Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A propos trasy,

Trasa miała iść przez Blizne Łaszczyńskiego - planowano to już kilka lat temu. Chodziło jednak o trasę łączącą Armii Krajowej z Trasą Poznańską. Także nie od dziś wiadomo, że lepiej tam nie inwestować. Trasa ekspresowa na Łomianki to jakaś nowość i nie bardzo jestem przekonana czy rzeczywiście jest potrzebna.

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż :D moje życzenia nie będą tak piękne, jak Karorki - naprawdę, byłem pod wrażeniem.

 

Drodzy Przyszli sąsiedzi, życzę Wam zdrowia, spokoju i Ciepła rodzinnego ogniska. Niech wszystkie kłopoty i zmartwienia chociaż na tych kilka dni opuszczą Was, a w Waszych sercach zapanuje niczym niezmącona radość z narodzin Dzieciątka Jezus

 

 

:D Wesołych Świąt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu,

 

Jakie "tuz kolo mnie" ?? jesli Twoja "kropeczka" na mapce jest umieszczona precyzyjnie to do planowanej trasy bedziesz miala ponad kilometr. To chyba optymalna odleglosc od trasy szybkiego ruchu.

 

Jesli trasa pobiegnie czerwona linia ja bede mial najblizej do obwodnicy (okolo 1 km). NIe stresuje sie tym zbytnio, gdyz ze teraz mieszkam 100 m od wislostrady i .....w ogole nie slychac ruchu gdyz skutecznie zaglusza to tramwaj i pociag biegnace nieopodal ;-)

 

Chociaz raz na cos przydala sie stacja ORLENU ;-) bo jak pojdzie pomaranczowym wariantem to nie bede mogl usnac - taka cisza ;-)

 

Pozdrawiam wszystkich swiatecznie cieplutko i cichutko (to tych, ktorzy obwodnicy sie boja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Sąsiedzi :p

 

Niech Wasze domy staną sie miejscem cudownych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałej Sylwestrowej zabawy...............

Niech przez cały rok goszczą w nich zdrowie, szczęście, radość i wszelka pomyślność..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian,

 

heh ....chyba byles grzeczniejszy ode mnie ;-)

 

Manieq,

 

Poniewaz moja kropeczke na mapie potraktowales jako punkt odniesienia ...to moze i moja przesuniesz we wlasciwe miejsce.

PRZEPIS:

wies Klaudyn I, jezeli z rezerwatu Kalinowa Laka (piktogramu!)pociagniesz prosta prostopadla do ulicy Sikorskiego ??( ta do Ciebie ;-)) to moja dzialka bedzie na tej linii prostej po drugiej stronie Sikorskiego dwa razy blizej od Sikorskiego niz Kalinowa Laka.

uuuuuufffffff ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...