Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do sprzedania kibelek. Przetrwał rok na budowie mojego domu w Ożarowie Mazowieckim. Niech teraz służy komuś innemu. Deska sedesowa gratis :)

 

Transport w gestii kupującego. tel: 0 500 023 933

 

http://img413.imageshack.us/img413/2760/835455169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beki. Człowiek się narobił przy budowie i by coś zjadł :D .

 

Czy na terenie naszej Gminy jest jakaś fajna włoska knajpa/ pizzeria ? Wszelkiej maści Telepizze i sieciówki odpadają :wink: . Ewentualnie jakieś inne fajne jadłodajnie ? Jedyne co namierzyłem to suhi (nie korzystałem ale czytałem dobrą recenzję na gastronautach), knajpa w Janowie (bez ochów i achów ale można coś przekąsić). Ale z dobrą pizzerią i fajnymi knajpkami jakiś chyba kibel jest :-? Mam nadzieje, że się mylę.

 

Pizzeria Fiorentina w Izabelinie - swietna pizza i dowoza (nigdy nie bylem na miejscu)

http://www.fiorentina.pl/index.php?akcja=27

 

Dla amatorow dziczyzny - Dziupla w Truskawiu

http://www.restauracja-dziupla.pl/index1.php

- smaczne jedzenie - takie domowe z dziczyzny

- klimatyczna knajpka - wystoj. miejsce

- mila atmosfera

- przyjazni wlasciciele

- chyba bez dowozu ....ale warto sie przejechac na miejsce

 

Smacznego ...

Yoric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje pomocy u wytrawnych Forumowiczów. Czy ktoś może ma kontakt do elektryka z okolicy ( Babice, Laski, Izabelin...) Chodzi o to by był łebski, solidny i tani. Mam problemy z oświetleniem wokół domu, coś przebija w lampach lub sama zahaczyłam kabel w ogrodzie łopatą i wywala korki. Mała robótka, ale nie każdy chce coś robić na zewnątrz i to przy tej pogodzie. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, bo ta ciemnica doskwiera.

 

Bardzo będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam wszystkich

 

Polecam ekipe z Lasek - Waldek, tel. 604 131 610, możesz powiedzieć, że kontakt od Grześka z Ożarowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję wynająć skoczka z przystawką do kostki - ma ktoś z Was może jakieś namiary gdzie w okolicach Babic mogę to zrobić?

 

Druga sprawa to płyty ażurowe - potrzebuję 24 szt. - wiecie może gdzie sprzedają w detalu (paleta to 32 lub 40 szt.).

 

A płyty widziałem w Bricomanie na Połczyńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się można zorientować mam zamiar budować w Naszej pięknej gminie.

 

Mam tu działkę budowlaną i projekt BENEDYKTa III po przeróbkach (i pewnie coś jeszcze przerobię) i pozwolenie na budowę.

Z mediami nie przewiduję kłopotów.

 

Więc jak się nie trudno domyślić szykuję się do budowy.

Więc na początek poszukuję sprawdzonych ekip budowlanych. Oczywiście nie muszę pisać jakiej, bo każdy chyba poszukuje podobnej: profesjonalnej, solidnej, punktualnej, niepijącej, itd.

 

Oczywiście sam już szukałem i z tego co polecacie kontaktowłem się z:

- p. Arturem Wójcikiem (możliwe, że z tego coś wyjdzie)

- p. Wiesławem Kawęckim (już nie robi w tej okolicy)

- oraz jestem umówiony z p. Janem. Niestety nazwiska jeszcze nie znam tylko tel. 504009293 (polecany w grupie warszawskiej)

 

Poszukuję również świetnego kierownika budowy. Kogoś kto nie tylko wszystkiego dopilnuje i poprowadzi, ale również obali wszystkie "mądre" rady.

 

Interesują mnie również ceny jakie Wy płaciliście za wykonanie, puki co głównie stanu surowego otwartego. Ja mam pierwszą ofertę z więźbą dachową - 471,45PLN/m2 za robociznę.

Pytanie oczywiście kieruję głównie do osób, które budowały podobny dom, np. do p. RenataS, która chwali się budową Benedykta II. Tak przy okazji moje główne modernizację to adaptacja poddasza właśnie z Benedykta II.

 

To tyle chyba na początek wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...