Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mbz

 

Ja kupiłem w Impregnacji Drewna sp. z o.o.w Antoninowie 797 30 16

http://www.impregnacja-drewna.pl , włącznie z ciśnieniową impregnacją,

a dach układał ( Braas ) Olszewski z Hanbudu 720 39 30 ( układał m.in. Kampinos w Lipkowie - ma również blachę

Nie wiem jakie ceny, ale zapytać warto, bo jakościowo ok.

pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz,

ja z moich ludzi od dachu byłem bardzo zadowolony - jest równo, fachowo i szanowali materiał.

Namiar wysyłam na priv.

 

 

Prośba do forumowiczów - czy macie godną polecenia ekipę od tynków wew i zewnętrznych, wykańczania poddasza płytą g-k, glazury i terakoty?

 

Będę wdzięczny za namiary na fachowców , z których byliście zadowoleni.

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankalenka,

Wczoraj rozmawiałam ze znajomym - jego czteroletni synek dostał właśnie zapalenia płuc. Mój synek przechodził to w maju. Teraz jest zdrowy.

Jest ciężko ale wszystko się wyprostuje. Trzymam mocno kciuki.

Coś za dużo tych zachorowań - myślicie, że mamy epidemię?

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś paskudna bakteria. bardzo szybko przechodzi "do rzeczy" i zabiera się za płuca lub oskrzela. dzieci już mają się lepiej, ja też czuję się już jak człowiek. w szpitalu było dziecko 4 tygodniowe z zapaleniem płuc ! i mnóstwo kilku miesięcznych do roku. Moje dwa chyba jedyne z tych już biegających. trzeba uważać, choć jest nadzieja że zapowiadane mrozy wykoszą bakterie i wirusy.

Ja już z nadzieją patrzę na drugi tydzień lutego - ma być znowu wiosennie. Może ruszą znowu nasze budowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

a ja mam teorię dlaczego wróciła zima :lol:

 

moja sąsiadka zaczeła w listopadzie budowe - zrobiła wykopy, a w trakcie zalewania ław sypnęło śniegiem. No to przerwała roboty. W zeszłym tygodniu znów się zebrała do budowania - przywiozła bloczki fundamentowe - zaczęli murowanie - i co? :o

 

i znowu śnieg i zima :wink:

 

pzdr Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...