Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hey,

 

Niewiele się u mnie na budowie działo, więc i pisać nie było o czym (choć czasem zaglądałem poczytać). Statystyki w trakcie uaktualniania (pewnie jutro pokażę) :-)

 

Na razie mam dla Was prezent świąteczno - noworoczny. No, nie do końca mam, bo... musicie (tego, możecie) go sobie sami kupić. Taka mała pamiątka grupowa: http://www.butik.pl/im/printout_image_bigger/6/a/6a6cc.png. Ale od razu kawa lepiej smakuje...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit, dzieki za dyplomatyczna wypowiedz :D . Szkoda, ze nie wszedles do srodka, bo elewacja od frontu nie nalezy obecnie do moich ulubionych.

Pozdrawiam

wiesz ta tabliczka o osobach nieupowaznionych mnie powstrzymała przed wtargnieciem choć mialem duza ochote. Moge nastepnym razem rzucić okiem od zachodu ? zrobił bym to z przyjemnoscia :).

Pozdrawiam

 

PS

a propos elewacji to w ostatnim muratorze ten ceglany , nie powiem ma swój urok choć okien w nim zdecydowanie mnej niz u Ciebie, dlatego mnie ta elewacja nurtuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit, dzieki za dyplomatyczna wypowiedz :D . Szkoda, ze nie wszedles do srodka, bo elewacja od frontu nie nalezy obecnie do moich ulubionych.

Pozdrawiam

wiesz ta tabliczka o osobach nieupowaznionych mnie powstrzymała przed wtargnieciem choć mialem duza ochote. Moge nastepnym razem rzucić okiem od zachodu ? zrobił bym to z przyjemnoscia :).

Pozdrawiam

 

PS

a propos elewacji to w ostatnim muratorze ten ceglany , nie powiem ma swój urok choć okien w nim zdecydowanie mnej niz u Ciebie, dlatego mnie ta elewacja nurtuje :)

 

Oczywiscie mozesz wchodzic do srodka, podajac adres na forum nie sadzilam, ze talbliczka kogos powstrzyma :D . Zostala zawieszona przez wykonawce, z powodow, sadze, prawnych.

Co do domu w Muratorze, to go nie widzialam, co w nim takiego specjalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. czy juniorka chodzi do "słonecznego domku" w Lipkowie? jeśli tak, to napisz coś więcej o tym przedszkolu...

 

pozdrawiam,

Anka

 

Anka

Moje dzieciaki chodziły w wakacje do Słonecznego domku. Były bardzo zadowolone. Krzyś marzy aby jak najszybciej zacząc znów chodzic do "jego przedszkola".

Muszę powiedziec, że p. Gosia jest osobą uczciwą, może aż za dużo. Więc już mam miejsce w tym przedszkolu. Mam nadzieję że nasze pociechy tam się poznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankalenka

1. nad ranem 2 listopada - ukradli jedno okno dachowe i 3 obróbki (niezamontowane). Notabene - już 7.11 policja wysłała do prokuratury wniosek o umorzenie z powodu niewykrycia sprawców, a 20.11 przychylono się do tego wniosku :evil:

 

2. Nie, ale napiszę mimo tego cos więcej. Juniorka chodzi do przedszkola w Zielonkach-Parcelach na Wieruchowskiej. Ogladałam Słoneczny Domek podczas poszukiwań przedszkola i spodobał mi się tak srednio. Tzn. inaczej - najbardziej niespodobało mi sie przedszkole Krasnal na Bliznem (ciasno i koszmarnie mały ogródek), Montessori okazało się za drogie, Słoneczny Domek odpadł głównie z powodu godzin otwarcia (maks. do 17) i takiej dziwnej atmosfery (nie umiem wytłumaczyć - to było moje czysto subiektywne odczucie). Poza tym wydaje się za mały (w stosunku do ilosci dzieci). Przedszkole na Wieruchowskiej wydało mi sie najbardziej przestronne i ma duży ogród (hmm... muszę brać pod uwagę temperament i niespożyte siły juniorki :wink: Jest czynne do 18 (co nie jest bez znaczenia jesli chodzi o godziny pracy). Juniorka chodzi do tego przedszkola już czwarty miesišc i obie jestesmy z niego zadowolone.

 

pzdr Marsjanka

 

Jeszcze sprawa przedszkoli.

Z tego, co wiem to przedszkole może prowadzi działalnoś gospodarczą nie będąc zarejestrowane w gminie w oświacie. Poszukując przedszkola warto sprawdzic tam, czy spełnia wymogi.

Była taka afera z jednym z przedszkoli z basenem jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już chyba czas na życzenia :wink:

 

„Życzenia wysłane i serca rozgrzane

A choinka stoi sama – smutna, choć na czas ubrana… Wiem,

Tęskni za bielą, więc lśni ta nadzieją,

Że się zjawi świąt korona – ta osoba… wymarzona…

 

Anioł, Anioł w naszym domu.

Anioł – dzieciak! Dzieciak, a chce pomóc,

Żeby dom … był szczęśliwy, tak jak on.

Bledną przy nim i prezenty, gdy jest z nami ktoś, jak święty,

Dzieciak – anioł. Z nim … masz w domu – dom.

 

Prawdziwy dom.”

 

 

Moi Drodzy życzę Wam żeby w Waszych nowych domach zamieszkał Aniołek i czuwał nad spełnianiem Waszych marzeń.

 

świąteczne pozdrowienia :D

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...