Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A we Wlochach pod tunelem nie stoisz? Tam podobno jest najgorzej!

Potem jeszcze Marynarska od Zwirki do Galeri Mokotow...

 

Nie jedzie sie przez tunele tylko wyjeżdzajac na Poznańska w Broniszach jedzie sei w strone Warszawy, ale zaraz za tabliczka MORY skreca sie w prawo ( droga przed hotelem) i jedzie prosto, przecina tory, za torami skreca sie w lewo w pierwsza asfaltowa droge i jedzie az do końca ( nie nalezy sie przejmowac ze nagle sie zweza na szerokosc jednego samochodu ale to krótki odcinek) potem szybki zakret w prawo i w lewo i jestes juz na terenie dawnych zakładów Ursus. Potem prosto az do ronda rondo tez prosto, za tunelem w prawo i potem jak droga z pierwszeństwem prowadzi i jestes juz na alejach J . Jesli potrzeba dalszych "skrótów" z Alei Jerozolimskiech do Alei krakowskich w okolice lotniska to słuze ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

 

 

hej witamy u nas :)

 

w koczargach podobno jest teraz problem - chyba ze szybko pojdzie odralnianie - ludzie od ktorych kupilismy maja jeszcze kawal ziemi za nami ale to jest na razie rolna wiec chyba nie spiesza sie ze sprzedaza

mozesz zadzwonic do Rancza 722 95 82 0502 36 11 96 0602 533 059

ostatnio wdzialam ich ogloszenie w gazetce "wokol trasy poznanskiej" o dzialce bud-uslug w koczargach ale troche malej bo tylko 700 m2 - 82 tys. ale moze maja tez cos innego, bylo tez ogloszenie o klaudynie 1200 m2 za 35 $/m2 i kwirynowie 969 m2 za 139 tys.

 

pozdrawiam

karorka

 

nie wim skąd masz te ceny, ale na Kwirynowie za 139 tys. nie kupisz 969 metrów, ceny są około 50 $ za metr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej BOHO,

Działka kosztuje 50$ tylko wtedy kiedy ktoś ją za tą cenę kupi. I pamiętaj, że teraz dolar po 3,4 złocisza (ależ mocną walutę mamy) podczas gdy rok temu o tej porze był po 3,9. Więc może czas skończyć z przewalutowaniem cen nieruchomości - bo i po co. A przy tej cenie co to Karorka podała (i chwała jej za to) to wychodzi 42 $ za m.

Najprościej jednak po prostu skorzystać z telefonu (który wyżej) i się samemu dowiedzieć. :wink:

Pozdrowionka

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek telefoniczny....

 

Ponieważ moja żona lubi rozmawiać ( mc ok. 50 h, w tym 5-6 h zamiejscowych ) mamy opcje "darmowe wieczory i weekendy" ( 85 pln ) + neostrada ( chyba 99 pln ) i rachunki zamykają się poniżej 200,- pln,

a z komóry na komóre.

W okolicach SB poza Sferią inni operatorzy nie wykazują specjalnego zainteresowania uzbrajaniem terenu.... :(

Pozostaje monopolista....

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

 

 

hej witamy u nas :)

 

w koczargach podobno jest teraz problem - chyba ze szybko pojdzie odralnianie - ludzie od ktorych kupilismy maja jeszcze kawal ziemi za nami ale to jest na razie rolna wiec chyba nie spiesza sie ze sprzedaza

mozesz zadzwonic do Rancza 722 95 82 0502 36 11 96 0602 533 059

ostatnio wdzialam ich ogloszenie w gazetce "wokol trasy poznanskiej" o dzialce bud-uslug w koczargach ale troche malej bo tylko 700 m2 - 82 tys. ale moze maja tez cos innego, bylo tez ogloszenie o klaudynie 1200 m2 za 35 $/m2 i kwirynowie 969 m2 za 139 tys.

 

pozdrawiam

karorka

 

nie wim skąd masz te ceny, ale na Kwirynowie za 139 tys. nie kupisz 969 metrów, ceny są około 50 $ za metr.....

 

jak bys dobrze przeczytal to bys wiedzial ze z agencji Ranczo - podalam ceny z ich ogloszenia - a jezeli tak to Cie nurtuje to zawsze mozesz tam zadzwonic i sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu objazdów - dla osób jeżdżących Górczewską - dobry objazd to ulica Obozowa - zawsze w miarę luźna. Jadąc do Warszawy - za cmentarzem w Babicach jedziemy jak linia 714, później przy kortach tenisowych (Blizne) w lewo, następnie do końca i w prawo - obok sądu grodzkiego i wyjeżdżamy przy WAT-cie. Następnie w lewo, a za pętlą autobusową w prawo. Jeżeli będziecie jechali Obozową do końca - wyjedziecie przy aptece na ul. Leszno.

 

Karorka - dzięki za namiary - powiedział, że może będzie coś po środzie.

 

Dzisiaj może przyjedzie do mnie z 5 wywrotek humusu (to ten facet, o którym Ci wspominałem), gdyby miał coś więcej, to też dam kontakt zainteresowanym, cena też 50 PLN - :D niestety nie mam do niego narazie nawet telefonu, woził do siostry, ziemia niezła, więc jak coś będzie, to też zadzwoni do siostry i dopiero ma się kontaktować ze mną - pokręcone to, to już kolejna osoba, która boi się dać swój numer telefonu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje krycie dachu blachą? Czy ktoś ma już jakieś doświadczenie.

Folia ma być położona przez ekipę, a blacha i obróbki przez dekarza sąsiada.

