Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmm jak ja pomalowalem swoja elewacje na zielono to przez kolejne pół roku z calej okolicy zjezdzali sie "wszyscy" zatrzymujac i cmokajac i drapiac po głowie a na koniec sasiad na przeciwko odnowił swój dom i tez pomalował na podobny odcień. na szczescie potem w okolicy pojawił sie niebieski , potem zólty , pomarańczowy dom i kolory stały sie czescia otoczenia nie budzaca emocji :).

A dzialo sie to raptem jakieś 6 lat temu i wychodzi ze w mojej okolicy byłem tym który przecierał szlaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak ja pomalowalem swoja elewacje na zielono to przez kolejne pół roku z calej okolicy zjezdzali sie "wszyscy" zatrzymujac i cmokajac i drapiac po głowie a na koniec sasiad na przeciwko odnowił swój dom i tez pomalował na podobny odcień. na szczescie potem w okolicy pojawił sie niebieski , potem zólty , pomarańczowy dom i kolory stały sie czescia otoczenia nie budzaca emocji :).

A dzialo sie to raptem jakieś 6 lat temu i wychodzi ze w mojej okolicy byłem tym który przecierał szlaki ;)

 

:D To ja już wiem, dlaczego podpisujesz się "zielonym do góry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałam właśnie pozwolenie na budowę (już uprawomocnione) i dziennik budowy.

Czas od złożenia wniosku: 5 tyg i 2 dni,

w tym 1 tydz na uzupełnienie

Telefonów wykonanych do starostwa: 24.

wkład przyspieszający 0 zł.

wniosek: da się w miesiąc!

 

Yoric, dzięki za radę. metoda "na upierdliwego klienta" odniosła sukces!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...