

 

.. to takich ulic byłoby więcej :evil:

.. mamy komendę Powiatową, może oni na wniosek rady Sołeckiej ?

Pzdr

J

 

.. a swoją drogą o czym tu mówić, kiedy po drogach publicznych Kochający Tatusiowie puszczają sampoas kilkuletnich chłopaczków na motorkach, skuterach czy quadach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze szczegolnie do mieszkanców Borzecina, szukam chetnych do zmiany nazwy ulicy jaka biegnie do Mariewa z obecnej nazwy "SPACEROWA" na "WYSCIGOWA" biorąc pod uwage z jaką predkoscią jezdzą tam samochody.

hehe, a miałem tam ziemie kupić bo tam ładniej niż u mnie. ale bałem się :)

 

Tak serio czy znacie moze jakies spooby, namiary, sciezki zeby tym kogos zainteresowac?

a spróbuj w gminie o to zapytać kontrolnie. pokierują. może spowalniacze? to chyba do zarządcy drogi trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...