Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mimo wszystko najlepszy okazał się skład u Piotra w Lesznie. Mimo wszystko - bo chociaż omsknęli sie o "jedyne" 4 tys. na pustakach stropowych :o , oczywiście na naszą niekorzyść - to po zwróceniu uwagi przez majstra (Panie, toż z tego byłby trzeci strop!) - przyjechali (w ciągu dwóch tygodni :( ), policzyli - i zwrócili naszą nadpłatę.

Poza ta wpadką - same zalety: terminowi, i z reguły najtańsi.

 

Poza Piotrem - Norma na Pohulance w Babicach.

Skład w Izabelinie - w ostateczności: wprawdzie zawsze mają to, co potrzeba, ale są najdrożsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Piotra nie kupowałem, ale Norma na Pohulance w Babicach - potwierdzam, układni, skłonni do negocjacji, płatności - bez problemu, zabiorą nadwyżki towaru, jedyny minus - zdarzały im się obsuwy w terminach dostawy, np cement miał być rano, a po interwencji dotarł na 17.00.

Jest jeszcze mały składzik na rogu Sienkiewicza w Babicach i skrętu na Izabelin, część towarów naprawdę w dobrych cenach, szybkie dostawy.

No i Karopol w Nowych Koczargach, np. ceny tub były prawie 30% niższe niż u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Normę - wysłałam wcześniej zapytanie ofertowe - wymieniłam materiały których będę potrzebować. takie samo poszło do Składu w Izabelinie. potem mając dwie oferty w ręku zbijałam ceny. Jak czasem czegoś brak w Normie, to faktycznie prawie na pewno jest w Izabelinie, ale cena mocno zawyżona. z drugiej strony, czasem lepiej na jakichś pojedynczych produktach przepłacić niż ściągać z drugiego końca Warszawy i czekać parę dni.

Tylko styropian ekstrudowany w okolicy jest beznadziejny. kupiłam u importera, zupełnie inna jakość. za to doskonała papa jest w tym składzie na skrzyżowaniu z Babic przed Lipkowem (ul. Sienkiewicza)

 

z innej beczki:

czy macie namiary na wypożyczalnię sprzętu budowlanego? potrzebuję wibrator do betonu. do tej pory wypożyczaliśmy w Ramirencie, ale to strasznie daleko (pod ursusem) i nie chce się nam już tam jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki:

czy macie namiary na wypożyczalnię sprzętu budowlanego? potrzebuję wibrator do betonu. do tej pory wypożyczaliśmy w Ramirencie, ale to strasznie daleko (pod ursusem) i nie chce się nam już tam jeździć.

Babice, ul. Sikorskiego. Tel: 0-606-348-100

Albo Platforma, ale to też Ursus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do życzeń na ten rok, mam nadzieję przełomowy dla nas wszystkich.

Pomyślałam że zakonczył się rok w którym mieszkaliśmy w mieszkaniach na x-piętrze.

A rozpocząl się ten w którym większoś z nas zasiadzie w fotelu przed komnkiem i popatrzy na ogród przez okno tarasowe. Czego w nowym roku życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kgb

 

Proponuje wycicieczkę w okolice, znajdziesz ogłoszenia na kołkach, a najlepiej zajrzyj do agencji :

- w Babicach przy urzędzie gminy,

- w drodze do Lipkowa ( przed skrętem do oczyszczalni )

Tam dostaniesz w miarę dokładne info o możliwościach.

Pozdro

J

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...