Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drażni mnie już ten przestój na budowie :evil:

No tak u nas ta zima i zima, snieg, mróz i zawierucha na na takiej syberii to to " tolko 9 miesiacy zimy a potem lieto i lieto" .

I jak ty budowac w takim klimacie jak nasz? ;)

A w Irkucku latem było cieplej niż nad naszym polskim morzem (serio!!!)

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy warszawskiej, które odbędzie się 6 lutego (niedziela) w pubie Lolek na Polach Mokotowskich. Spotykamy się o godz. 14:00. Hasło: domek. Serdecznie zapraszamy wszystkich forumowiczów z rodzinami. Psy też mile widziane. W Lolku od godziny 15 - organizowane są konkury i gry dla dzieci.

 

opal

 

ps. dajcie znać w grupie warszawskiej kto będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, od rana bardzo boli mnie gardło i znów kaszlę, więc chyba weekend przeleżę..

 

Jerzysio,

tak teraz mi się przypomniało - tam na Kontuszowej stoi dom na którym bardzo długo leżała dachówka przygotowana do ułożenia, aż się z mężem zastanawialiśmy czy zostanie tak na zimę - to Twój czy sąsiada? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leżę już od wtorku może jutro wstanę, ale nigdzie się nie ruszm. Tak się zakończyło moje leczenie w domu. Od czterech lat nie byłam u lekarza.

 

Jerzysio to który jest twój dom (lokalizuję przedszkole, ten dworek z wykończonym gararzem po przeciwnej stronie kontuszowej i ten wspaniały z aluminiowymi oknami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie w jakiej postaci nasze Starostwo Powiatowe Wwa Zach. przyjmuje plan zagospodarowania działki?

Tzn, czy

ver. A: na oryginalnej mapce do celów projektowych jest ręcznie naniesiony projektowany budynek.

ver. B: mapka jest zeskanowana i na takim skanie architekt w jakimś CADzie umieszcza obrys budynku.

ver. C: mapka jest oryginalna, ale obrys budynku powstaje również w CADzie i wydrukowany na folii jest przyklejony na mapkę.

 

Ponieważ sprawdziłem to u źródła napiszę - a nuż komuś się to jeszcze przyda.

 

Wersja A: oczywiście najchętniej.

Wersja C: cyt.: "żeby było czytelne i nie latało luzem" :lol:

Wersja B: czyli najwygodniejsza dla architekta - o dziwo też jest akceptowalna, pod warunkiem, że gotowy wydruk zostanie poświadczony przez geodetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...