Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wies Klaudyn I, jezeli z rezerwatu Kalinowa Laka (piktogramu!)pociagniesz prosta prostopadla do ulicy Sikorskiego ??( ta do Ciebie ) to moja dzialka bedzie na tej linii prostej po drugiej stronie Sikorskiego dwa razy blizej od Sikorskiego niz Kalinowa Laka.

To chyba o to chodziło :wink:

ManieQ mam nadzieje, ze ta wskazowka Ci odrobine pomoze pomiedzy Lutoslawskiego a Ciecwierza, pod samym KPN, dokladnie na przedluzenia pasa startowego lotniska na Bemowie.

Obawiam się, że moja znajomość nazw ulic w Klaudynie nie odbiega znacząco od średniej krajowej :cry: . Bazując jedynie na pod samym KPN kropkę przesunąłem w lewo, ale czy w dobre miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies Klaudyn I, jezeli z rezerwatu Kalinowa Laka (piktogramu!)pociagniesz prosta prostopadla do ulicy Sikorskiego ??( ta do Ciebie ) to moja dzialka bedzie na tej linii prostej po drugiej stronie Sikorskiego dwa razy blizej od Sikorskiego niz Kalinowa Laka.

To chyba o to chodziło :wink:

ManieQ mam nadzieje, ze ta wskazowka Ci odrobine pomoze pomiedzy Lutoslawskiego a Ciecwierza, pod samym KPN, dokladnie na przedluzenia pasa startowego lotniska na Bemowie.

Obawiam się, że moja znajomość nazw ulic w Klaudynie nie odbiega znacząco od średniej krajowej :cry: . Bazując jedynie na pod samym KPN kropkę przesunąłem w lewo, ale czy w dobre miejsce?

:D :D jeszcze tylko jakies 7 mm w dol i bedzie super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zmieniając temat: czy ktoś coś jeszcze buduje? ja czekam na ekipę żeby w przyszłym tygodniu wylała strop. głęboko wierzę, że zimy nie będzie. max 2 tygodnie śniegów w drugiej połowie stycznia.

Czy wiecie może jak załatwić żeby MPO (czy ktokolwiek inny podobny) zajeżdżał raz na jakiś czas zabrać parę worków śmieci z działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prognoz wynika, że po czwartkowopiątkowych przymrozkach, temperatura do 10 stycznia będzie powoli rosła ... do ok. 7-8 stopni 8)

....wygląda na to że śmiało możesz lać ! :D

a o tych śmieciach to była u nas mowa chyba w październiku, musisz się troszkę cofnąć.

Pozdro

J

 

A ja już teraz tylko w środku będę działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak załatwić żeby MPO (czy ktokolwiek inny podobny) zajeżdżał raz na jakiś czas zabrać parę worków śmieci z działki?

Chyba lepiej zbierać te worki i zamówić kontener zbiorczy. Może wyjdzie taniej. Tu masz przykładowe ceny "drobnicy":

http://www.bys.com.pl/index_uslugi.htm

A kontener polecam tel: 602 673 049 (200zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jak ta trasa szybkiego ruchu ma przebiegać w okolicy Klaudynu? Czy warto podejmować budowę przy autostradzie? :(

Rzuć okiem na mapkę forum - naniosłem na nią przewidywaną trasę tej obwodnicy. W którym miejscu planujesz budowę? Porównaj sobie np. Yoric-iem i Joasią - będziesz bliżej? Dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...