Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ankalenka, to był mój ideał: wszystko wiadome z góry, wybrane, ustalone kolory...

I co? Ano, dokształcam się na forum w nocy, bo do 11-tej rano trzeba zdecydować o kanalizacji, kominach, rodzaju tynku, kolorze elewacji... Jestem ciągle o pół kroku w tyle - takie mam wrażenie - a niektóre decyzje podejmuje za mnie majster.

Zazdroszczę Co zorganizowania - i podziwiam.

 

Joasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc, nie wiem, czy zauwazyliscie, ale jest wzmozona aktywnosc prac drogowych w naszej gminie. Np. poszerzaja (wreszcie!) droge przez Zielonki Parcele i przy okazji ja wyrownuja, poza tym, chyba juz na dniach rozpocznie sie przebudowa skrzyzowania w Piotrkowku, gdzie krzyzuja sie drogi Babice-Bronisze i Macierzysz-Borzecin. Podobno ma tam byc rondo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, nie wiem, czy zauwazyliscie, ale jest wzmozona aktywnosc prac drogowych w naszej gminie. Np. poszerzaja (wreszcie!) droge przez Zielonki Parcele i przy okazji ja wyrownuja, poza tym, chyba juz na dniach rozpocznie sie przebudowa skrzyzowania w Piotrkowku, gdzie krzyzuja sie drogi Babice-Bronisze i Macierzysz-Borzecin. Podobno ma tam byc rondo.

 

zauwazylismy :wink: przynajmniej ja bo mnie te szlaki komunikacyjne jak najbardziej dotycza

z poszerzenia drogi b. sie ciesze bo poki co korzystam z niej b. czesto w koncu z ozarowa do koczarg to najkrotsza droga

a rondo bedzie na pewno bo czytalam o tym w gazetce ozarowskiej i z tego ciesze sie jeszcze bardziej bo jezdze tamtedy codziennie omijajac korki na poznanskiej i w tej chwili to skrzyzowanie jest fatalne - chyba nie ma tygodnia bez wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszerzenie drogi przez Zielonki Parecele dotyczy nas bezposrednio, bo nasza dzialka przylega wlasnie do ulicy Poludniowej. Doszly mnie sluchy, ze maja pozwolic na przejazd TIRow wlasnie Poludniowa i nie ukrywam, ze to mnie zmartwilo (obecnie jest zakaz ruchu TiRow). Czy ktos wiecej o tym slyszal?

Pozdrawiam

ozzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, te TIRy wszystkim nam zaszkodza! Okropienstwo!

Musza przeciez wjechac w Warszawska, a tam juz coraz ciasniej.

Rano korki do Warszawy stoja juz od wjazdu w Blizne! Szczesliwi Ci, co nie musza tam jechac.

Ja juz choruje, bo po przeprowadzce, bede tam stala kazdego ranka o 8.15 (zaczynam o 9.00).

No i oczywiscie jeszcze postoje o 19.00, w drodze do ukochanego domku, ktory teraz (tak jak my wszyscy) buduje z takim sercem :-)!

Przywilej pracy w korporacjach!

 

Slyszal ktos cos o planach Warszawskiej?

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z linii frontu :-?

 

U mnie koncza dach. Porzadkujemy dzialke, wyrownujemy grunt.

No i bardzo pilnie szukamy ekipy do ogrodzenia czesciowo kliknkierowego... pilnie, bo z niedzieli na poniedzielek mielismy nieproszonych gosci :evil: stracilismy jedno niezamontowane okno dachowe i 3 kolnierze do okien dachowych :evil: :evil: :evil:

 

pzdr Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniaK1 - a gdzie pracujesz? Bo ja na Mokotowie i wcale nie jezdze Warszawska. Moze tez mozesz znalezc jakis alternatywny dojazd?

 

Ozzie, co do Tirow - to one juz jezdza mimo zakazow. Poza tym przypuszczam, ze cala ta aktywacja drogowcow zwiazana jest z przyszla przebudowa Warszawskiej, pewnie beda ja odcinkami zamykac i musza zrobic jakies objazdy, ktore beda pelnowymiarowe i w miare dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsjanko, wspolczuje wam :( Naszemu sasiadowi zlodzieje ukradli czesc betonowego ogrodzenia. W jakim my miejscu zyjemy!! :evil: :evil: :o U nas na szczescie nic nie zginelo, ale jest zamknieta brama, alarm i tesciowie mieszkaja obok.

A co do Poludniowej, to wczoraj stala policja i lapala tych co przekroczyli limit szybkosci. Czy ktos dokladnie wie kiedy zaczynaja poszerzac Warszawska?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AniaK1, poniewaz ja w troche innym kierunku, to przecinam Polczynska i jade przez Ursus do Alej Jerozolimskich i dalej Lopuszanska. Dokladam troche km, ale jestem w domu o wiele szybciej.

 

Ozzie, zapomnialam napisac wczesnie, ze w srode ok. 18.30 byla u ciebie otwarta brama, tak sie zastanwialam, bo nikogo nie bylo widac ani zadnego samochodu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie zastanawiam nad telefonem stacjonarnym...

 

Teraz mam tylko komorke, a tylu z moich znajomych narzeka na bezsensowne koszty takiego stacjonarnego tel... (wysoki abonament, drogie rozmowy, ect..)

 

A jak Ty Jerzysio zaplanowales miesieczne rachunki? Warto inwestowac w tel. stacjonarny, czy nie ma sensu. Jakie sa za i przewciw...

 

TPSa czy Netia?

 

Co myslicie?

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz udalo mi sie zamieszkac to pojawily sie problemy natury egzystencjalnej, czyli dostep do sieci :D

 

I juz wiem, ze TP to ewentualnie telefonik droga radiowa, Netia to ani mru mru, Sferia jedynie telefonik - czyli dialupik...

 

Moze jacys lokalni providerzy interenetowi istnieja???

Na razie znalazlem firme Skroll, ale cena 96 PLN za dostep jest moim skromnym zdaniem zbyt wysoka...

 

Pozostaje jeszcze dwukierunkowe lacze satelitarne, ale tu koszty sa przybijajace... 300 Euro terminal + 400 Euro abonament.

 

Jezeli macie informacje w tym temacie lub jestescie w stanie kogos polecic to bardzo chetnie sie z tym zapoznam

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

justme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...