Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Takajedna,

odpowiadajac na pytanie: o działki to trzeba popytać " po domach" lub w agencjach nieruchomości specjalizujących sie w Babicach (np. Olimp - był już numer na tym forum). Cena po mojej stronie Babic (czyli Zielonki Parcele to teraz 25 -30 Euro za m2, ale ograniczeniem jest wielkosc działki - min. 2700 m2).

 

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

 

 

hej witamy u nas :)

 

w koczargach podobno jest teraz problem - chyba ze szybko pojdzie odralnianie - ludzie od ktorych kupilismy maja jeszcze kawal ziemi za nami ale to jest na razie rolna wiec chyba nie spiesza sie ze sprzedaza

mozesz zadzwonic do Rancza 722 95 82 0502 36 11 96 0602 533 059

ostatnio wdzialam ich ogloszenie w gazetce "wokol trasy poznanskiej" o dzialce bud-uslug w koczargach ale troche malej bo tylko 700 m2 - 82 tys. ale moze maja tez cos innego, bylo tez ogloszenie o klaudynie 1200 m2 za 35 $/m2 i kwirynowie 969 m2 za 139 tys.

 

pozdrawiam

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,

 

Ja wywozilam smieci/gruz juz kilka razy i wynegocjowalam niezla cene: 200 PLN za 7-8m3 autko.

Pan wychodzi od 250 ale warto go troche pomeczyc.

 

Powodzenia, jesli jeszcze nie wywiozles...

 

602 673 049

 

 

Pozdrawiam,

Ania

 

Jeszcze raz dzięki Ania, pan wyszedł od razu z ceną 200 PLN + ew. VAT.

W powyższej sytuacji chyba rozwiązujemy spółkę, ponieważ rabat daje powyżej 10-ciu samochodów i powiedział, że najlepiej umawiać się indywidualnie - cena dla Babic j.w. 200.

W cenie 2 doby przetrzymania kontenera, kontenery 4-7m3. Jak dużo gruzu, to mniejsze, jak pomieszane śmieci, to większe, ja umówiłem się w tej cenie na 6m3.

Kasia, proponuję zadzwoń pod ten numer, ponoć na dzisiaj nie da rady, na jutro może podstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tematu smieci :wink:

 

czytam ze zamawiacie kontenery na smieci i zastanawiam sie jak to sie stalo ze u nas nie bylo problemu smieci :wink:

ale tak - caly gruz poszedl w taras i schody zewnetrzne, to co sie dalo spalic ekipa palila na biezaco, z reszta nie wiem co zrobili ale smieci nie ma :wink:

sterty folii z palet zabral sasiad - wszystko mu sie przydaje :wink: , wczesniej dalismy mu tez palety (jakies 60 szt.) ktore nie byly europaletami ani tez troche do nich podobnymi wiec nie bylo mozliwosci ich sprzedazy, sasiad zrobil tez porzadek ze sterta desek

wywiezlismy w niedziele troche drobnych smieci i to wszystko - dzialka czysciutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Karorka, a gdzie ty byłaś, jak Cię nie było.

Wiesz, najwięcej śmieci u mnie zaczęło sie produkować na etapie wykończeniówki - gruz z suporku przy kuciu bruzd przez hydraulików, ścinki z blachodachówki (nie ma to jak dachówka :wink: ), troszkę gruzu po elektryku (z którego :D jestem bardzo zadowolony :wink: - dla niewtajemniczonych, robiłem sam), odpady ze styropianu (podłogi), resztki folii itd.

Tak więc wszystko jeszcze przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze wszytsko przede mna :wink: - szkoda ze nie za mna

 

a wiaderka sami wywiezlismy :wink:

 

Krzysiek czy udalo Ci sie namierzyc jakas ziemie bo my mielismy na oku super ziemie - w Ozarowie poszerzaja droge kosztem pola na ktorym rosly do tej pory warzywka itp. wiec naprawde super - no ale wczoraj okazalo sie ze niestety jest nie do sprzedania albo raczej nie do sprzedania wszystkim tylko blizej nieokreslonym wybrancom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

Jak tam tynki - zdecydowaliście się już na jakiegoś wykonawcę?

Pozdrowionka,

jj

 

jeszcze nie wybralismy, czekamy na dwie oferty

a na razie bardziej zajelismy sie oknami bo to niestety b. kosztowny element naszego domu :cry:

 

a u Was jak idzie przeglad wykonawcow? a moze juz kogos wybraliscie?

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam babiczan!

Czy macie jakieś przemyślenia i doświadczenia związane z firmą Jack-bud z Koczarg Nowych. Robią docieplenia i elewacje. Warto sie z nimi zadawać czy trzymac z daleka. Dzieki za pomoc.

 

Ja słyszałem parę dobrych opinii o nich - jeśli chodzi o wykonawstwo, natomiast - sprawdzaliśmy ich ofertę cenową i mimo, że nie są najdrożsi - to uważam - można trochę taniej przy porównywalnej jakości i równie dobrych materiałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...