 

U mnie robiła ekipa polecana przez dystrybutora Planjii. Cena to 3200 PLN za ok. 200m2 + orynnowanie + 3 okna dachowe + wyłaz. Robota na odeskowanym i opapowanym dachu. Dach prościuteńki - dwuspadowy. Robione w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam do niego narazie nawet telefonu, woził do siostry, ziemia niezła, więc jak coś będzie, to też zadzwoni do siostry i dopiero ma się kontaktować ze mną - pokręcone to, to już kolejna osoba, która boi się dać swój numer telefonu :x

 

Krzysiek, czy ten facet jeździ na rowerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

 

 

hej witamy u nas :)

 

w koczargach podobno jest teraz problem - chyba ze szybko pojdzie odralnianie - ludzie od ktorych kupilismy maja jeszcze kawal ziemi za nami ale to jest na razie rolna wiec chyba nie spiesza sie ze sprzedaza

mozesz zadzwonic do Rancza 722 95 82 0502 36 11 96 0602 533 059

ostatnio wdzialam ich ogloszenie w gazetce "wokol trasy poznanskiej" o dzialce bud-uslug w koczargach ale troche malej bo tylko 700 m2 - 82 tys. ale moze maja tez cos innego, bylo tez ogloszenie o klaudynie 1200 m2 za 35 $/m2 i kwirynowie 969 m2 za 139 tys.

 

pozdrawiam

karorka

 

nie wim skąd masz te ceny, ale na Kwirynowie za 139 tys. nie kupisz 969 metrów, ceny są około 50 $ za metr.....

 

jak bys dobrze przeczytal to bys wiedzial ze z agencji Ranczo - podalam ceny z ich ogloszenia - a jezeli tak to Cie nurtuje to zawsze mozesz tam zadzwonic i sprawdzic

 

karorka:

masz rację ! grunt to sprawdzić u źródeł ! właśnie dzwoniłem do agencji - rok temu sprzedawali po 45 $,a teraz Kwirynów chodzi po 55 - 60 $

licząc 55 po 3,6 to za 969 m2 daje co najmniej 190 000 plz............

a to chyba "troszkę" więcej niż 139 tys..........

nie można bezkrytycznie podchodzić do ogłoszeń........ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam do niego narazie nawet telefonu, woził do siostry, ziemia niezła, więc jak coś będzie, to też zadzwoni do siostry i dopiero ma się kontaktować ze mną - pokręcone to, to już kolejna osoba, która boi się dać swój numer telefonu :x

 

Krzysiek, czy ten facet jeździ na rowerze?

 

Nie - Tatrą.

Właśnie dzwonił przed chwilą ( :D wyświetlił mi się jego numer), przywiezie mi podobno dzisiaj 10 samochodów. Namiary Karorki więc dla mnie wciąż aktualne, bo będę potrzebował jeszcze ze 30-40 kursów.

Porozmawiam z nim, jakby w przyszłości miał więcej ziemi, to mogę dać namiary.

Ziemia będzie do obejrzenia u mnie na działce, jeśli oczywiście dojedzie, bo ja już żadnym fachowcom/wykonawcom nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem 50 wywrotek ziemi? robisz drugi giewont?

 

 

Kasia Z,

właśnie wczoraj zauważyłam że nasze dzieci w przyszłości będą mogły sobie wysyłać znaki świetlne - dokładnie na wprost Twojego domu jest mój.... a ja wcześniej objeżdżałam Lipków żeby zobaczyć jak u Ciebie budowa, a tu starczy że stanę na ścianie fundamentowej i wszystko widać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie ciesze, ze tu trafilam. Wlasnie podjelismy z mezem decyzje, ze szukamy dzialki pod nasz wymarzony domek. Wczoraj zrobilismy samochodowy rekonesans wlasnie tej okolicy (Babice- Koczargi) i bardzo nam sie tam spodobalo. Moze macie namiary na kogos kto chce sprzedac dzialke w Koczargach, moze byc rolna ( nie zamierzamy teraz rozpoczynac budowy). Bede wdzieczna za pomoc.

Jakie sa tam ceny za metr?

 

 

hej witamy u nas :)

 

w koczargach podobno jest teraz problem - chyba ze szybko pojdzie odralnianie - ludzie od ktorych kupilismy maja jeszcze kawal ziemi za nami ale to jest na razie rolna wiec chyba nie spiesza sie ze sprzedaza

mozesz zadzwonic do Rancza 722 95 82 0502 36 11 96 0602 533 059

ostatnio wdzialam ich ogloszenie w gazetce "wokol trasy poznanskiej" o dzialce bud-uslug w koczargach ale troche malej bo tylko 700 m2 - 82 tys. ale moze maja tez cos innego, bylo tez ogloszenie o klaudynie 1200 m2 za 35 $/m2 i kwirynowie 969 m2 za 139 tys.

 

pozdrawiam

karorka

 

nie wim skąd masz te ceny, ale na Kwirynowie za 139 tys. nie kupisz 969 metrów, ceny są około 50 $ za metr.....

 

jak bys dobrze przeczytal to bys wiedzial ze z agencji Ranczo - podalam ceny z ich ogloszenia - a jezeli tak to Cie nurtuje to zawsze mozesz tam zadzwonic i sprawdzic

 

karorka:

masz rację ! grunt to sprawdzić u źródeł ! właśnie dzwoniłem do agencji - rok temu sprzedawali po 45 $,a teraz Kwirynów chodzi po 55 - 60 $

licząc 55 po 3,6 to za 969 m2 daje co najmniej 190 000 plz............

a to chyba "troszkę" więcej niż 139 tys..........

nie można bezkrytycznie podchodzić do ogłoszeń........ ;)

 

ale ja jestem strasznie naiwna i we wszystko wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...