Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ciagle mam nadzieje, ze sie wprowadze na przelomie wrzesnia i pazdziernika

Widzę, że się udało, bo firanki wiszą! To chyba rekord gminy! Cztery miesiące!!!

 

 

Witam wszystkich serdecznie :D

 

Przez to tempo i nagly wzrost ilosci godzin spedzonych w pracy nie starczylo mi juz czasu na czynne sledzenie forum.

 

Rzeczywiscie udalo mi sie wprowadzic - dokladnie 6.10.2004, 4 miesiace i 4 dni po terminie rozpoczecia budowy. Nie chcialby tego traktowac w kategoriach rekordow, mam tylko nadzieje, ze konsekwencje tak szybkiego cyklu budowlanego nie wyjda mi na scianach w przyszlym roku....

 

Jak sie troche pozbieram to zapraszam na opicie podlog i parapetow

 

justme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justme, Gratulacje. Też chcemy tak :cry:

 

Podajcie jakieś namiary na te okna, telefony dojazd.

 

Ja przymierzam się do okien z lubuskiego tam tata ma firmę i swoich dostawców, ale może bez transportu będzie taniej.

 

Jeszcze pytanie o folie dachową jaka dobra i gdzie najtaniej.

 

Dzięki za pomoc i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina i Henio,

Ten grunt to chyba lepiej sprawdzić. U znajomych na Janowie pękają mury. Dom ma kilkadziesiąt lat, budowali rodzice, a teraz następne pokolenie boryka się z problemem. Dom stoi jednym rogiem na kurzawce.

Nie muszę dodawać, że nie było robionych żadnych badań.

Pozdrowionka,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu po przerwie :)

 

Chetnie i szybko sprzedam stemple ponad 300 szt. dl. od 2,7 do 3 m,

wielka kupa desek po szalunkach. Do odbioru w Zielonkach. Ceny do ustalenia.

 

Ponadto chetnie pozbede sie gruzu - oddam za friko :lol: Tylko sprawa jest pilna - jesli do wtorku nie odezwie sie jakis chetny - sama niechetnie wywioze.

 

Mam tez do sprzedania barak, calkiem solidny - z lozkami. Cena startowa 1200. Ale oczywiscie do negocjacji.

 

pzdr Marsjanka

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieci

Nie szukałem już za dużo - pytałem jeszcze w dwóch miejscach.

Najtaniej, z tego co znalazłem - wywozi śmieci Byś (tel. 835-40-48):

- 5,5m3 - 240PLN netto

- 7m3 - 290PLN netto.

Są to kontenery na śmieci wszelakie - bo tańsze kontenery są na segregowane śmieci, ale to raczej na budowie w grę nie wchodzi.

W cenie 3-dniowe przetrzymanie pojemnika.

Ja reflektowałbym na 5,5m3.

 

Jeszcze raz prosiłbym o potwierdzenie, ew. kto i jaki kontener. Jak będę miał wszystkich chętnych to jeszcze potarguję, i czekam jeszcze napewno do czwartku - bo może uda mi się wywalczyć jakąś ekstra cenę u jeszcze jednej firmy.

Jak wszystko już będę wiedział, to byśmy się jakoś skontaktowali i zamówimy chyba już po Wszystkich Świętych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :

INTER-BUD OKNA Kraków, odd. Zielonka ul. Poniatowskiego 91

tel. 799 7437, p. Marcin Pażuchowski 0 888 380 520.

Okna mają być za 2-3 tygodnie, zapraszam do obejrzenia.

Pozdro

J

 

Jerzysio, mają jakąś stronkę internetową? Natomiast oczywiście, chętnie bym obejrzał - jeśli to nie byłby problem.

 

Z innych namiarów (PCV), ponoć dobre firmy:

http://www.jarbetal.com.pl/in/index.php?ID=ofirmie&logo=O%20Firmie

http://thermoplast-warszawa.webpark.pl/

http://www.oknoplast.com.pl - chociaż Oknoplast ostatnio ponoć troszkę schodzi na psy

 

Widziałem realizacje Oknoplastu sprzed roku, dwóch, było O.K. Kręciłem się koło Wacławka - jprzedworski, rozumiem, że ty z montażu i ceny jesteś zadowolony? Bo używasz zbyt krótko, żeby powiedzieć cos o eksploatacji :-?

Ja zamierzam zamówić zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem się koło Wacławka - jprzedworski, rozumiem, że ty z montażu i ceny jesteś zadowolony? Bo używasz zbyt krótko, żeby powiedzieć cos o eksploatacji :-?

Zadowolony jestem, choć co do ceny (dobrej oczywiście), mam nieco nietypową systuację, ale to nie temat na forum, a raczej na priva.

To co wiem sam i od innych, szef jest bardzo solidny, punktualny i wymagający od pracowników, a to już połowa sukcesu.

O eksploatacji rzeczywiście trudno powiedzieć. To są profile Rehau, czyli raczej sprawdzone. Nie powinno być niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze potrzebuje porady o inwestycje w kotlownie...

 

Marza mi sie kolektory: myslalam o Hewalexie, cala inwestycja to ok 6 tys PLN i do tego oczywiscie piec, ale jaki?...

 

Byl u mnie Pan z Vaillanata.... Fajne cacka, calosc (tzn bez kolektorow)... 28 tys plus montaz ok 1500zl... Serce mi stanelo...

 

Dajcie prosze znac kto ma jakies informacje w tym temacie, co zrobic, moze znacie firme co doradzi i zrobi instalacje...

 

Bede bardzo wdzieczna.

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...