Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam pytanko : nie macie moze jakiegoś namiaru na rolnika z traktorem który by miał pług, glebogryzarke , brone i dojechał z tym do Truskawia? Mam 2500m do zaorania , zglebogryzowania i wyrównania i szukam kogoś kto by chciał to zrobić i zarobić ( oczywiscie bez przesady).

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadów !

mam takie pytanie sąsiedzkie - czy jest wam znana hurtownia materiałów budowlanych położona na zakręcie drogi prowadzącej z babic do mościsk (izabelina, łomianek). tuż przy fabryce eka (sorry ale nazw ulic nie znam).

wywiesił tam gość ogłoszenie, że ma cement po 296 zł/tonę. Ja płacę w łomiankach ok. 340 zł więc pomyślałem, że chyba się opłaca podjechać. podjeżdżam do hurtowni i widzę ogłoszenie nadal jest więc się upewniam ile kosztuje worek i wychodzi mi, ze tona to 330 zł. więc pytam się co to za nieścisłość a gość (starszawy grubasek) na to, że rzeczywiście promocja była ale się skończyła :lol: wziąłem trochę cementu i gość wystwawił mi fakturę. to było jakieś 2 tygodnie temu.

kilka dni temu przejeżdżam przypadkowo i widzę, że ogłoszenie cement - 296 zł/tonę nadal wisi na ogrodzeniu.

pytam więc o co chodzi z tą firmą - promocję od wyglądu/domicylu uprawiają czy co ???

btw, czy w waszych okolicach są jakieś solidniejsze i tańsze składy ?

 

pzdr: lagerfeld (z grupy łomiankowskiej - obecnie w stanie nieczynnym :lol: )

 

PS> trochę prywaty - przesyłam pozdrowienia dla joasi - o ile jest to osoba z którą bawiłem się na pewnym weselu pod radomiem w ubiegłym miesiącu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Lagerfeld,

pozdrowienia dla calej rodziny - ode mnie i mojego Męża :D Kiedy się spotkamy?

Ta hurtownia, o ktorej piszesz, jest dla mnie nowa - wiem, że mieli tam tanią stal, ale może też tylko sie chwalili.

Jesli chodzi o tanie sklady, to właściwie dwa: PIOTR w Lesznie (daleko, ale nawet z dowozem wychodzą zwykle taniej niz inni) i NORMA w Babicach na Pohulance.

Jest jeszcze\SKŁAD w Izabelinie, ale ci w tym roku sa strasznie drodzy.

 

Joasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów. Jam jest co prawda z gminy obok (Ożarów) ale u nas w gmninie jakoś mało sie buduje albo mało na forum siedzi. :) Potrzebowałabym namiary na ekipy budowlane z naszych stron. Nie muszę dodawać że chodzi o: szybko tanio i solidnie.

Acha ... nie umiem gotować :oops: więc obiadki dla ekipy nie wchodzą w grę.... (Bo podobno są takie ekipy, że bez obiadków ani rusz )

Zamierzam budować co prawda dopiero w przyszłym roku ale mały ranking już bym rozpoczęła....

Jęśli coś wiecie to dajcie znać ... proszę ....

 

Agi od Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Joasia !

miło zaklikać - jak możesz prześlij mi na priva namiary (adres, ewentualnie telefon) do tych hurtowni - coś mi się widzi, że jak człowiek (czytaj inwestor) sam się nie weźmie do roboty to będą go naciągać ile wlezie :)

 

agi - mam namiary na dwie firmy budowlane z łomianek - jeśli jesteś zainteresowana to daj znać na prive. swojej jeszcze nie mogą odstąpić :(

 

pozdr: lagerfeld

 

PS> Joasia - nadal poszukujesz kierownika budowy ??

PS 2> życzenia zdrowia dla dzieciaków !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...