Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry,

Czy ktoś mógłby mnie poratować namiarem na tani wywóz szamba. Po tym jak zamknęła się oczyszczalnia ścieków w Truskawiu, cena z dnia na dzień podskoczyła ze 140 zł do 190 zł za 10 m3. Podobno oczyszczalnia w Babicach stosuje dwie stawki, dla tych z gminy i tych spoza. A wy ile płacicie?

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawde Warszawa, ale w Wasza strone :)

Ma ktos moze dobrego kostkarza do polecenia, bo wlasnie szukam?

Dzieki, a odwdzieczyc sie moge namiarami na super elektryka, super dekarza, niezlego hydraulika, bardzo fajnych wylewkarzy, dobre drzwi antywlamaniowe i taniego pana od wod-kanu :)

 

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Jar-Bruk Jarosław Kot. Część pracy Pana Jarka widać na zdjęciach w moim post'ie poniżej. Zapraszam również do obejrzenia na żywo.

Edytowane przez piast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania drewniany słup do budowlanego przyłącza energetycznego wraz z rozdzielnicą. Słup jest kompletny z bezpiecznikami (16A), różnicówką i uziemieniem. Do słupa zamontowany jest warkocz linii napowietrznej NN o długości ok. 10m. Jeszcze niedawno pracował u mnie na budowie. Stan bardzo dobry. Wystarczy zainstalować licznik, odbiór i jest prąd. Ze względu na gabaryty preferuję odbiór osobisty. Poniżej kilka fotek:

zdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjęcie 3

zdjęcie 4

zdjęcie 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potrzebował gruzu - chętnie odstąpię. Odbiór 3 km za Lesznem w stronę Sochaczewa.

 

I jeszcze mam do sprzedania:

 

POROTHERM 25 cm – 126 szt. (w tym 1 paleta nierozpakowana!).

Pustak wentylacyjny LEIER, 3 komory – 12 szt.

Pustak wentylacyjny LEIER, 2 komory – 8 szt.

Pustaki Teriva (styrobeton) – 5szt.

 

Stemple - dł. 2,8-3 m - około 100 szt.

Ceny do mocnej negocjacji

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zakończyłem stan surowy otwarty w Blizne Łaszczyńskiego.

 

Odsprzedam materiały pozostałe po budowie:

1. stemple:

a) ok. 35 szt. długość 3,0 m cena 4 zł/szt.

b) ok. 230 szt. długość 2,7-2,8 m cena 3 zł/szt.,

c) kilkadziesiąt szt. długość 2,2-2,5 m cena 2 zł/szt.

d) dodatkowo trochę stempli 10cm/10cm o różnej długości – cena do ustalenia.

2. Porotherm 25 P+W (klasa trwadości 15, gatunek 1): 292 szt. cena 4zł/szt. (4 pełne i foliowane palety + jedna prawie pełna napoczęta paleta)

3. Porotherm 11.5 P+W (klasa trwadości 10, gatunek 1) szt 37 szt. cena 3.5zł / szt

Odbiór osobisty w Blizne Łaszczyńskiego, mogę ewentualnie pomóc w załadunku ;-) dla osoby zainteresowanej kupnem dużej części powyższych materiałów cena do negocjacji...

Piotr, telefon: 502-280-617.

 

 

Czy ktoś z Państwa może polecić kogoś sprawdzonego i "z głową" do zrobienia:

- ogrodzenia z klinkieru

- pokrycia dachu dachówką

- kompletnej instalacji elektrycznej w domu.

Będę wdzięczny za kontakty.

Edytowane przez AniPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam sprawdzonej firmy do montażu ok 100 m2 desek na elewacje nowobudowanego domu w Kwirynowie. Poproszę o namiary.

 

Ponieważ zmieniła nam się koncepcja kolorystyczna podłogi mam też do sprzedania 100 m2 klepki dębowej gr.22mm, gat.I - całość za 8.500 PLN transport w rejonie gmin babice, izabelin i ożarów gratis.

 

Marcin, 510 032 120

Edytowane przez sqtyszaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja rozglądam się za sprawdzoną firmą do budowy - w pierwszej kolejności stanu surowego. Zależy mi na ekipach z doświadczeniem w budowie z porothermu i budowie stropów monolitycznych z zalaną instalacją wentylacji mechanicznej. Czy ktoś z forumowiczów budował w takich technologiach i może kogoś polecić?

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...