Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziekuje, skorzystalam - znalazlam namiary - chociaz przekopanie sie przez grupe kampinoska zajelo mi troche czasu :roll: jestem na etapie wyceny, tym bardziej ze czesc materialow chcemy kupic teraz - chcemy sobie zrobic prezent na gwiazke :wink: czytaj, wykorzystac jak najwiecej ulgi budowlanej. a swoja droga - zauwazylam, ze niektore sklady budowlane maja takie podejscie do klienta, jakby nic nie chcialy sprzedac...

 

pzdr

 

Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

http://www.manieq.neostrada.pl/images/2003-08-27/A-03ss.jpg

Uaktualniłem częściowo mój dziennik budowy. Co prawda nadal jest sporo do tyłu, ale już widać ściany :lol:. Jak będę miał czas, to jeszcze w tym tygodniu dociągnę do stropów :oops:. Przypominam też o mapce naszego Forum. Są może jeszcze nowi chętni? Jak dobrze pójdzie to jutro podmienię mapkę na dokładniejszą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Nie szukałem Manieq tych dokładniejszych mapek, bo i nie miałem kiedy. Aha Mariusz, prześlij mi jakiegoś e-maila, bo Cię niechcący skasowałem z książki adresowej, a nie jestem pewien, czy dobrze pamiętałem Twój adres.

 

Wiecie, że wczoraj dostałem kartkę z życzeniami świątecznymi ........ od hurtowni Skład w Izabelinie :D - no, no - chyba też im wyślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu wyłączam komputer i obiecuję (sobie), że już go w tym roku nie włączę.

Tak więc życzę wam mili Forumowicze zdrowia, pogody ducha i wiele radości z powodu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

:D Niechaj się wasze mury pną do góry, abyście kupowali tylko nieprzemakalnne wełny i niepalne styropiany, mnóstwa promocji w składach budowlanych i czego sobie tylko wasze budowlane duszyczki zapragną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim budującym z Klubu Babickego życzę wspaniałych Świąt i owocnego Nowego Roku. Żeby przyszły rok był finiszem Waszych budów, a kredyty same się spłacały. A jeśli ktoś lub coś stanie na przeszkodzie, wspomnijcie sobie Wołodyjowskiego, który w Lipkowie usiekł Bohuna. No, szczerze mówiąc może nie do końca mu się to udało, ale przykład dał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.manieq.neostrada.pl/images/mikolaj.gif

Ciepło Świąt Bożego Narodzenia - niech zagości w Waszych sercach

http://www.manieq.neostrada.pl/images/mikolaj.gif

Nadzieja zmian wniesionych przez Nowy Rok - doda energii i pasji do spełnienia marzeń

http://www.manieq.neostrada.pl/images/mikolaj.gif

Tego i jeszcze wiele więcej życzy formumowiczom ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pospala sie po swietach grupa Babicka, pospala :lol:

 

a ja tu pracowicie spedzam czas: znalazlam sensowna (chyba) hurtownie i kupilam materialy na fundament, sciany i troche ocieplen :) w zwiazku z tym i ulga budowlana oczywiscie :lol: najpozniej w marcu wroci do nas troche pieniedzy :wink: poza tym zaliczylam niezwykle mile spotkanie grupy warszawsko-kampinowskiej :D

 

wiec zbudzcie sie spiochy 8)

i hop do gory :wink:

 

pzdr

 

Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
a u mnie FS15=118 i FS20=160 :)

Marsjanka, znalazłem Twój post w wątku o cenach styropianu, a w której hurtowni kupiłaś?

Trzeba było rzucić hasło, ja znalazłem w Pruszkowie FS15 - 108, FS-20 138, do tego treba doliczyć VAT, ale cena z dowozem na budowę. 15-tka w podobnej cenie, ale na 20-ce już spora różnica.

Jeśli jeszcze potrzebujesz, to mogę dać Ci na priva namiar na firmę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Krzysku :)

Styropian (i troche innych materialow) kupilam w MARSANie w Ozarowie Maz. Dali mi dobre ceny na BK i na dodatek sa tylko o 6 km od miejsca budowy. FS 20 kupilam tylko 3,5 m3 (na ocieplanie fundamentow). Ale zawsze chetnie przyjme namiar na sensowna hurtownie :lol:

 

pzdr Marsjanka :)

 

A tak przy okazji - szukam namiarow na solidnego kierownika budowy i takaz sama ekipe (wolna na wiosne) :wink: marzycielka ze mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsjanka, wysłałem Ci namiary na priv, bo przecież obiecałem na spotkaniu i zapomniałem :oops:. Jeśli chcesz ruszyć wiosną, musisz umawiać się z nimi już teraz. Kierowników znam 2 (w tym swojego) ale nie mogę z czystym sercem polecić ani jednego ani drugiego...

 

Serdeczne pozdrowienia dla sąsiedniej gminy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hey,

 

zapisuje sie do tej grupy. W kwietniu rozpoczynamy budowe w Parcelach Zielonki (po lewej stronie jadac z Warszawy ul. Warszawska), na ul. Poludniowej.

 

Czy ktos z was juz mieszka w tej gminie i ma jakies spostrzezenia? My budujemy sie na dzialce, ktora jeszcze przed wojna kupila babcia mojego meza, jest to teren troche rolny, ale sa tam piekne zachody slonca :)

 

pozdrawiam wszystkich budujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ozzie!

Ja mieszkam, spostrzeżenia? - mieszka mi się całkiem dobrze, ale u rodziców :wink: , więc też się buduję.

Urząd Gminy raczej przyjazny mieszkańcom, z Powiatem nie miałem jeszcze większej styczności.

Nie wiem, czy się już dogrzebałeś do mapy forumowiczów grupy warszawskiej - tam zobaczysz, kto jeszcze buduje się w naszych okolicach

 

http://www.szalega.com/Forum/mapa.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego sąsiada (trochę dalekiego, ale zawsze). Mapą zawiaduje Maco - znajdź gdzieś jego post, będziesz miał do niego namiary. Tam jest pewnie mail, albo wyślij wiadomość w ramach forum. Ale, jak widzę, jest teraz mocno zajęty - walczy z budową i przyrodą. Może trzeba będzie poczekać na aktualizację. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...