Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak było: ja z żoną + Janek od 16-tej, a ca. 10 min. później Krzysiek. Niestety, rodzina w postaci 4-letniego syna wezwała nas do siebie, więc musieliśmy wybyć wcześniej, ale to i tak było około 17:30 jak sądzę. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż było nas o 50..100% więcej (zależy jak liczyć: 'budowami' czy osobami) niż na poprzednim meetingu, mam nadzieję, że następnym razem (kto wie, może jeszcze w tym roku?) z trudem zmieścimy się przy jednym stoliku!

 

Till next time,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Cieszę się że się odezwaliscie! :lol: Moja działeczka jest między pasem domów przy szkole (patrząc w stronę Janowa) a takim domkiem z podwójnym garażem w stanie surowym (na razie jedynym na środku tego pola z nowych podziałów). I widzę z niej tę działkę ze stawem i drzewami. Zakończyliście już sezon budowlany? Bo widziałam jak na kilku budowach praca wre aż miło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś na krawędzi tego pola z podziałami, a nie na środku? Bo na samym środku to ja jestem. To pole zaczyna się trzema działkami, na których coś się dzieje - w tym jeden dom na ukończeniu. Ja jestem dokładnie pomiędzy tym domem, a ogrodzoną działką z drzewami.

Jak widać, tkwię jeszcze w rzepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja jestem bliżej ul. Sikorskiego, tj. dwie działki przed tym domkiem w stanie surowym. Ale prowadopodobie widzę twoję budowę, bo mieszkam w takim żółtym domu przy Kalinowej (dwa "pieski" na podwórku). Który to Twój domek, ten koło takiego dużego z brązową blachodachówką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam domek! Rzepy mam i nic więcej. Może na wiosnę zacznę. Jestem w Kwirynowie przy tej głównej drodze, która leci przez pole. Zaczyna się od Placu Kwirynowskego (tam buduje ManieQ), idzie koło działki z drzewami w stronę Janowa. Chyba nie o tym samym domu, albo nie o tym samym polu myślimy. Widziałeś mapę?:

http://www.szalega.com/Forum/mapa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jestem kobitką, :evil: po drugie Krzsiek i JPrzedworski dzięki za ujęcie się za mną. :D Dom kosztował mnie i moją rodzinę (czytaj mąż, jego siostra, teściowa, mój ojciec i matka) kupę kasy, wyrzeczeń, kredyt, brak wakacji, prawie rozwód, trochę odcisków i 5 lat roboty, roboty, roboty ....., bo nawet malowałam, układałam kable i wierciłam dziurki w ścianach sama. A na początku miałam tylko gołe podłogi i wannę. Ale wy też niedługo dołączycie do naszej małej społeczności. I dobrze, bo tu jest super!!!! Jak się zorientowaliście to wiele z tych domów jest niewykończonych, więc z tym bogactwem i elitą to przesada. Proszę o jakieś namiary i służę pomocą. Pozdrawiam wszystkich Kwirynowiczów (??tak się pisze??).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - jak te pseudonimy mogą mylić! Ale mamy teraz większą równowagę płci.

Rzeczywiście trochę domów czeka na wykończenie już od dawna. Ale nie tylko w Kwirynowie. Takie czasy, że nic nie jest pewne, a praca w szczególności. Ja mam cały czas duszę na ramieniu ze względu na wiek i brak zasobów finansowych. A rodzinka niewielka - nie ma kto pomóc w razie czego. No nic, byle do wiosny!

Co do namiarów - w stopce jest mój mail. Bywam na moim polu dość rzadko, bo mieszkam na drugim końcu Warszawy. A "Pod Sosną" chyba da się powtórzyć w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam wydatki :D

Dopiero wysypałem się jak za nowy piękny samochód, a już moja chałupka wystaje na 50 cm z ziemi :wink: (tu powinna być ikonka z pistoletem przyłożonym do skroni)

Namiary na mnie kateb też są - jest priv oraz e-mail.

Pozdrowienia dla kwirynowiczów od starego babicczaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ode mnie pozdrowienia też.

A co do kasy - to właśnie przeżywam totalne załamanie (które to już z kolei?) że absolutnie jej nie wystarczy - i w co myśmy się wpakowali, i bez kredytu się nie obejdzie, i po co nam to, i może sprzedajmy tę działkę i mieszkanie i kupmy sobie większe mieszkanie z ogródkiem. Chyba zwariuję.

Cześć.

Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu, nie załamuj się! :wink: Ja nie wierzyłam że spodoba mi się mieszkanie w domu i to jeszcze na "wsi", a mój mąż powiedział, że będę sobie sama tam mieszkała. Ale jest super i już nigdy nie wrócimy do miasta. Najgorzej z tą kasą. Przez 1 rok trzymałam ubrania w szafkach kuchennych i kartonach, a na podłodze mamy panele a nie drewno, bo było taniej i wykańczalismy wszystko po przeprowadzce tak na raty (siebie też wykańczalismy), ale wszystko co złe się zapomina. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A propos mapa... Na mojej stronce dorobiłem mapkę dla naszego wątku. Nie ma tam nic specjalnie odkrywczego - ot wycinek mapy przygotowanej przez Maco. Osób też nie ma tam za dużo, ale myślę że ci co są, nie wyrażą sprzeciwu (nie przetwarzam żadnych danych osobowych), a ci których nie ma zgłoszą akces (na razie przekopiowałem tych ostatnio aktywnych na forum). Ponadto, gdyby ktoś dysponował bardziej dokładną mapką naszego rejonu to będę wdzięczny za podesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to ty budujesz na samym placu Kwirynowskim! Ładne miejsce. Codziennie wożę tędy dziecko do szkoły. Opisz jak wygląda teraz Twój domek (bo na zdjęciach to widac tylko trawę) i czy to przy prawej odnodze drogi czy przy lewej. Mapka trochę za mała, ale jak postawisz kwadracik w prawo od swojego i ciut do góry to będzie i moja działka. Pozdr. P.S. tez mam lagunkę! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...