Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Qrcze, jak szybko tego ronda w Piotrkowku nie zrobia, to mnie trafi cos :evil: Gorszej drogi od tej Piotrkowek-Stare Babice, to chyba w okolicy nie ma. Za kazdym razem jak tam jade, to wydaje mi sie, ze urwe kolo :evil:

 

chyba musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo jakos nie widac zeby prace byly zbyt intensywne - przynajmniej do soboty kiedy ostatni raz tam jechalam nic sie nie dzialo - a tu zaraz zima wiec zanosi sie na to ze rondo zobaczymy moze na wiosne

 

ja tez sie wkurzam bo jednak objazd poznanskiej do ozarowa przez babice to lekka przesada a teraz korek zaczyna sie juz w broniszach

omijam poznanska z drugiej strony przez konotope ale tez specjalnie mnie to nie zadowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy robiś instalacje, a tu takie ceny śpiewają, że hej.

Poradźcie jakiegoś elektryka i może hydraulika. I jakie ceny maja, bo zaczęłam wątpić w tych, których wybrałam.

Ozzie ty już kończysz z tym, może masz kiogoś taniego.

Elektrykę robić z puszkami tradycyjnie, czy inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się zaczepię na obejżenie okien. Ale chyba drewniane. Dryndnijcie i do mnie. Jeśli można.

 

a tu Cie zaskocze Kasiu bo nasze silne postanowienie co do okien drewnianych nieco zelzalo pod cisnieniem finansowym :wink: i chyba zakonczy sie na plastikach i wlasnie takie chcemy obejrzec - wiec jak wycieczka bedzie sie organizowac to na pewno damy znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos chcial skorzystac z usług kólka rolniczego w Babicach to stanowczo nie polecam. Próbuje juz od póltora miesiaca zeby sie z nimi umówić ale ciagle maja jak nie kukurydze to inne prace i nijak nie sa w stanie niczego zrobić. jednak pomysł z sołtysem jest chyba lepszy.

I tak a propos ma ktoś moze namiar (tel) na sołtysa??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tel do sołtysa w Lipkowie. wszystkie telefony do okolicznych sołtysów dostaniesz w urzędzie gminy w Babicach.

jakie prace chcesz wykonać? mam namiar na gościa z Izabelina który ma przeróżny sprzęt.

jesli mozesz sie podzielić namiarami to pls :) zwlaszcza do tego goscia ze sprzetem. Mam w Truskawiu dzialke z rozplanatowana ziemia musze to przeorac i wyrównac . Jest tego ok 2500m kwadrat.

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów :D

 

rozglądam się po tym Forum i dziwię się, że wcześniej tu do Was nie trafiłem! Budujemy domek na Placu Kwirynowskim, po prawej stronie jak się jedzie od szkoły, z Ytonga. Jak wszystko dobrze pójdzie, to może na wiosnę bedziemy już na swoim (już mnie kciuki bolą od zaciskania :) ).

 

Pozdrawiam

Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To ten dom, który jakiś czas stał sobie, a teraz niedawno "ruszyło"?

Najbliższym Twoim sąsiadem jest w takim razie ManieQ (po drugiej stronie placu, duży dom bez okien, pokryty papą, miejscami klinkierowa elewacja. Mapkę widziałeś? Jeśli nie, poszukaj jego postów w tej grupie - gdzieś jest link do mapki, którą zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...