Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a propos Dachluxu - ceny sprawdziłam, faktycznie dobre i na okna i na dachówki - mam wycenę w Braasie - jest droższa niż u nich. wycenili mi razem z rynnami, też wyszło korzystnie, jak i Velux. Jedyne zastrzeżenie to to, że o wycenę trzeba było się przypominać, a i lepiej ją potem sprawdzić, bo nie była dokładnie przygotowana (braki w elementach kominiarskich). Poza tym OK. Zamierzam skorzystać. Dwa dachy dwuspadowe o pow. 300 m2 w sumie i rynny marley wyszły coś około 12 tys. czy nawet troche mniej a jest to cena dopiero wywoławcza! Dachówka Frankfurter grafit Braas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ankalenka u nas wisi w budzie jakieś BHP, nie czytałam. Ale jest to w obowiązkach kierownika budowy, więc tylko wymagaj.

 

Kasia, czy możesz przeczytać ew. napisać mi co tam jest? mój wujek jest u mnie kierownikiem, ostatnie lata przede wszystkim był inspektorem nadzoru a przepisy o tym BHP się zmieniły chyba w ciągu ostatniego roku/dwóch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my naszego Euronita tez kupowalismy w Dachluxie, ceny mieli najlepsze z okolicznych a nawet i dalszych bo sprawdzilismy tez 2 czy 3 hurtownie w al. Jerozolimskich w okolicach Piastowa i pruszkowa

obsluga w dachluxie generalnie ok zwazywszy ze kupowalismy w kwietniu kiedy bylo wariactwo przed podwyzka vatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Michała Olszewskiego "HANBUD" z Janek, tel. 720 39 28. Ma dobre ceny, bo dużo układa ( m.in. osiedle Kampinos w Lipkowie ) a i ekipa zna się na robocie. U mnie ułożył Grecką i bez reklamacji. Jedyny zgrzyt który trafił się mojemu sąsiadowi to przy wycenie jego człowiek machnął się sporo na blachach ( materiał ) i był mały problem, ale generalnie ok.

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał do czynienia z blachami, gdzie są najtańsze?

 

Dach Profil - Janki

Paweł Rusinowski, tel. 720-44-86, kom. 501-405-967. Możesz powołać się na mnie, sprzedawał wiosną blachę na 3 dachy - Koczargi i Babice, myślę, że pamięta, dał duże rabaty, zależy mu na kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cala Sasiedzka Grupe!

 

Ja troche przycichlam, bo mialam straszne urwanie glowyi wiele stresow na budowie (pierwsza ekipa: Zdrowy Dom pan Krzysztof Pawlowski, niezle mnie urzadzila!!! Papraki, oszusci i kombinatorzy, stracilam na nich zdrowie i kase, wiec stanowczo odradzam!!!), ale teraz juz super!

 

Do polecenia mam hydraulika (przylacza i woda oraz ogrzewanie w domu), elektryka, gazownika, instalacji alarmowej oraz ekipe gorali (mojego Taty) do murowania , tynkowania i poprawek (u mnie bylo troche)...

Wszyscy naprawde solidni i niedrodzy...

 

Dajcie znac jak bedziecie zainteresowani...

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polecenia mam hydraulika (przylacza i woda oraz ogrzewanie w domu), elektryka, gazownika, instalacji alarmowej oraz ekipe gorali (mojego Taty) do murowania , tynkowania i poprawek (u mnie bylo troche)...

Wszyscy naprawde solidni i niedrodzy...

 

Dajcie znac jak bedziecie zainteresowani...

 

Pozdrawiam,

Ania

 

 

hej Ania

 

fajnie ze sie znalazlas :wink:

 

widze ze budowa mimo poczatkowych trudnosci ostro idzie do przodu

 

ja poprosze o wszystkie namiary bo co prawda nasz domek zimuje w stanie surowym ale juz trzeba sie rozejrzec za jakimis sprawdzonymi ekipami

 

pozdrawiam :D

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia chyba wszystko, sa niezli, bo tata na miejscu i patrzy im na rece. Czesto robi z nimi. Inzynier od 30 lat, wiec wiele widzial. Jego duma to Koscioł w Bielsku. Od pierwszej lopaty do krzyza na wiezy!

Ma roznych specjalistow.

Ale zadzwon do Jozia i pogadaj o co konkretnie chodzi.

 

Pojedzie na miejsce i ustalicie szczegóły.

Jesli bedzie Ci pasowalo, bierz, jesli znajdziesz cos lepszego, wybierz co lepsze dla Ciebie... :-)

 

Powodzenia,

Ania

 

P.S. Ja zaluje, ze nie wzielam go do budowy swojego domu od poczatku, ale wtedy mial duzo pracy, dobrzy ludzie byli zajeci, mi sie spieszylo i bylo zagrozenie, ze w ogole tu nie bedzie przyjezdzal, a ekipa bez szefa, to juz taka mialam!

Mozesz wejsc na stronke: http://www.kanex.bielsko.pl i sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...