Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć!

A ja byłem zmuszony dać swoim tynkarzom wybór - albo przyjdą robić w tym tygodniu, albo niech już w ogóle nie przychodzą. Takie bezrobocie, a ty się umawiasz i ciągle słyszysz - jutro. Cement kupiony na "jutro" już mi się zaczyna kawalić :evil:

Witaj adrian w naszej skromnej grupce. Pierwsza rada dla przyszłego budowniczego - zacznij gromadzić tabletki z magnezem - ponoć regularne spożywanie działa uspokajająco :wink:

No popatrz, już miałem się wybrać, żeby te tynki zobaczyć w celach dydaktycznych!

A co do dydaktyki, wszystkim polecam pewną budowę przy Placu Kwirynowskim (jakieś 200m na północ od szkoły w Babicach). Chyba czwarta budowa po lewej stronie. Jeszcze dwa tygodnie temu był tam dom z więźbą, teraz jest sterta gruzu. Podobno za nisko zrobiono fundamenty i wszystko poszło pod kilof! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, już miałem się wybrać, żeby te tynki zobaczyć w celach dydaktycznych!

A co do dydaktyki, wszystkim polecam pewną budowę przy Placu Kwirynowskim (jakieś 200m na północ od szkoły w Babicach). Chyba czwarta budowa po lewej stronie. Jeszcze dwa tygodnie temu był tam dom z więźbą, teraz jest sterta gruzu. Podobno za nisko zrobiono fundamenty i wszystko poszło pod kilof! :cry:

 

:oops: I po co ja się przechwalałem?

Jestem zły, bo przeleżało wszystko 3 tygodnie, a robota w polu. Nie zawsze trafisz rzetelnego wykonawcę. Być może będę jeszcze dzwonił do p. Boćkowskiego.

Co do chałupki w Kwirynowie, to słyszałem od kierowcy z Normy. Gdzie ludzie mają głowę? Zresztą - chyba - jeśli zdecydował się na taki krok, to na biednego nie trafiło.

A co do wybrania się do mnie, to zapraszam, mimo braku tynków, od ostatniej Twojej wizyty troszkę mi przybyło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

pozdrawiam Grupę i z góy dzięuję za podpowiedź.

zaczynamy poszukiwania więźby dachowej w okolicach Wwy.

Proszę o informacje i opinie tych, którzy mają własne doświadczenia z ostatnich miesięcy.

Gdzie kupować, jakie koszty...

Byłem wczoraj w jednym składzie, ale przeraziły mnie liczne pęknięcia w kantówkach.

Cena wyjściowa z impregnacją (zanurzają w roztworze impregnatu) to ca 630 zł za m3. Drewno to sosna.

Z góry dzięki za opinie

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ale chyba najdroższe drzewo mieli w składzie drewna na pograniczu Zielonek i Babic (właściwie to już są Zielonki), jadąc od Warszawy po lewej stronie (po prawej serwis Man-a).

Ale może spróbuj ściągnąć drzewko gdzieś dalej, ja ściągałem z Podlasia, bodajże ozzie gdzieś z gór - adresy podawane na poprzednich stronach - przy ilościach powyżej 10m2 kwadratowych opłaci Ci się napewno koszt transportu - ja przy 12m2 zaoszczędziłem chyba z 700PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, już miałem się wybrać, żeby te tynki zobaczyć w celach dydaktycznych!

A co do dydaktyki, wszystkim polecam pewną budowę przy Placu Kwirynowskim (jakieś 200m na północ od szkoły w Babicach). Chyba czwarta budowa po lewej stronie. Jeszcze dwa tygodnie temu był tam dom z więźbą, teraz jest sterta gruzu. Podobno za nisko zrobiono fundamenty i wszystko poszło pod kilof! :cry:

 

 

Witajcie po dlugiej przerwie;) niestety niespowodowanej urlopem, tylko praca.

 

Co do tego budynku, ktory stal i znowy powstaje, to podobno gosc sie zdenerwowal na ekipe, ze nie zrobila dokladnie tego co bylo w projekcie i kazal im wszystko robic od nowa. Widocznie koszty nie graly roli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...