Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:D jprzedworski dał Ci wyczerpującą odpowiedź, co do możliwości wpisu na mapę.

Co do znajomości osób z Zielonek....... :D przejrzyj tą grupę - kilka osób się deklarowało, ciężko jest kogoś skojarzyć, jak się go nie zna.

Próbowaliśmy dotąd zrobić 2 spotkania grupy babickiej:

- na pierwszym był Manieq i ja

- na drugim Manieq z małżonką, jprzedworski i ja, próbowała jeszcze dotrzeć Joasia z rodziną ale się spóźniła.

 

Ale grupka się rozrasta i ciągle wierzę, że się w końcu spotkamy większą grupką. A propos...... może np. 21 lutego Pod Świerkiem? Byliby jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pod Świerkiem to taka miła knajpka w Nowym Latchorzewie - jakieś 1 - 1,5 km za cmentarzem w Babicach w stronę W-wy (tak jak biegnie linia 714).

Dekarza Ci nie polecę - poprostu nie ten etap, inspektorów nadzoru - kilka namiarów mam, ale jestem poza domem - mogę Ci podesłać pojutrze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki KrzysiekSW za odpowiedz.

 

Pogadam z malzonkiem co do 21, powinnismy dac rade, ale dopiero po 16.00, bo wczesniej jestesmy umowieni z ekipa :p

Przeczytalam posty, Marsjanka buduje sie w Zielonkach, ale po drugiej stronie Warszawskiej.

Czy ten kierownik nadzoru jest OK? jezeli jest warty polecenia, to przeslij prosze.

 

Serdeczne dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

Marsjanka rzeczywiscie buduje w Zielonkach, a wlasciwie na wiosne zaczyna :lol: ekipa wlasciwie umowiona 8)

Do szczescia brakuje mi tylko:

1. geodety

2. kierownika budowy

3. ewentualnie inspektora nadzoru

4. gosci od robienia mediow

5. wiecej kasy :lol:

Jakby ktos mogl mi pomoc w punktach 1-4, to z 5 dam sobie rade :D

 

pzdr Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsjanka!

Ja wręcz przeciwnie, 4 pierwsze punkty moim zdaniem do przejścia, natomiast apeluję o pomoc co do punktu 5.. :lol:

Kapownik z telefonami mam w domciu, postaram się zabrać na jutro (do pracy), to mogę Ci dać namiary na swoich wykonawców.

 

:D Chętnych na spotkanie w sobotę widzę całe tłumy, ale w najbliższy weekend i ja się muszę wycofać bo wypadł mi wyjazd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzyskuSW > bardzo bym prosila o wsparcie do punktow 1-4 :)

ManieQ > za 1-2 tez bede bardzo wdzieczna :)

 

Moj domek, parterowy z uzytkowym poddaszem, bedzie mial 240 m2 uzytkowej. Dach nie jest prosty - ma zreszta az 345 m2.

 

Czy cena 30 tys. za wybudowanie domu od fundamentow az do wiedzby, to dobra cena? Ekipa sprawdzona...

 

pzdr Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

witam wspaniala grupe starobabicka

mam nadzieje ze przyjmiecie mnie na swoje łono bo poczytalam sobie dotychczasowe posty i widze ze z Wasza pomoca na pewno bedzie latwiej budowac bo na razie to moj maz ma juz nocne koszmary na temat budowy a jeszcze nie zaczelismy

 

zreszta z Waszej pomocy a konkretnie Krzyska juz skorzystalam

 

Krzysiek dzieki bardzo za dotychczasowe info

 

aha nie napisalam gdzie sie budujemy - Koczargi Stare, mamy nadzieje zaczac w kwietniu, ekipe juz mamy, w tym tygodniu wiercimy studnie bo na razie nie chcemy wydawac kasy na przylaczenie wody

czekamy jeszcze tylko na prad, ktory jest na dobrej drodze i chyba do kwietnia poplynie

 

pozdrawiam :lol:

 

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ozzie

 

co rozumiesz pod pojeciem przylacza?

jezeli ma to byc umowa z zakl. elektroenergetycznym to standardowy termin (bez dodatkowych kosztow) to 2 lata ale chyba nie o to Ci chodzi - mozna to oczywiscie przyspieszyc podpisujac aneks do umowy w ktorym trzeba sie zobowiazac do wykonania projektu itd...

nie wiem czy o to chodzi (bo moze juz to wszystko macie)

jesli chcesz wiecej szczegolow to daj znac

 

pozdrawiam

 

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz niektorzy rzadko zagladaja do Kampinoskiej, to wklejam tez tutaj :)

Przeczytalam ostatnio w lokalnej gazetce, ze przebudowa Warszawskiej od Lazurowej do Leszna potrwa od 2004 - 2006. W pierwszej kolejnosci odcinek polozony na terenie gminy Stare Babice. Podobno juz sie rozpoczely pomiary geodezyjne. Ciekawe, jesli tak bedzie to super , ale pewnie jak rusza roboty to dopiero bedzie ciezko sie wydostac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Też czytałem, wprawdzie to droga powiatowa, ale ja bym się nie podniecał.

W 2003 roku mieli (Gmina) robić kanalizację w Koczargach Starych, no właśnie - mieli............. :-?

A tak nawiasem, szczególnie w Zielonkach na wysokości delikatesów Sagina faktycznie można sobie coś urwać w samochodzie.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Karorka - witamy w naszej grupce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...