Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CZeść!

Tak, grupka jakoś zamarła. Rozumiem, że straszny ruch na budowach i nikt nie ma czasu na siedzenie przed komputerem i pisanie jakichś pierduł... :D

Taaaak... widzę, że ze spotkania w najbliższym terminie też nici.

Krzysiek,

 

Jako Gospodarz ustal termin spotkania. Autorytarnie, autorytatywnie autonomicznie i automatycznie, bo jak bedziesz sie tak ogladac na wszystkich ...to szybko spotkanie nie nastapi - jesli w ogole.

 

Uklonen,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarz - to za dużo powiedziane, organizator - to by lepiej zabrzmiało :D Na imprezy zorganizowane na mojej działce szczególnie z udziałem dzieci na tym etapie budowy nie zapraszam, bo nie jest tam jeszcze bezpiecznie - deski z gwoździami, brak barierek itd. itp.

Wygenerujemy jakiś termin do końca tygodnia, spróbuję też odnaleźć Mańka, bo coś nas przestał odwiedzać, a to był zawsze pierwszy organizator imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarz - to za dużo powiedziane, organizator - to by lepiej zabrzmiało :D Na imprezy zorganizowane na mojej działce szczególnie z udziałem dzieci na tym etapie budowy nie zapraszam, bo nie jest tam jeszcze bezpiecznie - deski z gwoździami, brak barierek itd. itp.

Wygenerujemy jakiś termin do końca tygodnia, spróbuję też odnaleźć Mańka, bo coś nas przestał odwiedzać, a to był zawsze pierwszy organizator imprez.

 

hej,

 

gospodarza forum mialem na mysli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!!

 

Jestem jestem, i bywam tu czasem, choć nie za często. Tyle że u mnie się (prawie) nic nie dzieje (w porównaniu z Wami) i tyle. Czemuście rok temu tyle nie pisali, co? :evil: :evil: :evil: Ja byłem chętny do dyskusji. 8)

 

Co do spotkania: czy ja wiem, może jednak wprowadzić kadencyjność stanowiska orgranizatora? Chociaż coś na powiedzmy 3-ci weekend września mógłbym spróbować skleić. Jeśli byliby jacyś chętni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chcielibyśmy Was w końcu poznać. Ale ok. 13 nie możemy. Proszę o wzięcie tego pod uwagę i miejsce dziecio-lubne.

Posłałam pierwsze dziecko do szkoły. Najpierw wybrałam katolicką na Smoleńskiego, potem publiczną na Kochanowskiego, a potem w ostatnim tygodniu do Babic, za rok zdam relację o szkole. Oby dobrą.

Ozzie, gdzie ta budowa dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Wyglada na to, ze znowu beda trudnosci ze znalezieniem terminu na spotkanie.

Kasiu,

nasza budowa jest na ulicy Poludniowej 8, Parcele Zielonki, za stawami jakies 300m po prawej stronie ulicy. Nasz dom widac od Poludniowej, narazie ksztaltem przypomina czerwona kostke z prawie skonczona wiezba. Raz dziennie bywam na budowie, jezeli bedziecie w okolicy i akurat bede (mam zielonego VW Sharan na angielskich numerach, ktorego parkuje na wewnetrznej drodze na dzialce), to zapraszam. Teraz kiedy wiezba juz prawie skonczona, dom nabiera "zgrabniejszych" ksztaltow. Dachowke bedziemy mieli ceramiczna, grafitowo-szara, plaska, model HP 10 francuskiej firmy Huguenot. Moj brat pokryl swoj dach dachowka tej samej firmy, takiego samego koloru (tylko troche inny model) i bardzo nam sie podoba. Dekarze maja u nas byc od 6 wrzesnia i robic do konca miesiaca, mam nadzieje, ze sie sprawdza (poleceni przez kogos z grupy kampinoskiej). To na tyle, pozdrawiam i ide w koncu spac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...