Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bylo to juz dosc dawno, o ile dobrze pamietam to gdzies w polowie budowy a wiec na przelomie maja i czerwca

wiec chyba raczej nie ma to zwiazku z obecnymi nalotami

 

moze u Ciebie tez jakis "zyczliwy" sasiad zadzialal ale u Ciebie to pip a nie policja

 

policja generalnie robila w tym roku naloty na budowy, gospodartwa rolne itp. w poszukiwaniu wlasnie Ukraincow - czytalam o tym chyba w Polityce jakies 2-3 miesiace temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Wleźli mi jacyś na budowę i zdemolowali licznik od wody.

:(

To okropne uczucie, że ktoś mi się szwendał po domu...

 

Chyba jednak trzeba podpisać umowę z ochroną. Mam tylko nadzieję, że ten wodomierz to nie była delikatna sugestia z ich strony, żeby się z tą umową wreszcie zdecydować...

 

Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio - no właśnie pani z biura mówiła, że straciła z nim ostatnio kontakt i nie wie co sie dzieje.

:D Jak zadzwoniłem i się powołałem na namiary od Ciebie, spytała, czy chodzi o pana Jerzego T...... - nazwiska nie znam, ale przytaknąłem, mam nadzieję, że zrobiłem przody właściwej osobie :D

 

:x Joasia, wyrazy współczucia. Może miałaś na pieńku z jakąś byłą ekipą i przejeżdżając, postanowili sobie ulżyć? A ochrona bardziej pewnie odstraszy niż zabezpieczy przed aktami wandalizmu. Niemniej faktycznie, trzeba się będzie za tym zakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - widze ze jeszcze masz mnostwo energii w tym roku na szukanie okien bo ja juz oklaplam :wink: - mam kilka ofert ale jakos nie mam juz do tego serca zeby cos wybrac - czekam na przyplyw energii w nowym roku :wink: no bo w styczniu to juz trzeba cos zdecydowac

za to zaczelismy juz walke cenowa na wykonczeniowke ale na razie to sami jestesmy wykonczeni :wink:

 

Peilin - obejrzalam zdjecia - bryla b. nowoczesna :wink: - juz widze oczami wyobrazni jak bedzie fajnie wygladal z tymi duzymi oknami i jakas oryginalna elewacja

 

w niedziele zrobilam sobie wycieczke po naszej okolicy i obejrzalam znajome budowy

Marsjanka - u Ciebie mialam najwieksze zaniedbania a tu taki sympatyczny domek wyrosl :D

u Kasi pojawil sie dach

a u niektorych zabraklo juz energii na wiezbe :wink:

 

pozdrawiam wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoschce skorzystac z Solidu to podaje namiar na goscia z którym ja zalatwialem. Przyjechał na miejsce obejrzał, zaproponował czego i ile i po krótkich targach dobiliśmy interesu.

Artur Wardzyński tel 608444056

Właśnie podpisałam z nim umowę.

 

U mnie już montują okna -kończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka, dzieki za mile slowa :)

 

Kasi gratuluje (i troche zazdroszcze), widzialam dzis koparke u niej - widac ze, jest z mediami do przodu. (P.S. prawie codziennie ogladam jej domek odwozac Marsjanke-juniorke do przedszkola).

 

Moje media caly czas na etapie projektow i pozwolen. W samym ZUDzie papiery przelezaly prawie 2 miesiace :x Na dodatek wciaz czekam na zamontowanie ostatniego okna... Acha, i jeszcze podpisalismy umowe na monitoring i patrole z SMA (do patroli wybralismy na razie SOLIDa, ale to zawsze mozemy zmienic).

 

Rbit -> co do samego pana Wardzynskiego mam mieszane uczucia - pojawil sie u nas oferta dokladnie kwadrans po odjezdzie ekipy policyjnej sporzadzajacej protokol po kradziezy okien dachowych. Tym niemniej SOLIDa jest ich w okolicy najwiecej, wiec padlo na nich.

 

pzdr Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dziś zdemontować wodomierz pan z EkoBabic i powiedział, że tej dewastacji mógł dokonać... mróz.

Wprawdzie nie zanotowałam mrozu w ostatnich dniach, ale chyba wolę przyjąć tę wersję - jest o wiele bardziej przyjazna niz jacyś wandale :wink:

 

Mam dylemat: jutro musimy ostatecznie zdecydować, z czego dać obróbki blacharskie: Siba (szwedzka blacha powlekana), tytan cynk czy miedź. Różnica Siby do miedzi wynosi aż 8 tys; tytan-cynk gdzieś pomiędzy nimii.

Chyba damy sobie spokój z wielowiecznymi rozwiązaniami...

A co Wy daliście u siebie? Czy jest ktoś, kto ma doświadczenia z tytan-cynkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ostatni dzień licytacji, kończymy licytować o godzinie 20.00

Jeśli nie masz jeszcze przezentów świątecznych, zastanów się czy nie przydałoby Ci się coś z naszej licytacji.

 

 

Stan licytacji na 16.12.2004 godz. 08:00

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 79

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 45

14. Świeca - rzeźba od Mari - 40

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 20

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 10

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

Fotel naprawdę jest fajny, a obecnie wylicytowana cena jest poprostu śmiesznie niska, fotel możesz obejrzeć pod linkiem

 

W sumie:

- 1919 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3144

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...