Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich w ten sloneczny poniedzialek 8)

Za dwa tygodnie beda u mnie robic wiezbe i dlatego mam prosbe o podanie namiarow skad braliscie drewno na wiezbe. Ozzie

 

WIEZBA:

 

- zastanawiam sie nad sprowadzeniem JODLY z Bieszczad - ponoc piekne drewno za 600 zl / m3 - trzeba sprowadzic minimum 20 m3 - na moja chalupke na kurzej lapce potrzeba okolo 12 m3 - bede zamawial pod koniec wrzesnia 2004 (jesli znajde wspolnika)

Nie wiem czy to drogo czy tanio, czy w ogole jodla lepsza od sosny ...

 

- hurtownia - droga na nieporet wzdluz kanalu zeranskiego

tel. 814 56 08 ; 0 607 659 116

sosna wiezba - 500 zl / m3

sosna dechy - 420 zl / m3

impregnacja zanurzeniowa - 40 zl /m3

dowoz w cenie

 

Pani ula z ostrowca swietokrzyskiego 0692 617 562

sosna wiezba - 530 zl / m3 - w zaleznosci od przekrojow

impregnacja zanurzeniowa - 60 zl /m3

dowoz w cenie pod warunkiem, ze zamawiamy laty kontrlaty i usluge - wtedy wszystko jest na 7%

 

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto już dochodzi do dachu, może będzie wkrótce zainteresowany. Działa u mnie dekarz, którego chyba będę mógł polecać. Zrobił dach i elewację (ocieplenie, tynk zewnętrzny) u kuzyna mojej żony. Wszystko równo, ściany jak pupcia niemowlęcia. Teraz jest u nas. Takiego porządku dawno na żadnej budowie nie widziałem. Nawet w kuchni postawili "stół" (z desek) przykryty obrusem, żeby sobie w przerwie zjeść śniadanie. Ekipa murarsko - ciesielska zrobiła stanowisko pod chmurką (jeszcze wtedy ścian nie było), mam więc teraz komplet na każdą pogodę. :lol:

Dach też robią solidnie, za jakieś dwa tygodnie skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...