Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to ja za ciosem.

potrzebuje kogoś, kto mi poprawi czapy w kominach (dwóch). trzeba zerwać obecną, wylać lub zamontować gotowca, ja nie wiem i ewentualnie obrobic blachą.

 

e nie, trzeba zrobić tak, żeby było dobrze bo nie jest :)

przed zimą

 

ja mam ten sam problem i jeszcze nie mialam okazji poprawic komina, jak znajdziesz kogos daj znac, ja tez bede o Tobie pamietala ;)

pytałem robotników u sąsiada, bo wygląda, że nieźle robią i nie powiedzieli nie. mam się do nich odezwać za 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z Waszymi czapkami?

 

u mnie od poczatku byla zle zrobiona, bo nie mam wentylacji wokol rury kominowej, zalany beton do konca, chcemy zdjac ta czape i zrobic nowa i obic blacha

no to mi się czapa po prostu posypała po zimach. spieprzona była od początku, zamiast w calosci wylana betonem, to tylko wylewka zrobiona na cegłach i teraz od różnicy temperatur (kominek/piec i minus na dworze), rozsadziło mi tą wylewkę. komin działa, ale chce zrobić czapę właśnie obitą blachą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mocowana jest obróbka blacharska na balkonach ?

niestety nie maja czasu moi dekarze podjechać ale chyba to nie jest jakoś bardzo skomplikowane ?

mam gotowe już obróbki i jak to zamocować do balkonów

 

u mnie obróbka mocowana jest kołki rozporowe do posadzki betonowej i wykończona silikonem, na to zachodzą płytki i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję sprawdzonej ekipy do tynków ( cementowo-wapiennych) oraz do wylewki w Truskawiu.

 

Do tynków nie ekipa ale fachwiec z prawdziwego zdarzenia. Robi powoli , ale idealnie. Podobno ostatnio podrożał - trzeba zapytać.

Pan Kazimierz tel. 505 632 620

 

Do wylewek miksokretem polecam firmę z Babic tel 601 220 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Izabelińskiej jak ktoś radził. Ceny od 160 (brzoza) poprzez 180-200 (graby i inne cuda) za m3 (nie przestrzenny/nasypowy).

Byłem wczoraj. Podrożało. Brzoza 180, reszta >=200. Mi zostało jeszcze trochę z zeszełgo roku. Macie doświadczenie jak to się kształtuje, czy ceny będą niższe w styczniu/lutym/marcu, czy raczej wyższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialam polecic glazurnika ktory wlasnie ostatecznie skonczyl u mnie prace. Pan Janusz polecany byl juz na forum przez jednego z forumowiczow a ja chcialam jedynie dolaczyc sie do pochwaly. Glazurnik ten nie marudzi, wszystko wykonal z nalezyta starannoscia i cenowo tez jest ok. Oby wiecej bylo takich fachowcow.

Mozna powolac sie na Kasie z Duchnic

telefon do Pana Janusza 604 684 786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialam polecic glazurnika ktory wlasnie ostatecznie skonczyl u mnie prace. Pan Janusz polecany byl juz na forum przez jednego z forumowiczow a ja chcialam jedynie dolaczyc sie do pochwaly. Glazurnik ten nie marudzi, wszystko wykonal z nalezyta starannoscia i cenowo tez jest ok. Oby wiecej bylo takich fachowcow.

Mozna powolac sie na Kasie z Duchnic

telefon do Pana Janusza 604 684 786

 

:) u mnie pan Janusz również kładzie płytki na elewacji, tarasie, balkonach i schodach, popieram w 100% zdanie Kasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem robotników u sąsiada, bo wygląda, że nieźle robią i nie powiedzieli nie. mam się do nich odezwać za 2tyg.

 

mój mąż już sam przymierza się do poprawienia czapy komina, ale ja chyba dostanę zawału przez to :x

jak już będziesz po robocie u siebie, to daj namiary na ekipię

ok, w tym tyg mieli się odezwać. na razie taka mgła, że nie widze domu sąsiada 2 działki dalej, więc pewnie nie robią na dachu przez to. tymczasem czekam na telefon od nich.

sam się nie biore, bo chce mieć dobrze zrobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

A czy pan Janusz robił Ci łazienkę? Chodzi mi o to czy potrafi też dobrze zrobić półki kartongipsowe i podwieszany sufit.

Pozdrawiam

jj

 

niestety lazienki robil ktos inny.Pan Janusz wykonywal u mnie rowniez drobne poprawki typu gipsowanie scianek. Takze nie moge sie wypowiadac co do jakosci polek kartongipsowych bo ich poprostu u mnie nie robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to właśnie jestem w trakcie realizacji tego samego. Więc polecać będę jak zobaczę ich robotę:)

Ale sugeruję ci zainteresować się firmą Kambis z Komorowa (jeśli chodzi o bramę).

Słupki właśnie dziś mi zaczyna człowiek robić więc napiszę za około tydzień jak mu idzie robota.

 

Natomiast jak chcesz kompleksowo wszystko przez jednego człowieka to podpytaj pana Nowaka.

Kontakty były już podane na tym forum (ok miesiąc temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...